Princ Andrew je v Epsteinových dokumentech zmíněn 69krát

Princ Andrew je v Epsteinových dokumentech zmíněn 69krát

Princ Andrew není jediným jménem z řad příslušníků britské královské rodiny, které bylo zmíněno v Epsteinových dokumentech. Mimo něj je tam uveden i současný král Karel III, ale Andrew je zatím jedním z těch, proti nimž jsou nezvratné důkazy, že si „najímali“ nezletilá děvčata z Epsteinovy „stáje.“

V případě Charlese je jeho jméno na seznamu kontaktů, ale zatím nebyl dodán jasný důkaz, že si také kupoval nezletilá děvčata. Jakého typu tak byly kontakty stávajícího britského panovníka a pedofilního pasáka se zatím můžeme jen dohadovat.

Nicméně v případě Andrewa jsou důkazy jasné a tomu odpovídá i pozdvižení, které toto odhalení způsobilo.

Princ Andrew je v souvislosti s pedofilem Jeffreym Epsteinem zmíněn v nedávno zveřejněných dokumentech o předvolání nejméně 69krát, přičemž je několikrát obviněn ze sexuálních vztahů s nezletilými. Na veřejnost uniklo také více než 170 dalších jmen, včetně Stevena Hawkinga.

Ve čtvrtek večer byly zveřejněny dříve utajované dokumenty týkající se obvinění proti odsouzenému sexuálnímu delikventovi a miliardáři Jeffreymu Epsteinovi. Dokumenty obsahují jména stovek lidí spojených s případem a miliardářem.

V prvních dokumentech se lze dočíst o výpovědi Švédky Johanny Sjöbergové, kde mimo jiné líčí, jak Epstein popsal Billa Clintona jako někoho, kdo má rád velmi mladé dívky.

Další zveřejněné dokumenty ze soudního spisu z roku 2014 tvrdí, že nezletilá dívka, identifikovaná jako „Jane Doe 3,“ byla nucena mít sexuální vztahy s princem Andrewem na třech různých  místech.

Údajně to bylo v bytě Epsteinovy partnerky Ghislane Maxwellové v Londýně, v New Yorku a na pedofilním ostrově na Amerických Panenských ostrovech, kde byla údajně nucena  k prostituci spolu s dalšími nezletilými dívkami.

Maxwellová byla v roce 2022 odsouzena k 20 letům vězení mimo jiné za obchodování s nezletilými v souvislosti se svým vztahem s Epsteinem.

„Epstein instruoval Jane Doe #3, aby dala princi to, co požadoval, a chtěl, aby mu Jane Doe #3 podala zprávu o podrobnostech sexu s princem,“ uvádí se v dokumentech podle The Sun.

Spekuluje se, že Jane Doe 3 je Virginia Giuffreová, která prince nahlásila na policii a obvinila ho ze znásilnění v souvislosti s jeho spojením s Epsteinem.

Protiroajalistická organizace Republic nyní prince po zveřejnění dokumentů nahlásila policii, píše Daily Mail. Důvodem je, že se má za to, že případ nebyl řádně trestně vyšetřen.

„K dnešnímu dni se zdá, že nedošlo k žádnému serióznímu trestnímu vyšetřování, k žádnému výslechu obviněných nebo jiných svědků a k žádnému jasnému ospravedlnění pro nepřijetí jakýchkoli opatření,“ řekl Graham Smith, výkonný ředitel organizace.

Nazir Afzal, bývalý hlavní prokurátor pro severozápadní Anglii, se také domnívá, že všechna obvinění proti princi by měla být řádně vyšetřena.

„Tato obvinění jsou příliš závažná na to, abychom je ignorovali,“ řekl. Britská policie žádnou z žalob na Andrewa dosud nevyšetřovala.

Podle New York Post byl v dokumentech zmíněn i fyzik Steven Hawking, který je údajně obviněn z toho, že měl sex s nezletilou Virginii Giuffreovou.

Epstein napsal Maxwellové e-mail, ve kterém ji vyzval, aby uplatila své přátele penězi, pokud pomohou vyvrátit tvrzení, že se Stephen Hawking účastnil sexu s nezletilými na Panenských ostrovech.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Princ Andrew je v Epsteinových dokumentech zmíněn 69krát

  1. Tohle bude celkem lehký odvar.
    V jiných kauzách Pizzagate jde o zabíjení dětí a jejich porcování a pak snědení.
    V tom figuruje hodně elit a mezi nimi Obama,Clintonova, Hanks a Podesta.
    Satanské rituály, zabíjení dětí a hlavně novorozenců a odebírání adrenochromu z nadledvinek dětí, když měli největší strach. To jsou elity, vaše filmové a popové hvězdy.

  2. Stále mi tu něco nesedí. Proč tak najednou ? Mají tak vážné důkazy několik let a vyšli s tím teprve teď § !? Předhodili veřejnosti jen celebrity, politiky kteří už nejsou ve funkcích a lidi o kterých se to už ví že jsou vadní uchyláci . Snaží se tím vystrašit někoho jiného, psychologicky vydírat že něco podobného zveřejní i na lidi s kousíčkem morálky, kteří by se postavili proti globální mafii ? Lidi kteří jsou ve vyšších patrech v politických funkcích , soudce, úředníky , kterým by to zničilo osobní život i karieru? Donutit je k poslušnosti? Nebo jen podhodili pár obětných beránků v snaze odvést pozornost od úplné špičky, organizátorů této špinavé záležitosti. Možná odvést pozornost od církevních hodnostářů ,Vatikánu , či samotného Františka. Proč utichlo odhalení pedofilie a zneužívání přes 400 tis. obětí cirkevními černokněžníky ve Španielsku ? https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/spanelsko-zneuzivani-deti-katolicka-cirkev-zpravy_2310291601_kth

  3. Až budu u moci. Budu pedofili prodávat jako otroky do Arábie, budu je prodávat k vraždám a taky na orgány. Veřejné bičování a mučení pedofilů bude TV show. Pokud se jedná o pedofila jsem schopen zabiti. Vím to o sobě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout