16letý Němec byl ubit k smrti tlupou 15 Arabů, pachatelé nejspíš nebudou potrestáni

16letý Němec byl ubit k smrti tlupou 15 Arabů, pachatelé nejspíš nebudou potrestáni

V Německu i některých dalších „pokrokových“ zemích jsou nezletilí vrazi – zejména ti dovezení – většinou umístěni jen na krátkou dobu do zařízení, které není věznicí v pravém slova smyslu, ale spíš jakýmsi internátem pro mladistvé, kde mají dokonce i možnost vycházek.

Pokud dojde k vraždě, na které se spolupodílí větší skupina, samozřejmě nelze „hrát“ na psychiatrickou strunu, takže nějaký trest musí nastoupit.

Ovšem právě v případě nezletilých se dá o trestu hovořit jen s velkými výhradami. Případ, ve kterém byl brutálně zbit mladý Němec, který skončil v kómatu v nemocnici ve stavu neslučitelném se životem, zřejmě dopadne podobně jako mnoho jemu podobných.

Pokud se vůbec podaří určit hlavní viníky, budou po maximálně dvou letech v pohodlném internátním zařízení pro mladistvé opět na svobodě.

Mnohem pravděpodobnější však je, že dostanou pouze nějaký symbolický trest, což je v případě těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti, za které bude zřejmě čin považován, obvyklejší.

Může to být například povinná návštěva integračních kurzů, zatímco pachatelé zůstanou na svobodě.

Důležité je také připomenout, že většina vetřelců, kteří přijdou bez dokladů do Evropy, se vydává za nezletilce, ale ve skutečnosti jsou již dávno dospělí.

Je celkem běžné, že jako nezletilí jsou souzeni třeba i třicátníci. V Německu (ale i mnoha dalších zemích) se totiž nově příchozím automaticky věří a kostní testy se už dělají jen velmi výjimečně, neboť jsou údajně rasistické.

Tělo Filippa S. (16) bylo udržováno při životě přístroji na jednotce intenzivní péče poté, co se 30. ledna 2024 ve skateparku v Meinzerhagenu (Severní Porýní-Vestfálsko) dostal  do rvačky mezi dvěma skupinami. Ale Filipp S. chtěl spor jen urovnat!

Filippův bratr Wilhelm řekl: „Svědek mi řekl, že skupina 15 lidí arabského původu se dostala do rvačky se třemi ruskými a ukrajinskými přáteli mého bratra. Často se říká, že tyto skupiny mezi sebou zažívají napětí.“

Strhla se rvačka. Wilhelm S.: „Filipp zasáhl, aby zastavil boj. Arabští mladíci ho nejprve udeřili pěstí do obličeje. Když ležel na zemi, údajně ho dál bili. Obávám se, že tito násilníci zůstanou nepotrestáni, protože všichni mají být nezletilí.“

Po bití násilníci utekli a zanechali Filippa S. se zraněními neslučitelnými se životem. Šestnáctiletý mladík byl resuscitován lékařem záchranné služby a záchranáři a převezen do nemocnice. Tam lékaři diagnostikovali chlapce jako mozkově mrtvého.

Až do včerejška byl pak udržován na přístrojích.

Včera ve 13:40 lékaři na žádost rodiny vypnuli přístroje na podporu života. Filipp S. pomalu usnul, je mrtvý. Jeho bratr řekl deníku BILD: „Byl jsem s ním až do jeho posledního úderu srdce.“

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 5]

7 thoughts on “16letý Němec byl ubit k smrti tlupou 15 Arabů, pachatelé nejspíš nebudou potrestáni

  1. Není důležité, že Evropané budou v EU zabíjeni imigranty, důležité přece je, že se Evropanům v takovéto EU líbí a chtějí její součástí 😉

  2. Nemeckého vlastenca , ktorý zabil ukrajinského basketbalistu /píšu o tom Novinky/ , zrejme neminie doživotie za „zločin z nenávisti“ – na rozdiel od moslimských , čiernych či vietnamských vrahov , násilníkov, mafiánov atď.

  3. Volně pobíhající divoká zvířata, která se transformují na zvířata lidožravá obvykle nechá zvěrolékař utratit. Co jiného než terapie utracením se na lidožravá zvířata v lidské podobě dá aplikovat, když terapie krmením a ohleduplným zacházením na lidožravost Sluhů Mohameda neplatí?

  4. Už je jich tu moc, aby se to vyřídilo v „klidu“ jen deportací. Je pozdě a nezbude nic jiného než tvrdý boj o holý život. Oni už si dávno myslí, že jim to tuna patří a vlády EU jim jdou vstříc. Nojo, ale ovčanstvo v tom má lví podíl, nemělo to nechat dojít tak daleko. Tečka z toho se nevykroutíme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout