Německo: Soud propustil na svobodu muslimy, kteří chystali teroristický útok v katedrále v Kolíně nad Rýnem

Německo: Soud propustil na svobodu muslimy, kteří chystali teroristický útok v katedrále v Kolíně nad Rýnem

Již před Vánocemi se podařilo překazit osnování teroristického útoku na Katedrálu v Kolíně nad Rýnem. Pachatelé měli mít vše obhlédnuto a aktuálně měli připravovat výbušniny, které chtěli použít k plánovanému masakru. Katedrála je právě z toho důvodu pod velmi přísným dohledem.

V normálním právním státě by měli nebezpeční pachatelé zůstat ve vazbě až do samotného soudu. Nicméně už několik let končí v Německu jedinci, kteří útočili ve jménu Alláha, v psychiatrické léčebně. A ti, kteří nestihli plány dokonat, zůstávají na svobodě.

Tři migranti, kteří  plánovali útok na katedrálu v Kolíně nad Rýnem, byli propuštěni. Soudce je po jediné noci ve vazbě opět propustil.

Tři ze čtyř mužů, kteří byli vzati do vazby kvůli plánovanému útoku na katedrálu v Kolíně nad Rýnem na Silvestra, byli soudcem propuštěni na Nový rok. Muslimové ve věku 25, 30 a 38 let strávili v policejní vazbě pouze jednu noc.

Oznámila to kolínská policie, aniž by poskytla odůvodnění ze strany soudu. Celkem pět mužů je podezřelých z plánování útoku na největší křesťanský kostel v Německu. Čtyři z nich mají tádžické a uzbecké občanství. Poslední den loňského roku byl v Bochumi zatčen také německý Turek.

Pětadvacetiletý Tádžik, který je jedním z těch, kteří byli zatčeni na Silvestra, naopak zůstává v policejní vazbě, kde si má údajně pobýt 14 dní. Třicetiletý krajan, který byl zatčen na Štědrý den ve Weselu, 100 kilometrů severně od Kolína nad Rýnem, tam má také zůstat dva týdny, aby odvrátili nebezpečí.

Krátce před Vánocemi policie obdržela informaci od zahraniční zpravodajské služby o plánovaném islámském teroristickém útoku na katedrálu v Kolíně nad Rýnem.

V důsledku toho byla v kostele masivně zvýšena bezpečnostní opatření. Na Silvestra chránil katedrálu velký kontingent policistů.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Německo: Soud propustil na svobodu muslimy, kteří chystali teroristický útok v katedrále v Kolíně nad Rýnem

  1. Vlastenec, ktorý by napr. podpálil mešitu v bývalej NDR alebo zabil pedofila či nigérijského dílera drog ničiaceho jeho príbuzným život, by sa niekoľkoročnej base natvrdo za „zločin z nenávisti“ nevyhol. Na rozdiel od príslušníkov chránených menšín, teda moslimov, buzikov, transiek, Cigánov, eurobyrokratov, Vietnamcov, opíc nielen z Afriky, závislákkov, drogových dílerov a podobného odpadu. Tí si všade v Európe, aj vo Švajčiarsku, môžu robiť doslova čokoľvek. Teda aj páchať ťažké zločiny vrátane terorizmu.

  2. Nemcom načisto je. Blo!!! To majú chudáci po tom, že boli a ešte aj sú cca 75 rokov v jednom kuse okupovaný, darebáckym štátom USA!!! Inak sa to už ani nedá vysvetliť. Jednoducho rezignovali. Inak povedané prestali existovať, ako národ. Mysleniu zdar!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout