Předseda Sněmovny reprezentantů Johnson říká, že vyšetřování impeachmentu již prokázalo korupční chování Bidenovy zločinecké rodiny

Předseda Sněmovny reprezentantů Johnson říká, že vyšetřování impeachmentu již prokázalo korupční chování Bidenovy zločinecké rodiny

Jak známo, tak hlavním důvodem výměny předsedy americké Sněmovny reprezentantů byla jeho nechuť pokračovat v impeachmentu Joe Bidena.

To jen potvrdilo rozdělení republikánů na tzv. RINO, kteří jsou pod stejným vlivem Deep state jako prakticky všichni Bidenovi demokraté a republikány MAGA, kteří pod tímto vlivem nejsou.

Po dlouhých debatách a pokusech zvolit nového předsedu Sněmovny reprezentantů se to nakonec podařilo a v čele je zkušený republikánský politik, který sám dlouhodobě tlačil na vyšetřování Joe a Huntera Bidenových.

Zdá se, že cestě k impeachmentu již může stát jen jedno: Bidenovými zastrašovaní svědci…

V rámci významného vývoje v probíhajícím vyšetřování impeachmentu Joea Bidena vyzval předseda Sněmovny reprezentantů Johnson klíčové svědky, aby vypovídali pod přísahou. Tato žádost přišla po aktualizaci od předsedů Comera, Jordana a Smithe, kteří vedou vyšetřování Sněmovny reprezentantů.

Podle předsedy Sněmovny reprezentantů Johnsona již vyšetřování odhalilo znepokojivá zjištění.

„V této fázi naše vyšetřování impeachmentu již ukázalo korupční chování prezidentovy rodiny,“ uvedl.

„A že on a úředníci Bílého domu opakovaně lhali o jeho znalostech a zapojení do obchodních aktivit jeho rodiny,“ dodal Johnson.

„Odhalilo to také desítky milionů dolarů od zahraničních protivníků, které byly vyplaceny skořápkovým společnostem ovládaným prezidentovým synem, bratrem a jejich obchodními partnery,“ pokračoval Johnson.

Ve světle těchto zjištění se předseda Johnson domnívá, že je nezbytné, aby klíčoví svědci vypovídali pod přísahou.

„Vhodným krokem je předvolat klíčové svědky pod přísahu a vyslechnout je pod hrozbou trestu za křivou přísahu, aby se zaplnily mezery v záznamech,“ prohlásil. Cílem tohoto kroku je zajistit integritu svědeckých výpovědí a pohnat svědky, aby se zodpovídali za své výpovědi.

Předseda Johnson také využil příležitosti, aby pochválil úsilí předsedů Comera, Jordana a Smithe a vyjádřil svou „plnou a neochvějnou podporu“ vyšetřovacímu týmu a jeho práci.

„Oceňuji dobrou práci předsedů Comera, Jordana a Smithe. Jak se blížíme k inflexnímu bodu v tomto kritickém vyšetřování, mají mou plnou a neochvějnou podporu.“

Začátkem tohoto měsíce Výbor pro dohled nad Sněmovnou reprezentantů předvolal Huntera Bidena, Jamese Bidena a jejich bývalého obchodního partnera Roba Walkera k osobním výpovědím v rámci vyšetřování impeachmentu.

Comer si také vyžádal přepis některých telefonických rozhovorů.

Je to poprvé, co byla vydána předvolání k výpovědi. Comer si již dříve vyžádal bankovní záznamy Huntera a Jamese Bidena (syn a bratr Joe Bidena).

Následující den předseda dozorčí rady Sněmovny reprezentantů James Comer vydal další předvolání spolupracovníkům Huntera Bidena Ericu Schwerinovi, Hunterovu galeristovi George Bergesovi a Elizabeth Naftaliové, dárkyni Demokratické strany, která Hunterovo umění zakoupila.

James Comer nedávno odhalil přímou platbu ve výši 200 000 dolarů Joe Bidenovi poté, co obdržel vyžádané dokumenty Jamese a Huntera…

Nyní se tedy čeká na předvolání svědků, kteří ví o korupci Bidenových dost na to, aby byl impeachment úspěšný.  Uvidíme, zda nebude mít některý ze svědků záhadnou nehodu.

Může však dojít i k tomu, že jeho vlastní loutkovodiči Bidena včas z postu (i kandidatury na rok 2024) „odklidí,“ třeba ze zdravotních důvodů…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 10 Průměrně: 5]

One thought on “Předseda Sněmovny reprezentantů Johnson říká, že vyšetřování impeachmentu již prokázalo korupční chování Bidenovy zločinecké rodiny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout