Žaloba proti totální kontrole: EU sleduje všechny zemědělce z členských států pomocí satelitu

Žaloba proti totální kontrole: EU sleduje všechny zemědělce z členských států pomocí satelitu

Kontrola na každém kroku. Přesně to nás čeká do budoucna zřejmě nejen v 15minutových a chytrých městech. EU si vzala na paškál i zemědělce, které systematicky likviduje, jak již vidíme na příkladu Holandska.

Vzhledem k tomu, že pod kuratelou fašistické EU si nemůže každý zemědělec pěstovat co chce, v minulosti byly vysílány namátkové kontroly, které zjišťovaly, zda je na daném pozemku skutečně povolená a v EU nahlášená plodina.

Nicméně tyto namátkové kontroly jsou již minulostí. Na všechny zemědělce od 1. ledna z vesmíru dohlíží satelit, který 24 hodin denně 7 dní v týdnu monitoruje nejen co se kde pěstuje, ale také například to, zda je ta či ona louka posekaná.

A v budoucnu jistě bude kontrolovat také to, zda se někde nepasou krávy či ovce, tedy zvířata, která produkují metan a CO2. Podle zeleného údělu mají být navíc jejich chovy postupně zlikvidovány.

Jisté je, že takový satelit se může podívat na JAKÝKOLI pozemek, tedy třeba i na ten váš. Jde tak o ideální způsob sbírání dat pro budoucí sociální kredity.

Pomocí satelitů tak EU kontroluje, zda zemědělci pěstují pouze to, co dříve oznámili, aby získali zemědělské dotace EU.

Každopádně se ukazuje, že v kruzích EU je zemědělec zjevně považován za potenciálního porušovatele zákona.

Systém, kterým se dohlíží na evropské zemědělce, byl vyvinut v Rakousku.  Data jsou vyhodnocována pomocí umělé inteligence.

Samozřejmě to EU prezentuje tak, že pro zemědělce chce jen to nejlepší: ušetří si přímé kontroly na místě a s tím spojenou vysokou byrokracii.

Zdá se však, že někteří zemědělci si těchto takzvaných „výhod“ nechtějí užívat.

Například „Svobodní zemědělci“, zájmové sdružení rodinných farem ve Spolkové republice Německo, podalo vzorovou žalobu proti povinnosti používat fotografickou aplikaci a posílat georeferencované fotografie svých vlastních pozemků.

Ekologický zemědělec Reinhard Jung vysvětluje:

Nesouhlasíme s totálním dohledem státu nad našimi podniky a odmítáme paušální podezření, že činíme nepravdivá prohlášení nebo nedodržujeme stávající požadavky.

Umělá inteligence navíc dělá nekonečné chyby. V případě jakéhokoli podezření musí zemědělec prokázat, že jednal v souladu se zákonem. Jung říká:

V každém případě se nesmiřuji s tím, že jsem sledován bez zjevného důvodu…

Není jasné, zda se podobné stížnosti objeví také ze strany zemědělců z dalších zemí, nicméně je patrné, že jde jen o další pokračování likvidace evropského zemědělství a zároveň rozšíření totálního dohledu.

Můj osobní názor je ten, že satelity ve skutečnosti poslouží – mimo výše zmíněných dat pro systémy sociálních kreditů – zejména pro kontrolu postupu vyvlastňování zemědělských podniků v oblastech okolo zóny Natura 2000, jak požaduje EU.

Přesně to nyní probíhá nejen v Holandsku, ale i v jiných zemích.

Satelit velmi jednoduše pozná, zda byla zemědělská činnost v daných oblastech ukončena nebo ne a EU pak případně může zatlačit nejen na dané podnikatele, ale i na vlády zemí, kde by šlo vyvlastňování příliš pomalu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 22 Průměrně: 4.8]

One thought on “Žaloba proti totální kontrole: EU sleduje všechny zemědělce z členských států pomocí satelitu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout