Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi

Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi

Podle některých informací odborníků jsou nemoci, které se objevují posledních 40 let, výtvorem z laboratoří. Velmi známou je například už po celé planetě rozšířená borelióza, nemoc přenášená klíšťaty,  která byla poprvé vypuštěna před více než 40 lety z americké laboratoře.

O laboratorním původu se hovoří i u eboly, ziky, AIDS či Covidu-19.

V USA se nyní objevila nemoc, která doslova „kosí“ psy. Před časem se objevila jiná záhadná nemoc, která měla zabíjet kočky. Může snad kdokoli v dnešní době věřit tomu, že jde o přirozenou příčinu?

Netestuje zde někdo na zvířatech přenos nemoci, která bude v nějaké další fázi patřičně „upravena“ pro člověka?

V dnešní době se nelze divit ničemu…

Smrtelné respirační onemocnění, které trápí psy po celých Spojených státech, je matoucí pro komunitu veterinářů poté, co nemoc ještě nebyla identifikována.

Dr. Lindsey Ganzerová, majitelka veterinárního referenčního centra v North Springs v Coloradu, oznámila, že jen ve své zvířecí nemocnici viděla 30 případů této záhadné nemoci.

Ganzerová odebrala vzorky neznámého respiračního onemocnění, ale testy byly negativní na všechny známé viry a bakterie.

Podle oregonského ministerstva zemědělství jsou příznaky nové nemoci „kašel, kýchání, výtok z očí nebo nosu, potíže s dýcháním a únava.“

Veterináři oznámili, že nemoc nereaguje na tradiční antibiotika, což vedlo k tomu, že desítky psů zemřely na neznámé respirační onemocnění.

Veterináři nabádají majitele psů, aby byli opatrní a omezili kontakt s jinými psy.

Podle TODAY začíná onemocnění podobné zápalu plic jako kašel a postupně se zhoršuje.

Kromě kašle, kýchání, výtoku z očí nebo nosu byly podle oregonského ministerstva zemědělství pozorovány také potíže s dýcháním a únava. Psi, kteří vykazují příznaky, mohou mít také negativní test na běžné příčiny respiračních onemocnění.

Úředníci uvedli, že psi se s největší pravděpodobností nakazí nemocí při kontaktu s jinými psy, přičemž větší riziko představují místa, jako jsou psí parky, chovatelské stanice a kadeřnictví.

V současné době existuje deset států s potvrzenými případy záhadné epidemie, a to následující:

 • Kalifornie
 • Colorado
 • New Hampshire
 • Oregon
 • Illinois
 • Washington
 • Idaho
 • Indiana
 • Georgia
 • Florida

Tolik zpráva z USA. Podobná nemoc, na kterou záhadně umíraly kočky v různých zemích (a dostala se dokonce i do Evropy) se objevila letos v létě. Jde o náhodu nebo úmyslné testování na zvířatech?

Testování něčeho, co se již někde v laboratoři „vaří“ i pro lidi?

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Další únik z laboratoře? V USA se objevila záhadná neznámá nemoc, umírají na ni psi po celé zemi

 1. dřív nebo později to přijde proto za covidfašismu to covid testovaní tet ti zmetci mají geny všech národu na to aby to mohli do budoucna rozjet

 2. Byl by tak velký problém zlikvidovat biologické laboratoře i s vědeckými pracovníky? Vědci kteří se na takových zrůdnostech podílejí jsou pro zdravý vývoj lidstva bezcenní. I kdyby kvákali že pracují na protilátkách, už se jim nedá věřit. O atomové bombě taky věděli jaké bude mít účinky a že bude použita. Zastavilo je to?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout