Už i americký mainstream vede debaty o výměně Joe Bidena za jiného kandidáta (video)

Už i americký mainstream vede debaty o výměně Joe Bidena za jiného kandidáta (video)

Vlastně už v době, kdy Joe Biden vyhlásil, že bude za demokraty kandidovat i v roce 2024, bylo celkem jasné, že v zákulisí se již připravuje jiná loutka, která Bidena včas nahradí.

Biden je sice velmi dobře ovladatelnou Obamovou loutkou, nicméně příliš starou a mnohokrát kompromitovanou. Už nyní má Biden problém mluvit dokonce i tehdy, kdy má po ruce tahák.

V pozadí se hovoří o možných náhradnících, mezi nimiž je mimo jiné zmiňován radikální levičák Gevin Newsom, aktuálně guvernér Kalifornie. Při pohledu na to, jak zdevastoval tento stát lze předpokládat, že podobně by konal i ve vztahu k celé zemi.

Další, o kom se hodně hovoří jakožto o možné náhradě, je Michelle Obamová, která by samozřejmě vedla zemi podobnou cestou.

Každopádně musí jít o někoho z Obamovy kliky, která přímo podléhá US Deep state.

Mainstrem je v USA plně na straně Bidena, takže v momentě, kdy se v těchto médiích objeví úvahy o nutnosti jeho výměny, je jasné, že v pozadí je zřejmě nějaká vhodná loutka připravena.

Nyní se jen čeká na vhodný moment, než bude představena voličům.

Panel ABC v neděli otevřeně diskutoval o Joe Bidenovi, nejnepopulárnějším prezidentovi v historii USA, který by měl odstoupit a být nahrazen jiným demokratem poté, co nový průzkum NYT ukázal, že Trump vede v 5 klíčových nerozhodných státech.

Média dostala zelenou, aby Joea Bidena hodila do koše.

Joe Biden v současné době zaostává za Trumpem v pěti ze šesti nejdůležitějších států bojiště, jak se blíží volby v roce 2024, podle nových průzkumů The New York Times a Siena College.

Ukazuje se, že Američané nejsou spokojeni s přetrvávající inflací, vysokými cenami benzínu (bidenomika) a válkami/zvěstmi o válkách, s muži ve vojenském věku, kteří napadají jižní hranici.

Průzkum New York Times ukazuje, že Trump vede o deset procentních bodů v Nevadě, o šest v Georgii, o pět v Arizoně, o pět v Michiganu a o čtyři v Pensylvánii. Zdá se, že pouze ve Wisconsinu si Biden udržuje podporu a drží si těsný dvoubodový náskok.

Moderátor pořadu „This Week“ televize ABC George Stephanopoulos o novém průzkumu řekl: „Pravděpodobně to povede k tomu, že mnoho demokratů bude stále více mluvit o tom, že by Joe Biden měl odstoupit a uvolnit místo jinému demokratovi.“

„Voliči jsou prostě frustrovaní ve všech oblastech – 76 % dospělých v tomto průzkumu říká, že země směřuje špatným směrem,“ řekl Stephanopoulos.

Výkonná ředitelka Associated Press Julie Paceová se přidala: „Nevědí, kdo by právě teď ml být tím demokratem – nemyslím si, že by se lidé dívali na Kamalu Harrisovou a měli pocit, že je připravena…“

Demokraté vědí, že musí v roce 2024 nahradit Joea Bidena.

Krajně levicový mluvčí Deep State a sloupkař Washington Post David Ignatius nedávno vyzval Joea Bidena, aby v roce 2024 nekandidoval.

Ignatius řekl, že Joe Biden je příliš starý na druhé funkční období a jeho protikandidátka Kamala Harrisová je velmi nepopulární.

„Biden by si do kampaně v roce 2024 nesl dva velké závazky. Bylo by mu 82 let, když by nastoupil do druhého funkčního období. Podle nedávného průzkumu agentury Associated Press-NORC si 77 procent veřejnosti, včetně 69 procent demokratů, myslí, že je příliš starý na to, aby byl efektivní další čtyři roky. Bidenův věk není jen tématem Fox News; bylo to letos v létě předmětem rozhovorů u jídelního stolu po celé Americe,“ napsal Ignatius.

Moderátor pořadu „Morning Joe“ Joe Scarborough souhlasil s Ignatiusem a řekl, že každý jednotlivý demokrat mu soukromě říká, že Biden je příliš starý.

Tolik názory amerického mainstreamu. Nyní již zbývá vymyslet způsob, jak Bidena odstranit a včas představit jeho nástupce, ideálně někoho, na koho naskočí dostatek voličů…

„Každý, s kým mluvíme, každá politická diskuse, všude se hodně mluví o Trumpovi, ale když přijde řeč na Joea Bidena, lidé říkají: ‚Člověče, on je příliš starý na to, aby kandidoval. On je, a chci říct, že to neudělá; Ve skutečnosti neuteče.'“

„Když říkám každá diskuse, nemyslím tím 99 % diskusí. Každá diskuse,“ dodal Scarborough.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 8 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Už i americký mainstream vede debaty o výměně Joe Bidena za jiného kandidáta (video)

  1. Posledný slušný prezident USA /t. j. taký, ktorý nepáchal ťažké zločiny doma či v zahraničí / bol Jimmy Carter… Škoda,že pokus zabiť jedného z najkrutejších diktátorov v dejinách Reagana nevyšiel, svet by sa bol v 80. rokoch vyvíjal určite celkom inak.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout