Klimatičtí idioti se přilepili k silnici v Tyrolsku, policisté jim poskytli termodeky, aby mohli dál v teple blokovat provoz

Klimatičtí idioti se přilepili k silnici v Tyrolsku, policisté jim poskytli termodeky, aby mohli dál v teple blokovat provoz

Dvojí metr není viditelný pouze v případě současné evropské justice. Můžeme jej zaznamenat i podle jednání s různými typy demonstrantů. Zatímco poklidné demonstrace proti covidovým restrikcím nebo mnohde povinně nařizovanému očkování a bezdůvodné segregaci neočkovaných byly v některých zemích velmi násilně potlačovány, demonstrace klimatických šílenců mají naopak plnou podporu systému.

„Klimatické nálepky,“ jak se v německojazyčných zemích říká klimaalarmistům přilepeným k silnicím, bývají policií jen velmi výjimečně odstraňovány ze silnic násilím – a to přesto, že mnohdy brání projet i sanitkám.

Většinou s nimi policisté zachází v rukavičkách a v Německu dokonce již opakovaně odsoudili řidiče, kteří  klimatické idioty ze silnice odstranili, což samozřejmě v případě, že jsou přilepeni, zcela bez využití násilí není možné.

Vrcholem pak byl rozsudek berlínské soudkyně, která obžalované klimaalarmisty, kteří blokovali sanitku, osvobodila a v prohlášení uvedla, že je podporuje – a naopak pokárala řidiče, kteří si na ně stěžují.

V Rakousku je přístup ke klimatickým nálepkám velmi podobný. Také tam je s nimi zacházeno v rukavičkách, což je v ostrém kontrastu s tím, jak se zacházelo s demonstranty, kteří často protestovali proti v zemi nařízenému povinnému plošnému „Covid očkování.“

Ti byli mnohdy krutě zbiti – a to včetně důchodců či rodičů s malými dětmi. Nyní si na tyto zásahy proti demonstrantům v Rakousku opět vzpomněli, když vyšlo najevo, jak si policie doslova šlechtí klimatické šílence.

4. ledna ráno zablokovali klimatičtí šílenci silnici v tyrolském Ischglu. Místo okamžitého ukončení nezákonného zasahování do silničního provozu se policie rozhodla jemně opečovávat jedince, které média nazývala „aktivisty.“

Dostali nouzové přikrývky, aby jim při porušování zákona, kterým byly opět donuceny trpět tisíce Rakušanů i zahraničních turistů, nebyla zima.

Je otázkou, proč ministerstvo vnitra takto postupuje, připravuje se údajně šetření. Je možné, že ÖVP je nyní tak vyděšená z nadcházejících voleb, že nechtějí strašit levicové voliče – kteří by ÖVP stejně nevolili (pozn.: ÖVP jsou rakouští vládní lidovci, jejichž preference klesají ve prospěch protimigrační FPÖ, která nyní ve všech průzkumech jasně vede, zatímco ÖVP stále více padá).

Dochází však i k interakci s médii, která tradičně zaplňují levicoví redaktoři. Pokud by policie pod vedením ÖVP konečně důsledně zasáhla a v zájmu práva a společnosti během pár minut obnovila zákonný stav, okamžitě by nastoupilo přísné napomínání od systémových médií až po veřejnoprávní médium ORF.

Každému, kdo si pamatuje na to, jaké intenzivní násilí bylo použito proti pokojným demonstrantům za Covidu, se bude chtít zvracet.

Demonstranti tehdy nebyli mediálním mainstreamem vnímáni jako ti dobří, a proto opakované mlácení matek a seniorů proběhlo bez jakékoli jejich kritiky. Zdá se, že média v Rakousku vytvářejí zákon.

Je zřejmé, jaký názor na policii po takovém jednání mezi obyvateli posílí.

Aktuální incident z Tyrolska se dokonce probírá i v německých médiích, na titulním obrázku je vidět policista, jak pečlivě přikrývá jednoho z klimatických idiotů termodekou. Tyrolsko každoročně navštíví mnoho německých turistů, kteří zde tráví zimní dovolenou.

 

Němečtí turisté, kteří za svou lyžařskou dovolenou zaplatili nemalé peníze, jsou v této věci méně uvolnění než policie a v některých případech začali jednat, jak můžete vidět na obrázcích výše i videu níže. 

Co už ovšem není vidět, je to, co následovalo. Poté, co policie poskytla klimatickým idiotům přikrývky, také odklonila dopravu, takže turisté i místní se museli do cíle své cesty vydat objížďkou. Klimatičtí idioti nakonec po nějaké době protesty ukončili a ještě před polednem byla silnice průjezdná.

Není samozřejmě pochyb o tom, že policie, která se pod vedením ÖVP přiklonila k levicovému aktivismu, považuje obavy klimatických idiotů  za cennější a důležitější než ochranu rakouského cestovního ruchu. 

Cestovní ruch je pravděpodobně odvětvím, které ÖVP ještě nezruinovala tak, jako jiná odvětví ekonomiky.

Celkově se nezdá, že by se vedení klimatické sekty točilo pouze kolem ekologických záležitostí. Novináři tvrdí, že prokázali, že ještě radikálnější vládci „Extinction Rebellion“ sídlí ve stejném sídle společnosti jako „Poslední generace“ – a ne jako sdružení, ale jako korporace, která nemá plnou povinnost zveřejňovat informace. 

Adresa je docela nóbl, na Golden Lane v Londýně v Anglii – kdo zná tamní ceny nájmů, ​​bude ohromen. Zatímco, jak už to u neziskovek bývá, šéfové evidentně vydělávají velmi slušné peníze, posílají do ulic zmatené mladé lidi, aby se tam přilepili a čelili plnému hněvu obyvatelstva.

Lze je také nazývat „užitečnými idioty.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

13 thoughts on “Klimatičtí idioti se přilepili k silnici v Tyrolsku, policisté jim poskytli termodeky, aby mohli dál v teple blokovat provoz

    1. Radšej kyselinou sírovou, alebo ešte lepšie hexafluoroantimoničnou. V každom prípade moslimovia s týmito živlami po prebratí moci celkom určite zatočia, len treba pár rokov počkať.

  1. dobrý řidič má připravený v autě bud Basebolovou palku nebo aspon kovový boxer na aktivisty mít to takhle každý řidič aktivisti by si dlouho proleželi v nemocnici ale pokud jim vyhovuje byt v dlouhé kolonii a čekat věčně a riskovat že přijdeš pozdě do práce nebo budeš déle kvuli nim v zácpě pak si za to ti řidiči mužou sami že si nechají srát na hlavu bych se s němí nesral pálkou do ksichtu dorazit kopačkou na zemi a odtáhnut na chodník velice duležite je aby aktivista byl omračeny a nemohl se vratit zpět proto doporučují aktivistu na zemi ještě ukopat perfektní by byla přesilovka řidiču na aktivisty když se s aut zvedne každý řidič

    1. to mozes, ked ta nenatacaju. radsej takeho de bila ostat. nacurat do flase a vyklopit mu to na hlavu. alebo aj take robia ludia, ze otocia auto, zacuvaju a splodiny z vyfuku rovno do xichtu takemu debilovi…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout