Itálie: Kněz byl exkomunikován za to, že nazval papeže „uzurpátorem“

Itálie: Kněz byl exkomunikován za to, že nazval papeže „uzurpátorem“

Bergolgio se v poslední době velmi razantně zbavuje všech svých oponentů. Jde především o ty církevní představitele, kteří odmítají jeho progresivistické reformy a podporu LGBTQ a trans agendě.

Falešný papež tak obměnil již několik konzervativních biskupů za progresivisty, kteří následují jeho ideologii a i v jeho okolí se již ve Vatikánu nenachází nikdo, kdo by byl jeho názorovým oponentem.

Bergoglio však sám sebe považuje za nedotknutelnou modlu, takže kritika jeho samotného je nepřípustná snad ještě víc než kritika jím ražené globalistické agendy.

K Bergogliovi silně loajální biskupové se pak starají o to, aby ani na nižších úrovních nebylo příliš oponentů, což nyní pocítili jistý italský kněz.

Italský kněz byl v úterý exkomunikován za to, že ve své silvestrovské homilii u příležitosti prvního výročí smrti Františkova předchůdce Benedikta XVI. nazval papeže Františka „uzurpátorem.“

Don Ramon Guidetti, farář v Livornu na toskánském pobřeží, byl exkomunikován svým místním biskupem za to, že řekl svému stádu, že argentinský papež, který převzal úřad poté, co německý papež Benedikt XVI. v únoru 2013 nečekaně rezignoval, není papežem, ale je to uzurpátor.

Otec Guidetti později v úterý řekl, že je to, že byl exkomunikován, „známka hrdosti na to, že jsem mimo tuto Církev, která je tyranií.“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout