Velká Británie: Nigerijec se prohlásil za homosexuála, aby získal azyl, mezitím zplodil 3 děti a živil se podvody

Velká Británie: Nigerijec se prohlásil za homosexuála, aby získal azyl, mezitím zplodil 3 děti a živil se podvody

V celé Evropě má žadatel o azyl 100% jistotu, že jej získá v momentě, kdy se prohlásí za homosexuála. V drtivé většině zemí, odkud je řízena invaze od Evropy, je homosexualita trestná, někde dokonce i smrtí.

Vetřelci jsou samozřejmě velmi dobře informováni o tom, že jisté skupiny mají své výhody, takže ve většině evropských zemí se stále více žadatelů o azyl prohlašuje za homosexuály.

V 90% případů jde samozřejmě o účelovou lež, dokonce i výhodnější, než když se třicátníci prohlašují za 15 – 17leté nezletilce. V případě, kdy se někdo prohlásí za nezletilce, získává ochranu jen po dobu svojí nezletilosti a za pár let, kdy je oficiálně dospělý, může být deportován například z důvodu páchání opakované kriminality.

Jenže homosexualita je neměnná a pokud se někdo prohlásí za homosexuála, tak vlastně ani nemusí lhát o věku. Takový jedinec má 100% jistotu, že jen tak nebude vyhoštěn ze země.

Případ jistého Nigerijce navíc potvrzuje, že tyto údajné homosexuály již později nikdo nekontroluje, mohou se v klidu ženit a plodit děti, aniž by kdokoli řešil, že jsou v zemi na základě lživých údajů.

A pokud by se tento Afričan neživil kriminalitou, zřejmě by mu jeho podvod, který využil během azylového řízení, procházel i nadále…

„Homosexuální“ nigerijský žadatel o azyl, který se stal otcem tří dětí se třemi různými ženami v Británii, byl strůjcem podvodu s balíky na Facebooku a eBay ve výši 220 000 liber (252 000 eur), vyslechl si britský soud.

Třiatřicetiletý Saheed Azeez získal azyl v Británii poté, co úřadům řekl, že čelí pronásledování ze strany teroristické organizace Boko Haram za to, že je homosexuál, ale od té doby zplodil tři děti a oženil se se ženou ve Velké Británii.

Nyní mu hrozí až šest let vězení poté, co se přiznal ke spiknutí za účelem spáchání podvodu falešným prohlášením. Je obviněn z toho, že ve spolupráci s dalšími nigerijskými podvodníky založil podvod s balíky, aby podvedl jednotlivce prodávající zboží na Facebook Marketplace a eBay.

Korunní soud v Boltonu si vyslechl, jak Azeez a jeho gang podvodníků přesvědčovali zranitelné prodejce, aby odjeli se svým zbožím před obdržením platby, a zřídil množství drop zón na adresách v oblasti Velkého Manchesteru v severovýchodní Anglii.

Azeez si pak zboží po příjezdu vyzvedl a těm, kteří nabízeli svou adresu jako drop zónu, zaplatil procenta z jejich hodnoty a prodal je v obchodě s použitou elektronikou svého bratra ve Wiganu.

Obžaloba tvrdila, že Azeez podvod provozoval více než 14 měsíců od září 2020 do listopadu 2021 a ukradl zboží v hodnotě více než 252 000 eur od 272 obětí.

Nakonec byl vypátrán policií poté, co úřady spojily několik adres drop zóny s Azeezem, a podezřelý byl zatčen, když vysadil jednoho ze svých synů ve škole.

Během zatýkání se Azeez snažil zbavit tří mobilních telefonů tím, že je schoval do školní tašky svého syna, ale policie je nakonec našla.

„Telefony byly zpřístupněny a vyslýchány a jasně ukázaly jeho roli ve třech online podvodech,“ řekl prokurátor soudu.

„Poskytoval své služby internetovým podvodníkům, kteří ho kontaktovali z nigerijských registrovaných telefonních čísel,“ dodal.

Azeezova obhájkyně Chloe Fordhamová tvrdila, že její klient je bisexuál a čelil by pronásledování, pokud by byl deportován zpět do Nigérie.

„Nyní má ve Velké Británii tři děti se třemi různými matkami a je ženatý s matkou třetího dítěte. Má rodičovskou zodpovědnost ke všem dětem,“ zaznělo u soudu.

Fordhamová dodala, že její klient byl podvodníky sám podveden, protože věřil, že dělá „legitimní práci při doručování a vyzvedávání balíků“, ale když to zjistil, nebyl dost silný na to, aby odešel kvůli své minulosti, kdy byl v Nigérii vykořisťován, mučen a zneužíván.

Rozsudek nad Azízem má být vynesen příští týden.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Velká Británie: Nigerijec se prohlásil za homosexuála, aby získal azyl, mezitím zplodil 3 děti a živil se podvody

  1. Slová Nigérijec a zločinec sú už od získania nezávislosti synonymá, podobne ako v prípade Vietnamcov. A vždy budú. Aj bývalú „slovenskú“ reprezentantku v hádzanej Viktóriu Oguntoyovú splodil nigérijský „podnikateľ“ /rozumej drogový díler/ „pôsobiaci“ v mafiánskej Dunajskej Strede. Niekto by mal Rusom povedať, nech v prípade vojny zhodia vodíkové bomby na toto mesto a ešte rovnako „preslávenú“ Sereď.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout