Australský expert upozorňuje na význam vitamínu C a D a vyzývá k prošetření očkovacích praktik po vysokém počtu dětských úmrtí

Australský expert upozorňuje na význam vitamínu C a D a vyzývá k prošetření očkovacích praktik po vysokém počtu dětských úmrtí

Austrálie patří k zemím, kde byl značný tlak na aplikaci genových injekcí. Tomu odpovídá i vysoká proočkovanost tamní populace – a to včetně dětí. Podobně jako v případě Velké Británie, také zde se nyní projevila vyšší nadměrná úmrtnost, včetně té dětské.

Australský senátní výbor pro právo a ústavu.

Prohlášení profesora Iana Ernesta Brighthopea, ředitele nutriční a environmentální medicíny v Národním institutu integrativní medicíny a spoluzakladatele Australasian College of Nutritional and Environmental Medicine.

Profesor upozornil na velmi vysoký počet poškození zdraví a úmrtí způsobených očkováním a zejména úmrtí souvisejících s očkováním u australských dětí…

Celé prohlášení:

Jmenuji se Ian Ernest Brighthope. Vystudoval jsem Monash University s titulem v oboru lékařství a chirurgie v roce 1974. V roce 1982 jsem spoluzaložil Australasian College of Nutritional and Environmental Medicine.

Následujících 26 let jsem byl jejím prezidentem. Vysoká škola školí lékaře v nutriční a environmentální medicíně již 39 let.

V současné době jsem ředitelem nutriční a environmentální medicíny v Národním institutu integrativní medicíny. Na konci roku 2019 se svět dozvěděl o viru, jehož úmrtnost nebyla vyšší než u těžké chřipkové sezóny.

S kolegy jsme okamžitě doporučili rutinní příjem vitamínů C, D a minerálního zinku pro maximalizaci funkce imunitního systému.

Když tehdejší premiér oznámil, že jde o pandemii, byla vydána tisková zpráva zdůrazňující důležitost vstupu do epidemie s populací optimalizovanou pro tyto živiny.

Při mnoha příležitostech jsem také napsal předsedovi vlády, ministru zdravotnictví, hlavnímu lékaři, prezidentům AMA a RACGP a dalším úřadům a doporučil jsem všem lékařům, aby zajistili sledování svých pacientů na nedostatek vitaminu D, protože to je nejsilnější ochranný mechanismus, který máme.

Studie ukázaly, že vitamín D zabraňuje infekcím koronavirem, předchází komplikacím a úmrtím způsobeným viry, které způsobují závažné akutní respirační infekce. Vitamin D se úspěšně používá u COVIDu.

Zinek je také známým antivirotikem a je nezbytný pro optimální tvorbu protilátek a T buněk. Byl úspěšně použit u COVIDu, samozřejmě s dobrými vědeckými důkazy.

Poslední živina, vitamin C, je antivirový a imunitní stimulační prostředek a nejsilnější antioxidant pro kriticky nemocné pacienty. Podává se intravenózně k prevenci zhoršení klinického stavu, snížení počtu hospitalizací, léčbě komplikací u hospitalizovaných pacientů a odstavení pacientů od ventilátorů za účelem zkrácení hospitalizace.

K časné léčbě jsme také doporučili osvědčené, opakovaně použitelné léky hydroxychlorochin a ivermektin.

Ty se však v Austrálii nepoužívaly. Přes četné dopisy úřadům, publikace v médiích a online setkání s různými ministry nebyly mé výzvy k prevenci a včasné léčbě splněny.

Pokud by byla vedena řádná kampaň na vitamíny C a D a zinek s použitím známých, bezpečných a účinných repasovaných léků, australská populace by jistě dosáhla přirozené stádní imunity, nejsilnější a nejtrvalejší možné ochrany.

Místo toho úřady zpanikařily, způsobily chaos a strach a poškodily samotnou podstatu naší společnosti a kultury.

Mezi další vážné problémy patří povinné očkování, které trvá dodnes, nedostatek informovaného souhlasu, útoky na lékaře a zdravotníky, kteří se ozvali, velmi vysoký počet poškození zdraví a úmrtí způsobených očkováním a zejména úmrtí australských dětí způsobené očkováním.

To vše jsou pádné důvody pro široké prověření. Děkuji, Senátoři.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 4.9]

One thought on “Australský expert upozorňuje na význam vitamínu C a D a vyzývá k prošetření očkovacích praktik po vysokém počtu dětských úmrtí

  1. Tohle mohu potvrdit z vlastní zkušenosti. Už pět let užívám každé ráno jednu tabletu zinku, jednu tabletu vitamínu D, a asi půl roku zpět si pravidelně dávám lék který je výtažek z houby zvané choroš. Za celou dobu jsem neměl ani rýmu natož nějaký covid po celou dobu jsem úplně zdráv. Cítím se stále jako mladík a to jsem už starší 62 let. Všem lidem doporučuji pravidelně užívat zinek a vitamín D. Budete se cítit naprosto skvěle.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout