Christine Anderson: Extremisté jsou vlády, ne zemědělci (video)

Christine Anderson: Extremisté jsou vlády, ne zemědělci (video)

Protesty zemědělců po celé Evropě pokračují a k Němcům se již přidali Francouzi, Belgičané, Poláci, Italové, Nizozemci, Španělé, Řekové, Litevci a další se k protestům chystají.

Zejména v Německu vláda farmáře, kteří vyrazili s traktory na protesty, označila za pravicové extremisty. To je dnes běžná nálepka, kterou používají skuteční extremisté proti svým odpůrcům.

Zemědělci jsou tak dalšími kdo se snad začne probouzet.

V době, kdy po celém Německu protestovali zemědělci, vystoupila v europarlamentu také německá europoslankyně za AfD Christine Andersonová.

Europoslankyně Christine Andersonová vystoupila v Evropském parlamentu dne 17. ledna.

Ve svém proslovu se dotkla zejména ničivého Green Dealu EU, tak silně prosazovaného zkorumpovanou šéfkou EU Lejnovou, který stojí za likvidací nejen zemědělství, ale i průmyslu a celkové prosperity evropských zemí.

Při svém vystoupení například prohlásila: „Extremisté nejsou lidé, ani zemědělci. Skuteční extrémisté sedí v německých vládních lavicích!“

„Kritizovat vládu není protiústavní, ale vláda, která nebere ohledy na lidi… je protiústavní!“ dodala paní Andersonová.

„Tady v této sněmovně tekly slzy radosti, když jste vyhlásili ‚klimatickou nouzi‘ a vytvořili tak další základ pro to, aby občané platili, platili a znovu platili,“ řekla.

A dodala: „No, výsledek můžete vidět v Německu. Naše ekonomika je v troskách, zemí se valí vlna bankrotů. Zároveň jsou statisíce farmářů, dopravců, podnikatelů oškubávány jako vánoční husy.“

„Občané jsou otrávení a konečně vycházejí do ulic. Správně!“

Europoslankyně vyzvala k ukončení klimatických nesmyslů. „Vyzývám vás všechny, abyste konečně přestali oblbovat občany a nutit je platit za vaše bláznivé, ideologické a mentálně retardované projekty.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Christine Anderson: Extremisté jsou vlády, ne zemědělci (video)

  1. Mainstream s nadšením /a lživo/ referuje o veľkých demonštráciách proti „pravicovému extrémizmu“, najnovšie v Berlíne. Soros sa zjavne buchol po vrecku, asi aj miestne mimovládky a „dobroľudia“ /preklad nemeckého výrazu pre slniečkarov/ nielen z radov ultraľavičiarskych politikov majú v tom prsty .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout