Francie: „Mám noční můry, nemůžu opustit dům sama,“ vypovídá oběť brutálního znásilnění africkým vetřelcem

Francie: „Mám noční můry, nemůžu opustit dům sama,“ vypovídá oběť brutálního znásilnění africkým vetřelcem

Doslova epidemie znásilnění se nyní prohání nejen Francií, ale celou obohacovanou Evropou. Nemuslimky jsou pro muslimy pouhou lovnou zvěří, která je kdykoli k mání. Velmi vstřícná justice pak těmto násilníkům zaručuje nízké tresty, pokud vůbec nějaké dostanou.

I fakt, že téměř každý zná nějakou ženu, která byla podobným způsobem „obohacena,“ přispívá k rostoucímu odporu původního obyvatelstva proti postupující islamizaci.

O drtivé většině znásilnění se už ani nepíše, ven se dostávají jen ty případy, kdy je znásilnění natolik brutální, že je žena těžce zraněna nebo zemře. Ostatní už ani média nezajímají.

A samotné oběti ve snaze na znásilnění rychle zapomenout také nehovoří veřejně, tato mladá Francouzka tak patří k oněm výjimkám, které se rozhodly se svým utrpením svěřit veřejně.

Mladá Francouzka, která byla v sobotu odpoledne škrcena, bita a znásilněna ilegálem v Paříži, promluvila o svém strašlivém utrpení v přímém přenosu francouzské televize.

V dojemné výpovědi sdílené ve čtvrtečním vysílání talk show TPMP 27letá oběť známá jako Claire přiznala, že má problémy se spánkem a bojí se sama opustit dům poté, co byla vystavena brutálnímu sexuálnímu útoku na společném dvoře  bytového domu na rue Vézelay v 8. obvodu francouzského hlavního města.

„Bojovala jsem, křičela jsem, ale nikdo mě neslyšel,“ řekla Claire moderátorovi pořadu. „Vyhrožoval mi smrtí a jediný způsob, jak si zachránit kůži, bylo udělat to, co chtěl. Moje noční můra trvala 30 minut,“ vzpomínala.

Zpráva deníku Le Figaro potvrdila, že bezdomovec ze subsaharské Afriky byl v sobotu v Paříži zatčen za dva případy znásilnění. Jeho druhou obětí byla Claire.

Podezřelý, narozený v roce 1998, nejprve zaútočil na 19letou ženu, když šla do práce na rue Pierre Demours v 17. obvodu. Je obviněn z toho, že svou oběť obtěžoval ve vstupní hale budovy a nutil ji, aby na něm pod hrozbou namířené zbraně prováděla orální sex.

Poté, co utekl z místa činu a hodinu a půl se potuloval po ulicích, se podezřelý zaměřil na Claire, když se vracela domů z nákupu, přiškrtil ji a přišpendlil k zemi, bil ji a opět ji donutil k orálnímu sexu.

Podle policejní zprávy byl útočník spatřen policejní hlídkou později v sobotu na Avenue des Champs-Élysées a byl zatčen. Následně byl formálně identifikován jednou ze svých dvou obětí.

Policejní zdroje také potvrdily, že muž žil ve Francii nelegálně a byl na něj vydán příkaz k deportaci, známý jako povinnost opustit francouzské území (OQTF). Zpravodajský web Actu17 také potvrdil, že byl policii znám již z několika předchozích odsouzení.

Prohlášení státního zastupitelství potvrdilo, že muž byl obviněn ze znásilnění se zbraní a ze znásilnění s přitěžující okolností tím, že bylo spácháno ve spojení s jiným trestným činem (prvním znásilněním). Zůstává ve vyšetřovací vazbě ve věznici Fleury-Mérogis na jižním předměstí Paříže.

„Mám noční můry. Už nemůžu spát… Už nemůžu opustit svůj dům sama,“ řekla Claire TPMP.

Klipy z rozhovoru se staly virálními na sociálních sítích a stovky uživatelů chválí její statečnost za to, že tak otevřeně mluvila o svém utrpení, zatímco malá menšina zpochybnila důvěryhodnost jejího svědectví tak brzy po útoku.

V říjnu loňského roku francouzský prezident Emmanuel Macron v živém televizním vysílání odhalil, že polovinu všech zločinů spáchaných v Paříži mají na svědomí migranti bez dokladů.

„Ano, když se podíváme na kriminalitu v Paříži, vidíme, že polovina delikventních činů pochází od cizinců, kteří jsou v zemi ilegálně nebo čekají na schválení azylu,“ řekl Macron v reakci na brutální vraždu 12leté dívky jménem Lola, která byla znásilněna, bylo jí podříznuto hrdlo a byla nacpaná do kufru alžírským migrantem, který byl v zemi nelegálně.

Jeho poznámky následovaly po podobném přiznání ministra vnitra Géralda Darmanina, který loni v srpnu řekl: „48 procent lidí zatčených za trestné činy v Paříži, 55 procent v Marseille a 39 procent v Lyonu jsou cizinci. Ve Francii představují cizinci 7,4 procenta populace.“

Za situaci nese samozřejmě zodpovědnost i Macron a jeho vláda, za níž se země zaplnila těmito kriminálními jedinci víc než za kohokoli jiného.

U výše uvedených statistik by také mělo být pro větší objektivitu uvedeno, že většinu zbývající kriminality mají na svědomí „Francouzi“ jménem Mohamed, Ahmed, Ali, Omar či Ibrahim, tedy jedinci, kteří se narodili ve Francii do arabské rodiny…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 17 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Francie: „Mám noční můry, nemůžu opustit dům sama,“ vypovídá oběť brutálního znásilnění africkým vetřelcem

  1. Islamizáciu Francúzska nesmierne uľahčuje fakt, že v tejto krajine vlastne neexistujú žiadne veľkomestá a samospráva je veľmi roztrieštená – napríklad moslimami prepchaté predmestia Paríža nikdy neboli a ani nebudú k hlavnému mestu pripojené /jeho hranice sa nezmenili už asi 150 rokov/, sú samostatnými mestami. Paríž má teda neporovnateľne menej obyvateľov než Londýn či Berlín, hoci sa zdá byť pravdou pravý opak.

  2. Kouli na nohu, kastraci, a nucene prace na 30 let v dolech. Nucene prace se provadi pomoci zidovske metody, (vynalezeno zidem Naftali Frenkel) „jis jak pracujes“. Polovina zisku z prace jde formouu hotovosti jako odskodneni obeti, druha polovina zisku jsou naklady na vezneni a prijem do statniho rozpoctu.

  3. Plebs nikdy nepotrestá hlavní viníky, to je svoji vládu a politiky, kteří imigraci podporovali a prosazovali. Proto by si plebs měl udělat zásobu svíček a plyšáků, aby aspoň s prázdnou nechodil na hroby svých nejbližších, imigranty obohacených. A že ta holka žije? No, na první pohled to tak vypadá, ale v podstatě to je psychicky vyřízená, chodící mrtvola. Tak hlavně, že se vítačským politikům a neziskovkám daří.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout