WHO se dále odkopává: Spolupracuje s úchylem, který prosazuje zastavení puberty u dětí

WHO se dále odkopává: Spolupracuje s úchylem, který prosazuje zastavení puberty u dětí

Globalisté nám často již předem ukazují, jaké jsou jejich úmysly. Trans agenda je propagována už delší dobu, ale nyní se mají připravit jednotné směrnice pro celý svět.

Jde samozřejmě o propagaci změny pohlaví už u malých dětí, které mají být vychovávány tak, aby si myslely, že pohlaví je jen konstrukt a každý si tak může vybrat sám, čím chce být.

Různé země v tomto směru zastávají velmi různorodou politiku.

Většina států USA, Kanada, Španělsko či Velká Británie – a brzy také Německo – již umožňují změny pohlaví i u menších dětí, což mnohdy začíná podáváním blokátorů puberty někdy kolem 7. – 8. roku věku, záhy pak pokračuje operacemi a končí sebevraždami nešťastných mladých dospělých, kteří si uvědomí, že byli podvedeni a zmanipulováni, aby zprznili své vlastní tělo.

Přesně tento scénář by se však měl nyní zavádět i v dalších zemích – a to jak jinak, než na základě instrukcí WHO pro zdravotnická zařízení, která budou mít prznění dětí na starosti.

Lokajské státy pak začnou na příkaz WHO zavádět zákony, které dále prznění dětí podpoří. To vše je samozřejmě další součástí depopulační politiky, protože jedinec, který je sterilizován již jako dítě, je automaticky vyřazen z preprodukce.

Za jakýsi bonus jistě globální zločinci, podporující razantní depopulaci, považují i fakt, že většina těchto lidí si po dosažení dospělosti uvědomí, že byli podvedeni, protože jsou ve skutečnosti normální. A u mnoha z nich to posléze vede k sebevraždám.

WHO si nyní zvolila do čela skupiny, která má trans směrnice po celém světě zavádět, úchyla, který dlouhodobě toto prznění dětí prosazuje. A k němu také skupinu pedofilů a jiných úchylů, aby mohli v praxi zavádět své zvrácené nápady…

Světová zdravotnická organizace je pod palbou kritiky kvůli tomu, že vybrala skupinu trans-aktivistů, aby vytvořili svého prvního globálního průvodce „péčí potvrzující pohlaví,“ se zvláštním znepokojením ohledně jmenované osoby, která obhajuje zastavení puberty dětí.

Florence Ashley, kanadský „transfeminní aktivista, akademik a děvka,“ obhajoval „neohraničený sociální přechod“ spolu s „pohotovým přístupem k blokátorům puberty,“ aby se mohlo začít se změnou pohlaví již v útlém věku.

Dne 18. prosince 2023 Světová zdravotnická organizace (WHO) formálně oznámila jména těch, kteří byli vybráni do její skupiny pro vývoj trans směrnic (GDG). Podle webových stránek globálního zdravotnického orgánu vytvoří GDG „prováděcí pokyny k intervencím ve zdravotnictví pro trans a genderově různorodé lidi.“

Mezi nimi jsou akademici, trans aktivisté a bývalí vůdci a finanční podporovatelé Světové profesní asociace pro transgenderové zdraví (WPATH). WHO uvedla, že 21 jmenovaných se sejde v jejím sídle v Ženevě příští měsíc, aby spolupracovali na průvodci.

Osobou, která vyvolala snad největší kontroverzi kvůli svému trvalému zaměření na obhajobu změny pohlaví v dětství, je Florence Ashley, biologický muž, který se přeoperoval na ženu, v současnosti odborný asistent na Právnické fakultě University of Alberta v Kanadě. 

Od roku 2018 Ashley opakovaně psal a mluvil o „transgender mládeži“ a požadoval, aby potlačování puberty bylo nařízeno jako výchozí možnost pro genderově kreativní mládež.

V dokumentu z roku 2019  Ashley tvrdí, že umožnit dětem projít běžnou pubertou pro ně představuje větší riziko než je nasazovat na léky, které potlačují jejich přirozený vývoj.

„Ačkoli je užívání blokátorů puberty formou lékařského ošetření, rozhodně usnadňuje objevování podstatně více než nechat pubertě volný průběh. Mladí, kteří užívají blokátory puberty, mají své možnosti široce otevřené, jejich těla nejsou změněná testosteronem ani estrogenem,“ říká Ashley.

Pokračuje: „Blokátory puberty by měly být považovány za výchozí pozici, kterou lze snadno předepsat, protože ponechávají největší prostor pro budoucí rozvoj identity.“

Kromě jeho obhajoby zastavení dětské puberty se Ashley chlubil plíživými vtipy sexuální povahy, které zahrnoval do svých akademických článků.

příspěvku na blogu ze srpna 2020 Ashley píše, že je pro něj „velkým potěšením“ sestavit seznam narážek, které vložil do akademických publikací.

V článku, který tvrdí , že „genderová identita je soukromá záležitost a lidé by neměli být nuceni ji sdělovat ostatním, aby měli intimní život,“ Ashley přidal poznámku, která naznačuje, že používá sexuální hračky.

Mezi další narážky nebo přidané Ashley patří odkazy na číslo 69, slangový výraz pro sexuální pozici, a sexualizované výrazy pro estrogen používané trans-identifikovanými muži, jako jsou „kuželky pro kozy“ a „mátová prsa.“

V dalším zjevném výbuchu exhibicionismu Ashley napsal o tom, jak se svlékl před zdravotními  sestrami, když byl hospitalizován po operaci genitálií v roce 2018.

Ashley prohlásil, že krátce po operaci obchodoval s akty na sociálních sítích a chodil úplně nahoře bez před nemocničním personálem.

Ve svém příspěvku na blogu Ashley začleňuje pooperační fotografie svých genitálií.

„Mám se dost dobře na to, abych se fotil nahoře bez a vyměňoval si akty přes Facebook. Byl jsem celý den nahoře bez kvůli svému morálnímu pochybení s oblečením. 

Jsem trochu smutný, protože už nemám penis, což mě staví na normální konkurenční trh místo toho, abych byl pro cukroušky žhavou, vzácnou komoditou,“ dodal Ashley.

Ashley pokračoval ve fantazírování o klamání mužů k sexuálním setkáním s ním předstíráním, že je žena.

„Zajímalo by mě, jestli, až se uzdravím, začnu mít sex s muži, aniž bych jim řekl, že jsem trans. Na jednu stranu je pro mě těžké skrývat, že jsem trans, protože rád o tom všem mluvím. Na druhou stranu je to rozhodně jednodušší takhle rychle šukat… Nemůžu se dočkat, až budu mít sex s chlapem a zeptám se ho: ‚Ach, zlato, jaký to je pocit šukat penis svým penisem?’“

V poslední době Ashley propaguje svou knihu „Gender / Fucking: The Pleasures and Politics of Living in a Gendered Body“, která podle svého popisu „zve čtenáře do intimního světa akademického smutku, aby se zeptal, co to znamená být nadržený v sex-negativním světě.“

WHO však ve svém novém vedoucím „trans“ týmu nemá jen tohoto úchyla.

Mezi další akademiky jmenované výborem GDG WHO patří tři sexuologové a bývalí prezidenti Světové profesní asociace pro transgenderové zdraví (WPATH), lobbistické skupiny se sídlem v USA, a také několik dalších bývalých členů správní rady nebo přispěvatelů k formálním pokynům WPATH. 

WPATH má četné vazby na akademiky zapojené buď do pedofilních skupin nebo do boje za legalizaci pedofilie.

Nejnovější standardy péče této organizace byly vyvinuty ve spolupráci se členy kastračního fetišového fóra, Eunuch Archive, které produkuje a hostuje děsivě psanou erotiku na téma kastrací dětí, a to jak chirurgicky, tak chemicky, pro sexuální uspokojení dospělého muže nebo pro zastavení puberty a udržení oběti v dětském stavu.

Jeden vedoucí akademik, který úzce spolupracoval s WPATH, Thomas Johnson, sdílel na fóru video z transgenderové operace jako pornografii.

Významný norský psycholog s napojením na WPATH byl dříve spojen s nadnárodními propedofilními skupinami, které lobovaly za snížení věku souhlasu se sexem.

Thore Langfeldt, který obsáhle psal o „sexualitě dětí“ a pozitivně zprostředkoval případové studie pedofilních vztahů, pomáhal v roce 2009 při organizaci konference WPATH v Oslu, která se zaměřila na genderovou identitu a děti.

Jak tedy vidíte, WHO si do svých vrcholných týmů vybírá jen „velmi kvalitní“ jedince. Tedy samozřejmě z pohledu dnešní agendy která podporuje úchylky všeho druhu, v čele s transgenderismem a pedofilií.

Logicky tak muselo dojít i k patřičné odpovědi v podobě odporu proti jednání WHO. Petice vyzývající WHO, aby vše přehodnotila, v současnosti shromáždila přes 4000 podpisů.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

4 thoughts on “WHO se dále odkopává: Spolupracuje s úchylem, který prosazuje zastavení puberty u dětí

  1. Šaría, šaría, šaría! Nič iné nedokáže túto úchylnú mafiu zničiť a zvrhlosti , s výnimkou pedosexu, zastaviť!

  2. Zvrácenost coby norma či pokrok. Postup WHO je jasná genocida. A ticho po pěšině. Normální člověk, který je zcela logicky proti, je prohlášen osobami (nedokáži napsat lidmi) homofobem. Hlava mi to nebere.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout