Příprava na budoucí chalífát? EU opět otevřeně podporuje arabštinu v Evropě

Příprava na budoucí chalífát? EU opět otevřeně podporuje arabštinu v Evropě

EU dlouhodobě provádí kroky, které mají urychlit vznik evropských chalífátů a islamizaci Evropy. A nejde pouze o podporu výměny původních evropských obyvatel za muslimy ze Středního a Blízkého východu a z Afriky či o příspěvky islámským organizacím napojeným na Muslimské bratrstvo. EU mimo jiné také podporuje arabštinu jako další z „evropských“ jazyků.

Mluvčí EU se nyní sešel s ICESCO, což je organizace, jejímž cílem je zajistit, aby se muslimové, kteří žijí v neislámských zemích, NEINTEGROVALI do společnosti, ale aby naopak zůstali i nadále muslimy se vším všudy. A cílem je samozřejmě také zajistit, aby se totéž přeneslo i na generace již narozené v (zatím) nemuslimských zemích.

Úkolem těchto muslimů je dále šířit islám v nemuslimských zemích, ve kterých žijí.

Před ICESCO, což je jakési „UNESCO“ Muslimského bratrstva, mluvčí Evropské unie zdůraznil významnou roli arabského jazyka v Evropě.

Luis Miguel Bueno, mluvčí EU pro arabštinu,  pro Blízký východ a severní Afriku, mimo jiné také prohlásil:

„Rád jsem se letos zúčastnil konference ICESCO a dá-li Alláh, příští rok se konference v našem milém Maroku osobně zúčastním. Velmi děkujeme za toto velkorysé pozvání. Šťastný nový rok arabskému jazyku.“

ICESCO se svými záměry nijak netají. V knize „Bratrstvo a jeho sítě“ od Florence Bergeaud-Blacklera se uvádí:

„Práce na podvracení mezinárodního práva může být ilustrována velmi explicitní strategií ICESCO (Islámská světová organizace pro výchovu, vědu a kulturu), která hodně vděčí směrnicím Qarâdâwiho.

Koncem 80. let 20. století vypracovali European Brothers strategii k posílení pocitu sounáležitosti s ummou mezi muslimskými komunitami žijícími na Západě.

Bylo založeno v Kataru, jednom z hlavních donátorů organizace ICESCO, vytvořené podle vzoru UNESCO pro Organizaci islámské spolupráce (vytvořena jako kopie OSN), pod názvem Islámská kulturní Akce mimo islámský svět.

Jde o to vytvořit program, který má zabránit muslimským menšinám v přijímání místních zákonů a zásad vyplývajících z všeobecné deklarace lidských práv. (…)

Dokument se zaměřuje na výchovu mladších generací narozených na Západě, které islám nesmí ztratit, protože oni – mladí muslimové – budou těmi posly, kteří budou šířit náboženství vyvolených po celém světě.

ICESCO vysvětluje, že muslimové nejsou asimilovatelní, a že přinesou problémy obyvatelům Západu pouze tehdy, pokud se tito lidé na Západě nenechají vést islámem (…)“

Tolik jen ve zkratce o tom, jakou organizaci EU zcela otevřeně podporuje. Toto jednání naznačuje, že Katar má uplacených mnohem víc bruselských politiků, kteří za „třicet stříbrných“ pomáhají islamizovat kontinent.

Jak dlouho potrvá, než bude dalším povinným jazykem na školách – zejména ve Francii, Německu či Švédsku –  i arabština? Předpokládám, že maximálně 5 let a ve zbytku zemí do 10 let.

Ostatně, ve Francii je – zatím nepovinná – arabština už na mnoha školách….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 5]

4 thoughts on “Příprava na budoucí chalífát? EU opět otevřeně podporuje arabštinu v Evropě

  1. Dovolím si pripomenúť,že arabčina patrí medzi semitské jazyky, teda nie indoeurópske /ako napr. perzština/ , a navyše nemá jednotnú podobu gramaticky ani lexikálne. Inými slovami, pre príslušníka ktoréhokoľvek germánskeho, románskeho, slovanského atď. národa je veľmi ťažké sa ju naučiť a ešte ťažšie sa učí arabské písmo. Eurofašistom to však zjavne nevadí…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout