Nástupce Kissingera ve vedení Trilaterální komise přirovnává vývoj umělé inteligence (AI) k zavádění jaderných zbraní

Nástupce Kissingera ve vedení Trilaterální komise přirovnává vývoj umělé inteligence (AI) k zavádění jaderných zbraní

Henry Kissinger patřil k nejvýše postaveným globalistům. Bylo tedy logické, že se za něj bude hledat nástupce – a to zejména pro vedení Trilaterální komise, která ovlivňuje světovou politiku již asi 50 let.

Nyní je celkem jasné, kdo tento důležitý post převezme. Půjde o jednoho z průkopníků AI a bývalého generálního ředitele Googlu, který sice není veřejnosti příliš znám, ale již si dokázal alespoň v této organizaci získat patřičný vliv.

Eric Schmidt, člen Trilaterální komise a bývalý generální ředitel společnosti Google, je mistrem technokracie v pravém slova smyslu. Byl jedním z průkopníků umělé inteligence ve společnosti Google, vynálezcem „kapitalismu dozoru“ a nyní je nástupcem Henryho Kissingera v Trilaterální komisi.

Schmidt je Krysař AI, který na jednu stranu pěje na AI chválu a na druhou stranu varuje před strašlivými následky pro lidstvo. Je hadím olejem globalistů.

„Zábrany, které společnosti s umělou inteligencí zabudovávají do svých produktů, aby jim zabránily způsobovat škody, jsou „nedostatečné“ k ovládání schopností umělé inteligence, která by mohla ohrozit lidstvo za pět až deset let,“ řekl bývalý generální ředitel Googlu Eric Schmidt v úterý Miku Allenovi z Axios.

V rozhovoru na summitu Axios AI+ ve Washingtonu DC Schmidt přirovnal vývoj AI k zavedení jaderných zbraní na konci druhé světové války.

  • „Po Nagasaki a Hirošimě trvalo 18 let, než byla uzavřena smlouva zakazující testování jaderných zbraní a podobně. Už nemáme tolik času,“ řekl Schmidt.
  • „Nebezpečí nastává ve chvíli, kdy se počítač začne rozhodovat sám. Například když takový systém detekuje přístup ke zbraním a my si nemůžeme být jisti, že nám systém říká pravdu.“
  • „Ještě před dvěma lety se předpokládalo, že tohoto bodu bude dosaženo až za 20 let. Dnes,“ říká Schmidt, „někteří odborníci předpokládají, že to bude jen za dva až čtyři roky.“

 

Co bude dál? Nejlepším řešením je podle něj zřídit globální orgán po vzoru Mezivládního panelu pro změnu klimatu (IPCC), který by poskytoval přesné informace tvůrcům politik, aby pochopili naléhavost a mohli jednat.

Stojí za zmínku, že Schmidt je optimistický v tom, že umělá inteligence bude velkým přínosem pro velkou část lidstva:

„Vyzývám vás, abyste argumentovali, že doktor AI nebo učitel AI nejsou záporáci. Musí to být dobré pro svět.,“ dodal Schmidt.

Je dobré si pamatovat, co Kissingerův nástupce předpovídá. Nezapomínejte, že vše, co se děje, nám bylo globalisty vždy sděleno předem, ale málokdo bral některé výroky na vědomí.

Z vyjádření lze odvodit, že by mohlo v daném časovém období skutečně dojít k nějakému globálnímu kybernetickému útoku, který bude sveden na AI, aniž by byl kdokoli určen jako zodpovědná osoba.

Asi podobně jako tomu bylo za „plandemie,“ která byla svedena na netopýra, přičemž praví viníci jsou i přes stovky žalob stále na svobodě.

A nakonec připomínám, že tak jak si předem „trénovali“ reakci na pandemii, stejně si již vyzkoušeli i reakci na globální kybernetický útok.

Šlo o pravidelné akce Cyber polygon, organizované WEF…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

One thought on “Nástupce Kissingera ve vedení Trilaterální komise přirovnává vývoj umělé inteligence (AI) k zavádění jaderných zbraní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout