To není Maroko či Tunisko, to je Itálie (videa)

To není Maroko či Tunisko, to je Itálie (videa)

Silvestr byl tentokrát opět poměrně bouřlivý také v Itálii – a to zejména v multikulturním Miláně. Právě tam před 2 lety došlo o silvestrovské noci k útokům na desítky dívek, které vždy dav muslimů obklíčil, přičemž některé dívky byly hromadně sexuálně napadeny, jiné byly dokonce znásilněny.

I to je důvod, proč už nyní do ulic žádné ženy o silvestrovské noci nevychází. Milano tak opanovali výhradně muslimští vetřelci, kteří dominovali i silvestrovským oslavám. Podobně jako v Německu i zde raději ženy zůstaly doma.

Podívejte se na několik záběrů z bouřlivé noci v Milaně. To je zřejmě ona deklarovaná změna, kterou slibovala Meloniová, aby vše záhy zhoršila.

Původní obyvatelstvo na záběrech najdete jen stěží:

A takto vypadala multikulturní čtvrť Milána San Siro:

A když už jsme u Itálie, tak se podívejme i na rekapitulaci vlády premiérky Meloniové, dosazené Aspenem, která před volbami tvrdila, že uzavře přístavy. Realita? Rekordní invaze, jaká nemá v novodobé historii obdoby.

Od 1. ledna 2023 do 29. prosince 2023 přišlo do Itálie z třetího světa 155 754 „nových Evropanů,“ zatímco ve stejném období předchozího roku jich bylo 103 846. Jedná se tedy o nárůst přibližně o 50 %.

Vrcholu bylo dosaženo v srpnu, kdy do země dorazilo 25 673 muslimů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

2 thoughts on “To není Maroko či Tunisko, to je Itálie (videa)

  1. Sionistický a vítačský fanatik Matteo Salvini , v minulosti neprávom oslavovaný za neexistujúci boj proti migrácii, EÚ a islamu, je rovnako ťažký zločinec a zradca ako Meloniová. Na to netreba zabúdať. Keby ho na návšteve vlasti /Izraela/ dal dole nejaký Palestínec, nebola by ho škoda.

  2. https://youtu.be/PyRGVQbflCs?t=991 ,– teprve islám a muslimové přinesl do indie náboženské války, indie neznala náboženské války. podívejte se nyní, https://www.youtube.com/watch?v=AvFl6UBZLv4&ab_channel=BusinessInsider , jak se od svého vzniku islám rozlézal na územních mapách země. islám není náboženství, ale mafiánský organizovaný plán na ovládnutí (zotročení) světa. Vítači mají na rukách krev. slimáky nebrat. jdou jen za svým snem parazitovat, pobírat dáfky a islamizovat. https://video.aktualne.cz/dvtv/terorismus-ma-zaklad-v-islamu-uprchlici-v-demokracii-zit-ned/r~76290110657f11e68d00002590604f2e/ , https://www.youtube.com/watch?v=NwBHlTPrDO0&ab_channel=%C4%8Cesk%C3%BDrozhlasPlus

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout