Německo: Afghánec masturbující na kolejích zastavil železniční dopravu v Kasselu

Německo: Afghánec masturbující na kolejích zastavil železniční dopravu v Kasselu

Německo si od stažení vojsk NATO z Afghánistánu – tedy asi 2,5 roku – přiváží každý měsíc asi 1000 Afghánců. Mimo těchto legálně dovážených přichází do země i řady dalších ilegálně. Tato komunita je tak v zemi stále početnější, což logicky vede k tomu, že jsou velmi často mezi těmi, kteří multikulturně obohacují zemi.

Znásilnění, napadení nožem, loupeže a krádeže jsou už natolik obvyklými, že se o nich píše již jen minimálně. Toto obohacování se stalo každodenní realitou, ovšem občas se objeví případ, který se běžnému obohacování poněkud vymyká.

Je až s podivem, že Afghánce, který se rozhodl si „dělat dobře“ na kolejích (zřejmě se nikde poblíž nepásly kozy, ovce či koně), nepřejel vlak…

Afghánec, který masturboval na vlakové trati u německého města Kassel, byl zatčen poté, co zastavil železniční dopravu v celém regionu.

Migrant, který žije v Niestu, uzavřel železniční systém v Kasselu 16. ledna, ale příběh byl publikován v německých novinách Bild až 22. ledna.

„Řidič tramvaje RegioTram ve směru na Kassel musel kvůli němu v oblasti vlakové zastávky Kassel-Jungfernkopf rychle zabrzdit,“ uvedl policejní mluvčí. Třicetiletý muž ležel uprostřed kolejí a masturboval, když byl průvodčí nucen rychle zastavit, aby ho nesrazil.

Vlak zastavil přímo před mužem, ale podle policie muž jen masturboval. Svědci začali muže natáčet a některé záběry unikly na internet.

Afgháncův čin způsobil, že 13 vlaků mělo zpoždění, než přijela policie a muže zatkla. Při incidentu nebyl nikdo zraněn. Afghánec byl obviněn z narušování vlakové dopravy.

Jen několik dní po tomto incidentu, 18. ledna, se tři Maročané potulovali poblíž zaparkovaného nákladního vlaku poblíž města Wolmirstedt. Strojvůdce si mužů všiml a vlak zastavil. Podezřelým ve věku 26, 30 a 32 let řekl, aby opustili oblast, protože jejich životy jsou na železničním přejezdu v ohrožení.

Místo toho se přiblížili k vlaku, uráželi strojvedoucího a házeli na vlak kameny. Jeden člen skupiny si stáhl kalhoty a ukázal řidiči zadek.

Incident zastavil na půl hodiny vlakovou dopravu v oblasti.

Tři muži byli zatčeni na trati poblíž Zielitz a obviněni z poškození majetku, urážky úředníka, neoprávněného vniknutí na cizí pozemek a porušení řady předpisů o železničním systému. Všichni měli zvýšenou hladinu alkoholu v krvi.

19. ledna začal v Berlíně soud s tuniským migrantem Bešírem S. a „módním návrhářem“ Tarekem S., Palestincem ze Sýrie, který málem ubil k smrti 60letého metaře v kolejích metra. Muž řekl obžalovaným, kteří hlasitě mluvili do telefonu, aby ztišili hlas, protože bylo 4:30 ráno. Oběť byla na cestě do práce.

Muži se pak vrhli na oběť, zbili ji a vytlačili na trať. Vytáhl ho další cestující, který muže zachránil ještě před příjezdem vlaku.  Poškozený Němec utrpěl vážná poranění genitálií, utrpěl zlomeninu ruky a dodnes je v pracovní neschopnosti.

Tunisan byl obviněn z pokusu o vraždu za útok z 29. května 2023. U soudu řekl: „Měl jsem tehdy dojem, že si ten Němec myslel, že je lepší než můj přítel. To je důvod, proč jsem Němce trefil, i když jsem mu dal o jeden nebo dva údery víc.“

Spolková vláda důsledně tvrdí, že rozmanitost je silnou stránkou Německa, a zároveň prosazuje myšlenku, že by Němci měli opustit svá auta a využívat více veřejné dopravy, včetně železničního systému.

Toto obohacení stálo německé daňové poplatníky jen v roce 2023 minimálně 36 miliard eur na sociální péči, bydlení a vzdělání. Do těchto nákladů se však nezapočítávají narušení vlakové dopravy a náklady na policejní dohled nad kriminalitou, která je neúměrně spojena s cizími státními příslušníky.

Nový imigrační zákon levicově liberální vlády drasticky zkrátil dobu, po kterou musí imigranti zůstat v zemi, než získají občanství.

Jakmile získají občanství, jejich cizí státní příslušnost již není uvedena ve statistikách kriminality a při páchání jakéhokoli trestného činu jsou nadále vedeni jako „Němci“.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

One thought on “Německo: Afghánec masturbující na kolejích zastavil železniční dopravu v Kasselu

  1. Jeste jsem Nevidel curaka co by dokazal zastavit 500 tunovy vlak.
    Byt strojvudcem, tak ani nesundavam nohu z plynu, myslim ze cestujici by drobne drncnuti nestezovali.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout