Nová Kennedyho kniha je přesným historickým záznamem toho, co vedlo k událostem roku 2020

Nová Kennedyho kniha je přesným historickým záznamem toho, co vedlo k událostem roku 2020

Nová kniha R.F. Kennedyho, která právě vychází v angličtině, je obdobou jeho předchozího díla, kde se zabýval zejména Faucim a lidmi kolem něho, dobou Covidovou, ale i AIDS a dalšími tématy.

Nyní dokončil Kennedy další knihu, ve které se věnoval těmto tématům detailněji, zašel až do úplných začátků toho, co jsme v posledních letech zažívali, tedy v knize zmapoval posledních asi 30 let.

Vědom si toho, jak se pravda o všem co se týká Covidu (a mnohém dalším) zamlčuje, řekl, že chce do budoucna vytvořit přesný historický záznam toho, co se stalo.

Zoufale potřebujeme jasné a přesné pochopení mnoha věcí, které se odehrávaly v posledních několika letech, nebo možná desetiletích.

Je také potřeba ukládat tištěné kopie nebo soubory PDF na pevné disky důležitých útržků historie, které nacházíme.

Bobby Kennedy udělal tu nejtěžší část a shromáždil tyto útržky a spletl je dohromady do příběhu, o kterém ví jen velmi málo lidí.

Stručně řečeno: existuje kabala, která před 30 lety vzala koncept biologických zbraní a použila je – aby vytvořila nová odvětví, obrovské zisky a ovládla svět pomocí strachu ze smrti z nákazy.

Vytvořil historii, která je zároveň strhující a umožňuje nám mnohem hlouběji porozumět tomu, co jsme právě prožili.

Tony Fauci je v této knize pouze jedním pěšákem na šachovnici. Existuje mnoho dalších a zmíním jen některé. Robert Kadlec je jedním z nich.

Sir Dr. Jeremy Farrar byl pasován skutečným rytířem, a to navzdory tomu, že hrál klíčovou roli v předávkování více než 2 500 pacientů hydroxychlorochinem ve Velké Británii/Oxfordu a ve zmanipulovaných klinických studiích WHO, na které dohlížel a které financoval.

Jsou tu sponzořivědci, kteří udělají cokoliv pro další grant; masivní síť kontrolovaná syndikátem: peníze mužů a žen z mnoha institutů NIH, zejména z jeho nejlépe financovaného NIAID; NSF, jejíž bývalý ředitel byl členem správní rady EcoHealth Alliance; Wellcome Trust, Nadace Billa a Melindy Gatesových, Rockefellerova nadace; a další charitativní organizace, které jsou s ostatními uvedenými hluboce propleteny.

Existují think-tanky, které pomáhají udávat směr, kterým se financování ubírá. Americké ministerstvo obrany, které přispívá miliardami na utajování a skrývání svého výzkumu biologických zbraní. A masivní byrokracie a média, která chrání všechny tyto lidi před odhalením a trestem.

Nikdo ve skutečnosti nechce přemýšlet o biologických zbraních. Je extrémně nepříjemné o nich uvažovat. Neměly by existovat. Zpochybňují celé naše pojetí nedotknutelnosti medicíny, vědění o medicíně, které nikdy nesmí být zneužito k ubližování. To je v Hippokratově přísaze.

Bohužel nemůžeme před touto otázkou strkat hlavu do písku. Náš nedostatek znalostí o ní, náš odpor k ní a naše hluboce zakořeněné obavy z ní umožnily, aby nás přízrak biologické války zavedl na dlouhou a klikatou cestu do pekla.

Antraxové dopisy z roku 2001, zaslané ve správný čas správným senátorům, vedly k Patriot Act, masivně ziskovému průmyslu biologické obrany a vzestupu šmírovacího státu.

V roce 2005 vznikl v USA zákon PREP, který údajně umožňoval ministerstvu obrany pokračovat v používání vakcín proti antraxu navzdory zrušení licence na vakcíny v roce 2004.

Věděl tehdy někdo, že zákon PREP bude použit k tomu, aby dal zelenou injekcím kontaminované genové terapie pro miliardy lidí po celém světě? Proč vědci, kteří tyto injekce navrhovali, nepředpověděli některé, ne-li všechny jejich škody, když během 2 desetiletí utratili stovky milionů za studium beta koronavirů?

Bez zákona PREP, který snímá odpovědnost výrobců vakcín Covid, injekčních uživatelů a vládních plánovačů, kteří program navrhli a rozdali miliardy dolarů daňových poplatníků v bonusech za každou podanou injekci, by takové netestované, nelicencované a smrtící injekce nikdy nebyly podány.

Tyto zákony Patriot a PREP byly schváleny proto, že Kongres a americká veřejnost byly vyvolány k tomu, aby byly vyděšeny. Kongres se pokusil imunizovat před kritikou tím, že na tento problém nasypal peníze, z nichž většina šla Faucimu, zatímco Kongres z nevědomosti problém biologických zbraní ještě zhoršil.

Mnoho Američanů se nechalo očkovat proti Covidu dobrovolně, z hrůzy a nevědomosti. Ta část, která se držela zpátky, byla většinou bita, zostuzována nebo přemlouvána, aby se podvolila prostřednictvím toho nejneuvěřitelnějšího, federálně financovaného pátého útoku na všeobecnou kontrolu mysli, jaký kdy svět zažil.

A totéž se nedělo pouze v USA, ale po celém světě.

Právě jsme zažili nejméně 3 události spojené s biologickými zbraněmi: původní wuchanský koronavirus, variantu omikron a opičí neštovice, z nichž všechny jistě pocházely z laboratoří.

Je zřejmé, že mnoho dalších ošklivých virů a dalších mikroorganismů stále sedí v laboratořích, z nichž mnohé jsou sponzorovány vojenskými a zpravodajskými agenturami za peníze z daní občanů.

Je naprosto zásadní, aby veřejnost jednala mnohem chytřeji než minule, pokud se to bude příště opakovat.

Je důležité vědět, s čím máme co do činění. A je důležité pochopit, že existují způsoby, jak se můžeme zachránit, které leží mimo vládou předepsané Overtonovo okno.

Wuhanské utajování vám poskytne fakta, historii a porozumění, které potřebujete, abyste pochopili, co se právě teď skutečně děje. Pokud si ji přečte dostatečný počet z nás, získáme znalosti a sílu v počtu, abychom zastavili a přestali financovat průmysl biologických zbraní, zrušili tyto strašlivé zákony a položili své hluboké, nevědomé obavy z nákazy.

Tolik ke knize, která jistě vyjde časem v překladu i u nás. Její vydání bylo jistě cíleno na současnou dobu i v rámci prezidentské kampaně, protože Kennedy je dehonestován právě pro jeho názory, které nesouzní se systémem.

V knize také poukazuje na to, odkud pochází veškeré zlo, které ovlivňuje životy lidí po celém světě. I proto budou letošní volby v USA velmi důležité.

Rozhodnou totiž o tom, zda bude tato politika pokračovat i nadále a možná dokonce i o tom, zda se třeba na podzim 2025 neobjeví další „plandemie.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 4.9]

One thought on “Nová Kennedyho kniha je přesným historickým záznamem toho, co vedlo k událostem roku 2020

  1. Checkout Our Bagpipe Collection. We have Amazing Grace Bagpipes, highland bagpipes, Scottish bagpipes & Irish bagpipes in our Kilt Home Bagpipes Collection. We have Learning Bagpipe, Beginning bagpipe, and professional bagpipes. You can also customize your bagpipes with us.

    Our Bagpipes Quality :

    Our bagpipe collection is perfect starting point for any new up and coming bagpiper and also for more advanced and professional bagpiper.
    All our bagpipes are made and worked on by hand. Our bagpipes are definitely cheap but that is not the case at all that there is any kind of defference in there quality. when you will buy and use it. So sure you will feel happy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout