Šéf Pfizeru Bourla se vychvaloval na X: „Naše vakcína proti Covidu je velmi účinná proti onemocnění“

Šéf Pfizeru Bourla se vychvaloval na X: „Naše vakcína proti Covidu je velmi účinná proti onemocnění“

Pokud jsou genové injekce v něčem účinné, tak možná v rekordní nadúmrtnosti, kterou v posledních dvou letech vykazují některé silně proočkované země.

Důkazy o tom, že nejde o bezpečné – a už vůbec ne účinné – přípravky, je již bezpočet. Mimo jiné je lze najít i v odtajněných studiích Pfizeru.

Albert Bourla však nepřestává genové injekce, k jejichž okamžitému pozastavení vyzývá nejeden specialista, nadále propagovat.

Šéf společnosti Pfizer zveřejnil na X pozoruhodnou zprávu:

„Před třemi lety jsme se mohli se světem podělit o radostnou zprávu, že naše vakcína proti Covidu-19 je velmi účinná proti onemocnění,“ píše Bourla.

„Byl to jeden z nejlepších momentů mé kariéry. Tohoto bodu bychom nikdy nedosáhli bez mimořádného úsilí našich talentovaných a oddaných kolegů a partnerů společnosti Pfizer ve společnosti BioNTech,“ řekl Bourla.

Obraz

Zveřejnil fotografii, na které má na obličeji roušku s textem „Věda zvítězí“.

„S naší vakcínou proti Covidu-19 jsme dosáhli výstřelu na Měsíc a nyní chceme dosáhnout více, protože naši pacienti na nás spoléhají.“

Možnost reagovat je na Bourlově účtu zakázána.

Navzdory tomu se na něj snáší kritika.

„Prolhaný masový vrah promlouvá,“ okomentoval to spisovatel David Icke.

„Až se tento týden sejdeme na ministerstvu spravedlnosti, budou to tři roky, jeden měsíc a 23 dní, co jsem odhalila trestnou činnost společnosti Pfizer. Nejlepší okamžik mé kariéry,“ říká klinická výzkumnice Brook Jacksonová.

Chirurg v důchodu Anthony Hinton se ptá: „Vypnul jste komentáře, protože se bojíte, co řeknou lidé?“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 5]

11 thoughts on “Šéf Pfizeru Bourla se vychvaloval na X: „Naše vakcína proti Covidu je velmi účinná proti onemocnění“

  1. samozřejmě že ty vakcíny jsou bezpečné schvaluji očkovaní Pfizeru já v sobě mám 3 dávky je to bezpečné kdyby NE tak by mě lide přeci nevolili jen další konspirace a lži volte ANO

  2. Je velmi ucinna proti onemocneni. Bingoooo!!! Dej se zabodat, zemres a uz nikdy nemoc nedostanes! Jak jednoduche. A dobre vysvetleno! Samozrejme jejich mluvou.

  3. Inteligence Bourlova tymu je zrejma uz jen z fotografie, kde maji vsichni nahubek s napisem „veda zvitezi.“ Blbci vedecti neumi spocitat, kolik coronaviru projde vedle sebe nahubkem, kdyz ma virus prumer 80nm a nahubek ma vzdalennost vlaken 750 nm(PP2), nebo 650nm (PP3). Bourla ma v jednom pravdu, kdyz se nekdo necha vopichat a na to zemre, uz covida nemuze dostat. Jak genialni ucinek mRNA vopichoveho svinstva. („v“ neni neznalost.)

  4. ad: „„Naše vakcína proti Covidu je velmi účinná proti onemocnění““
    on vobec neklamal, akurat zabudol povedat, ze tym „onemocnenim“ myslel preludnenie

  5. Na tyhle z vysoka kaslu. az me neco zabije tak me to proste zabije a nepotrebuji k tomu nejaka moudra neandrtalcu s injekci v ruce. Ja se jen divim ze matky co porodi deti a doufam ze chteji zdrave deti je dostanou po porodu uz po injekcich. ja bych to zakazal. jednak dite porodila o na. ama pravo se s muzem poradit zda ockovat ci ne ale ze to suverene pisknou do tela ditete jednak bez vedomi matky a pak v dobe kdy po porodu ma sama se sebou co delat je nehorazna drzost.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout