Pfizer se snažil utajit, že při testování genových injekcí použil buňky potracených plodů

Pfizer se snažil utajit, že při testování genových injekcí použil buňky potracených plodů

Když Bergoglio propagoval experimentální genové injekce, mnozí se pozastavovali nad tím, že mu coby katolíkovi nevadí, že při jejich testování a vývoji byly použity buňky z potracených plodů. To byl pro některé silně věřící také hlavní důvod, proč injekci odmítli.

Někteří propagátoři pak tvrdili, že se toto tvrzení nezakládá na pravdě, nicméně záhy po odtajnění dokumentů Pfizeru bylo jasné, že potracené plody byly skutečně součástí vývoje těchto experimentálních přípravků. A totéž potvrzují i samotní zaměstnanci Pfizeru.

Informátorka společnosti Pfizer Melissa McAteeová upozorňuje na skutečnost, že výrobce Pfizer použil při testování a vývoji své „vakcíny“ proti Covidu buněčné linie z potraceného plodu. Společnost Pfizer podle interních e-mailů doufala, že to udrží v tajnosti.

Kamarádka informátorky se nechtěla nechat očkovat kvůli náboženskému přesvědčení, ale její žádost byla zamítnuta s tvrzením, že „vakcína Pfizer neobsahuje buňky z potracených plodů.“ Mnoho žádostí dalších lidí bylo touto odpovědí také smeteno ze stolu.

McAtee sdílí na X e-mail od Vanessy Gelmanové ze společnosti Pfizer, která 9. února 2021 napsala, že společnost Pfizer chce co nejvíce zabránit tomu, aby informace o fetálních buňkách vycházely ven. Nechtěli od injekcí odradit věřící či odpůrce potratů vůbec.

O několik dní dříve, 4. února 2021, obdržela Vanessa e-mail od kolegy Advaita Badkara, který jí dal konkrétní otázku: použila společnost Pfizer během testů vakcíny buněčnou linii z potraceného plodu?

Vanessa odpověděla, že „se snažíme nemluvit o buněčné linie plodu.“ Pokud však skutečně není jiná možnost, radí Badkarovi, aby poslal textovou zprávu, ve které se uvádí:

„Jedna nebo více buněčných linií, jejichž původ lze vysledovat zpět k tkáni lidského plodu, byly použity v laboratorních testech během vakcinačního programu.“

Z e-mailu od jiného zaměstnance společnosti Pfizer vyplývá, že se jedná o takzvané buňky HEK 293T, buněčnou linii lidského původu, která je široce využívána v biomedicínském výzkumu. Jsou také známé jako „nesmrtelné buněčné linie.“

Jedná se o embryonální ledvinové buňky.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Pfizer se snažil utajit, že při testování genových injekcí použil buňky potracených plodů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout