Generální ředitel společnosti BlackRock v Davosu: Musíte si změnu vynutit, v BlackRocku si také vynucujeme chování (video)

Generální ředitel společnosti BlackRock v Davosu: Musíte si změnu vynutit, v BlackRocku si také vynucujeme chování (video)

Tentokrát se ještě na chvíli vrátíme na uplynulý sraz WEF v Davosu. Mezi mnoha „výživnými“ debatami se objevila i ta, ve které hovořil šéf BlackRocku Larry Fink.

Ten je samozřejmě pouze ve vedení tohoto investičního giganta, který ovládá drtivou většinu světových korporací. Kdo tedy ve skutečnosti BlackRock „vlastní“ se můžeme jen dohadovat.

Ale zmíním-li například jméno, Rockefeller, pak jistě nebudu daleko od pravdy.

Jedno je jisté: jde doslova o „vlastníky planety,“ kteří se nachází na samotném vrcholu pyramidy moci a přes BlackRock či Vanguard ovládají doslova celý svět, především však ten západní.

Generální ředitel Blackrock Larry Fink nechal tento týden na Světovém ekonomickém fóru v Davosu sklouznout svou masku a přiznal, že jeho společnost se zabývá „vynucováním chování“ a „vynucováním změny“ ve prospěch globalistické agendy elit.

„Chování si musíte VYNUTIT,“ prohlásil Fink během projevu, ve kterém zněl jako technokratická verze fašistického diktátora ze staré školy. „V Blackrocku si také VYNUCUJEME chování.“

Blackrock v podstatě vlastní všechny velké korporace na světě a nyní určuje kapitálové investice prostřednictvím ESG (environmental social governance). Pravomoc BlackRocku určovat kapitálové toky se vztahuje i na suverénní země. 

ESG v podstatě znamená, že musíte pečlivě zaškrtnout všechna políčka „zelená“, „diverzita“ a „rovnost,“  abyste od globalistických strážců obdrželi finanční kapitálovou podporu.

Je to v podstatě korporátní fašismus v duchu Velkého resetu a vize roku 2030 Klause Schwaba.

Celá Ponziho pyramidová hra je nastavena tak, aby zajistila, že všechny velké společnosti budou dodržovat diktát globální elity a podílet se na agendě klimatických změn, díky níž jsou obyčejní lidé na celém světě rok od roku chudší.

A přesně to je i jejich cíl: nikdo nic  nebude vlastnit a všichni (globalisté) budou šťastni. Tedy BlackRock bude nadále tím, kdo bude vlastnit – a to úplně vše, včetně lidí, kteří budou nuceni být pod digitální diktaturou absolutně poslušnými.

A jak to dopadne, až bude mít nějaká země či korporace ESG skóre 100%? Skončí jako Srí Lanka, první udržitelná země na světě.

Srí Lanka měla ESG skóre 98 % a globalistická elita slíbila, že země bude hnána směrem k bohatství.

Co se stalo pak? Srí Lanka předminulý rok okázale zbankrotovala a zanechala ekonomiku v troskách a znovu ukázala, že to, co na nás globalistické elity chystají, je ve skutečnosti jen zmar a bída.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 29 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Generální ředitel společnosti BlackRock v Davosu: Musíte si změnu vynutit, v BlackRocku si také vynucujeme chování (video)

  1. Vynutit? Ja navrhujem znarodnit vsetky firmy, zavody, … tychto nadnarodnych korporacii na celom svete!!! Obzvlast Blackrock a Vanguard! A ten den vyhlasit den slobody na celom svete. To by ich vtedy len krasne piclo !!!!!!! Kurvy satanske! Niekto zacat musi! 🤣

  2. Však ona se brzo najde nějaká skupinka „teroristů“, kteří tomuto neurvalému nenažranci zavřou rypák. Já už jsem na tyhle obtloustlé blby alergický. Někde nahrabal miliardy a už si o sobě myslí, že bude vlastnit všechno obyvatelstvo na zemi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout