Šokující výpovědi amerických covidových sester

Šokující výpovědi amerických covidových sester

Před časem jste se zde mohli podívat na dokument režiséra, jehož matka se stala obětí tzv. „covidových protokolů.“ Již opakovaně se také objevily informace o smrtících důsledcích ventilace u lidí, kterým nebyla umožněna žádná léčba až do momentu, kdy jim bylo skutečně nejhůř.

Pak už to samozřejmě směřovalo do očekávané tragédie. Mnozí si také průběžně všímali, že jen skutečně minimum případů lidí, u nichž bylo uvedeno, že zemřeli „s covidem“ zemřelo doma. Drtivá většina těchto hlášených úmrtí pocházela z nemocnic, kde se vyplácely lákavé příplatky za „covidová“ lůžka.

Podle oficiálního vyprávění lidstvo čelilo smrtelné nemoci, byla nutná radikální opatření a zázračná vakcína zachránila miliony životů. Sestry z covidového oddělení v USA však vyprávějí úplně jiný příběh.

Kniha „Co viděly sestry“ od Kena McCarthyho obsahuje rozhovory se zdravotníky, kteří během Covidu pracovali v amerických nemocnicích. Byla to tichá bitevní pole.

Zdravotní sestra Erin Marie Olszewski (viz titulek) se rozhodla pomáhat v New Yorku, když tam vypukl Covid. Byla umístěna do luxusního hotelu, nemusela nic dělat, ale k jejímu velkému překvapení dostávala 10 000 dolarů týdně.

Nakonec jí bylo dovoleno pracovat ve velké nemocnici, kde brzy zjistila, že pacienti kvůli protokolu umírají. Pacienti, kteří byli pozitivně testováni na Covid, byli okamžitě připojeni na ventilátor.

Tehdejší newyorský lékařský diktátor Andrew Cuomo nařídil zajistit 30 000 ventilátorů. Pacienti mnohdy vcházeli do nemocnice hlavním vchodem a vycházeli z ní přes márnici.

„Bylo to, jako by sestry pracovaly na montážní lince. Pacienti byli doslova vražděni, aby se dosáhlo požadované míry úmrtnosti,“ řekla Olszewska.

Nemocnice dostaly 39 000 dolarů za každého pacienta připojeného na ventilátor a mnohem více peněz za každé „úmrtí na Covid.“

Těmto pacientům se nedostávalo téměř žádné péče, nebyli myti a leželi ve vlastních výkalech. Jakmile byla vynesena mrtvola, byl na zařízení přijat další pacient.

Nicole Sirotek, další informátorka, uvedla, že zdravotní sestry téměř vždy udělaly to, co se po nich chtělo. Nechtěly riskovat svá pracovní místa.

Nashvillská zdravotní sestra Kimberley Overton uvedla, že zdravotníci se neměli příliš přibližovat k lůžkům pacientů, údajně aby „omezili šíření viru.“

Pacienti byli záměrně izolováni, dostávali málo jídla a vody a nemohli komunikovat se zdravotními sestrami, které byly oblečeny od hlavy až k patě v ochranném oděvu.

Overtonová viděla, jak „Covid“ zabíjí jen lidi v nemocnici. Lidské životy byly ukončeny tak efektivně, jak jen to bylo možné. Klíčovou roli v tom sehrály ventilátory.

„Za celou svou kariéru jsem nikdy neviděla, že by byl PEEP (pozitivní tlak na konci výdechu) nastaven tak vysoko. Obvykle to vidíme kolem pětky a ten tlak jsme viděli na patnáctce. Lidem jsme vyfukovali plíce.“  řekla Overtonová o pacientech, kteří byli připojeni na ventilátory.

Pacientům byly navíc podávány vysoké dávky fentanylu. Šlo doslova o plošnou aplikaci.

Podobné programy byly realizovány i v jiných zemích. Kevin Corbett varoval před „nacifikací“ britského zdravotnictví NHS v září 2020 během velké demonstrace na Trafalgarském náměstí v Londýně. Covid-19 byl záměrným a plánovaným převzetím systému zdravotní péče.

Ponaučení z příběhu: pokud bude vyhlášena další pandemie, například nemoc X, držte se daleko od nemocnic…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 4.9]

One thought on “Šokující výpovědi amerických covidových sester

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout