Rakouská televize otevřeně navrhuje vyměnit bílé „árijské“ děti za africké a arabské migranty (video)

Rakouská televize otevřeně navrhuje vyměnit bílé „árijské“ děti za africké a arabské migranty (video)

V některých zemích se již politici na čelních pozicích netají tím, že jejich cílem je výměna obyvatel. To už na rovinu zmiňují také na ně napojená média, celebrity, neziskovkáři a různí klimaalarmisté. Otevřená prohlášení, podporující výměnu obyvatel, nejsou ovšem považována za rasistická. Za rasisty jsou považováni jen ti Evropané, kteří nechtějí být vyměněni.

Současné politické a demografické změny v Evropě jsou existenční hrozbou pro její původní obyvatelstvo, nevídanou od dob bitvy u Vídně v roce 1683, s obavami, že evropské identitě, kultuře a historii hrozí vyhynutí kvůli společnému úsilí progresivistů a islámu.

Nedávné vysílání pořadu ORF „Zeit im Bild“ vyvolalo bouři kontroverzí. V něm vystupuje Verena Brunschweigerová, klimatická alarmistka, která otevřeně obhajovala nahrazení rakouských dětí vetřelci z Afriky a Blízkého východu.

Brunschweigerová se ve svém vyprávění snaží přesvědčit bělochy a Evropany, aby přestali rodit děti, a označuje akt evropského plození dětí za inherentně rasistický.

„Feministické“ autorce bylo dovoleno prezentovat svůj globalistický plán na veřejnoprávním rakouském zpravodajském kanálu bez opozice, protože hlasy proti Velké výměně nápadně chyběly. A to si za tento otevřený protibělošský rasismus Rakušané také povinně zaplatili.

Progresivisté se neustále předhánějí ve své dychtivosti vyhladit vlastní národy, od neziskovek pomáhajících invazistům vtrhnout na evropský kontinent až po absurdní etnomasochistická prohlášení.

Ilustrací toho je, že minulou středu bylo na ORF odvysíláno obzvláště odporné prohlášení tohoto druhu.

Brunschweigerová označila evropské děti za „árijské emitenty CO2.“ Tento termín, zatížený historickými a rasovými implikacemi, byl součástí její argumentace obhajující snížení počtu evropské populace snížením porodnosti bělochů. Místo toho navrhla přivést do Evropy lidi z Afriky, Asie a Latinské Ameriky, čímž navrhla radikální revizi demografického složení Evropy.

Zašla tak daleko, že prohlásila, že je to morální povinnost, a prohlásila:

„Co říkáme těm, kteří k nám přicházejí? Říkáme, ne, máme tolik vlastních árijských lidí, že vás nepotřebujeme? … Považuji to za neuvěřitelně rasistické a bezohledné – a je naší zatracenou povinností omezit náš způsob výroby…“

Její postoj je mnohými vnímán jako výzva k evropské kulturní a demografické sebevraždě. Podle tohoto světonázoru je každé narozené bílé dítě zátěží pro klima, což je perspektiva, která je v souladu s širší neomarxistickou ideologií, podle níž jsou Evropané obviňováni z globálních problémů a všeho zla světa.

Tento přístup podkopává evropské sebeprosazování a reprodukci, což je přímý důsledek kultury pocitu viny, která se po desetiletí vštěpovala zejména obyvatelům koloniálních mocností a především Německa s jeho nacistickou minulostí.

Znepokojivé vysílání Vereny Brunschweigerové v pořadu ORF „Zeit im Bild“ je do očí bijícím projevem širšího a hlubšího demografického posunu, který se odehrává v celé Evropě. Tento posun se děsivě shoduje s teorií „velké výměny“.

Tato teorie, kdysi považovaná za krajně pravicové spiknutí a vehementně odmítaná levicí, je stále více podporována demografickou realitou, která se odehrává po celém kontinentu.

Jean Renaud Gabriel Camus, který vymyslel termín „Velká výměna“, ji definoval jako kolonizaci západní Evropy přistěhovalci ze severní Afriky a Blízkého východu. Tato demografická změna, dlouho předpovídaná a nyní uskutečňovaná, drasticky mění evropskou kulturní a národní identitu.

Neúprosný příliv neevropského obyvatelstva, usnadněný politikou EU zakořeněnou v globalistických ideologiích, účinně ředí a možná i vymazává staleté kulturní identity, tradice a hodnoty, které definovaly evropské národy po stovky a někdy i tisíce let.

Tato transformace je předzvěstí hluboké krize identity Evropy. Zavedené sociální, kulturní a politické normy jsou zásadně zpochybňovány a v mnoha případech vytěsňovány. Nejedná se o postupnou, organickou změnu, ale o rychlou, vynucenou změnu demografické krajiny řízenou těmi, kdo jsou aktivně nepřátelští vůči evropským národům, kulturám a myšlení.

S tím, jak se politická krajina dramaticky proměňuje, aby odpovídala nové demografické realitě, se původní obyvatelé Evropy stále více ocitají odcizeni a bez hlasu v zemích svých předků, marginalizováni rozsáhlými změnami, které přetvářejí jejich společnosti a kulturní identity.

Samotná myšlenka suverénní a kulturně jedinečné Evropy je ohrožena, protože globalistické agendy upřednostňují politickou moc a ideologická dogmata před kontinuitou a integritou evropských společností.

Rozvíjející se scénář, který je ostře podtržen vystoupením Brunschweigerové  v ORF, je jasnou výzvou k akci. Evropa stojí nad propastí a stojí tváří v tvář budoucnosti, v níž hrozí, že její historická identita a odkaz budou nevratně změněny nebo zcela ztraceny.

Toto je okamžik pravdy, který vyžaduje nejen pasivní uznání, ale i aktivní angažovanost a rozhodnou tvorbu politik k řešení důsledků těchto bezprecedentních demografických změn.

Budoucnost Evropy, jak ji známe, visí na vlásku a závisí na rozhodnutích a činech její současné generace. Dokud však bude existovat EU, tyto  procesy se jen tak nezastaví…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Rakouská televize otevřeně navrhuje vyměnit bílé „árijské“ děti za africké a arabské migranty (video)

  1. Staré dobré časy, kedy ľudia v pohraničí dychtivo sledovali rakúsku televíziu /a naivne si mysleli, že je lepšia a zaujímavejšia než socialistická ČST, samozrejme ich nadchýnala aj údajná demokracia a prosperita Západu/ dávno patria minulosti… Zhruba od prelomu milénií predstavujú verejnoprávne aj súkromné médiá po takmer celej Európe prakticky rovnakú špinavú smradľavú liberálnu globalisticko-proamerickú žumpu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout