Informátor Raytheonu učinil bizarní odhalení o cílených energetických zbraních v Antarktidě

Informátor Raytheonu učinil bizarní odhalení o cílených energetických zbraních v Antarktidě

Eric Hecker pracoval pro americkou zbrojovku Raytheon. Tento týden byl hostem populárního podcastu Patrick Bet-David, aby varoval svět před tajemstvími vojensko-průmyslového komplexu.

Raytheon jednoho dne poslal Heckera do Antarktidy, kde si promluvil s přítomnými vědci. Brzy mu bylo jasné, že na jižním pólu probíhá výzkum zbraní se směrovanou energií.

„Na této planetě existují technologie, které jsou daleko za hranicemi chápání průměrného občana,“ řekl Hecker. „To je důvod, proč mluvím.“

V podcastu tvrdil, že zařízení v Antarktidě, „IceCube Neutrino Detector,“  způsobilo během prvního zkušebního provozu dvě zemětřesení v Christchurchi na Novém Zélandu.

Podle informátora je velmi snadné způsobit zemětřesení s touto technologií.

Na konci roku 2021 vydalo Ministerstvo spravedlnosti a bezpečnosti dokument o zbraních s řízenou energií.

Dokument uvádí, že tyto takzvané zbraně s řízenou energií (DEW) jsou zaměřeny především na narušení nebo zničení elektronických systémů.

„Jedná se o zbraně, které vysílají energii na cíl v určité formě bez použití projektilu.“

Laser je příkladem DEW. Lasery se mohou pohybovat od neškodného laserového ukazovátka až po smrtící vysokoenergetický laser.

Příkladem „nesmrtících“ laserů jsou laserové oslňovače. Ty mají lidi dezorientovat tím, že jim svítí laserové pulzy do očí. Americké ministerstvo obrany představilo zelený laserový oslňovač pro komerční použití na silničních zátarasech.

Mezi další formy DEW patří vysoce výkonné mikrovlnné zbraně (HPM). Taková zbraň vytváří neviditelný elektromagnetický impuls. Existuje také HPM, který pracuje s frekvencí, kterou lidé mohou cítit: Active Denial System, speciálně určený pro kontrolu davu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 30 Průměrně: 4.9]

One thought on “Informátor Raytheonu učinil bizarní odhalení o cílených energetických zbraních v Antarktidě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout