Německo se chválí za poklidný Silvestr. Jak by asi vypadal, kdyby poklidný nebyl? (videa)

Německo se chválí za poklidný Silvestr. Jak by asi vypadal, kdyby poklidný nebyl? (videa)

V některých německých médiích můžete najít chválu vlády, jak skvěle v stávajících podmínkách zvládla Silvestrovský večer. Pokud však dohledáte záběry z některých obohacovaných měst, uvidíte zcela jiný obrázek. Například berlínský Neukölln vypadal jako válečná zóna.

Zastírání pravdy ze strany vlády a poplatných korporátních médií má samozřejmě mimo jiné za cíl zabránit postupujícímu nárůstu preferencí AfD, neboť stále víc Němců si začíná uvědomovat, kam zavedené partaje zemi dotlačily.

„Süddeutsche Zeitung“ (SZ) hází písek do očí svým čtenářům článkem s následujícím podtitulkem: „Obávané silvestrovské nepokoje v Berlíně se neuskutečnily – díky masivní přítomnosti policie.“ A z pohledu odpovědného předsedy policejních odborů Andrease Roßkopfa  „operace spolkové policie na Silvestra… byly do značné míry uspokojivé.“

Uvádí: „Průběh operací ve všech oblastech spolkové policie byl klidnější, než se očekávalo.“

Na začátku noci obsadili policisté Berlín, nasazena byla i vodní děla:

Spolková pořádková policie byla nasazena se silnými silami v Berlíně a Kolíně nad Rýnem na podporu státní policie. Takže jsou „spokojeni“ s útoky na policisty každou minutu, více než 50 zraněnými policisty, téměř 400 zatčenými a škodami na majetku jdoucími do milionů eur. Molotovovy koktejly, hromady částečně nelegálních petard, zátarasy. To se tedy hodnotí jako „nedostatek výtržností.“

Konečná rekapitulace: Jen v Berlíně bylo zraněno 54 policistů a zatčeno 390 lidí, převážně migrantů ve vojenském věku.

Takže jak taková – podle německých médií docela klidná – silvestrovská noc v Německu vypadala? Podívejte se v následujících videích:

Němců byste v ulicích Berlína mnoho nenašli:

Projíždějícímu městskému autobusu rozbili okna:

Mohamedáni trénují již velmi malé děti. V tomto případě má jít údajně o Albánce:

Pomineme-li policisty, tak Němce na těchto záběrech z centra Berlína nenajdete. Je celkem jasné, komu už město patří:

Značné problémy hlásili také z Frankfurtu a Lipska.

Až 3 000 muslimů se shromáždilo v módní lipské čtvrti Connewitz. Zapálili ulici, zaútočili na policejní stanici a házeli kameny! Pak byla na místo přesunuta vodní děla – a v 1:40 ráno toho měla policie dost! Vodní dělo přejelo přes Connewitzer Kreuz, uhasilo hořící barikády, které byly postaveny, a rozehnalo lidi, kteří se tam shromáždili.

Několik lidí bylo zraněno petardami na náměstí Augustusplatz. Podle policie byly mezi oběťmi tři děti (6, 9, 12). Dítě (12 let) bylo hospitalizováno s poraněním oka, dospělý v bezvědomí.

Na Konstablerwache ve Frankfurtu nad Mohanem se situace měla vyhrotit: shromáždily se tam stovky mladých muslimů, kteří opakovaně házeli petardy na ostatní účastníky a také na policisty. Pak dorazila zásahová jednotka, která chaos rozptýlila. Zatčeno bylo 20 útočníků na policisty.

Zde krátká kompilace měst, kde byl Silvestr údajně také docela poklidný:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo se chválí za poklidný Silvestr. Jak by asi vypadal, kdyby poklidný nebyl? (videa)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout