Papež pozval na oběd skupinu transek (video)

Papež pozval na oběd skupinu transek (video)

Papež je čelním podporovatelem globalistické agendy – a to po všech směrech. Velmi aktivně a dlouhodobě se ujímá iniciativy při výměně evropských obyvatel a islamizaci kontinentu, podporuje klimatickou agendu, genové injekce i LGBTQI agendu.

Nyní je velmi propagovaný zejména transgenderismus, neboť v tomto případě jde o jedince, kteří jsou zpravidla vyřazeni z reprodukce. To je samozřejmě velmi pozitivní pro depopulační agendu, která je hlavním cílem globalistů.

V neděli, v rámci „dne chudých,“ přijal Bergolgio ve Vatikánu asi 1000 lidí.

Tentokrát však mezi nimi měli své speciální místo biologičtí muži, kteří se vydávají za ženy. Ať už přeoperovaní nebo ne, všichni se údajně cítí být ženami a tak se také nechají oslovovat.

Papež již navázal kontakt s trans komunitou „Torvaianica“ během přísného italského Covidového lockdownu. Skupina trans prostitutek se prý objevila v kostele pastora Andrey Conocchii jednoho dne poté, co přišla o všechny zdroje příjmů kvůli omezením Covidu.

Vatikán pak poskytl základní potraviny, léky a hygienické produkty a také vakcíny.

Nyní transky cestovaly autobusem do Říma na oběd s papežem Františkem ve Vatikánu. Jeden účastníků, Mirta Rios, řekl:

To jsem nečekal! Jsem velmi šťastný. Díky Bohu, jemu a všem, kteří nám pomohli během pandemie, když jsme byli v těžké situaci. Navíc je to Argentinec jako já!

Další host, Jessica Quintero, dodal:

Toto je krásné období pro nás trans ženy. Je to velká radost a dodává nám to morální vzpruhu, protože lidé na nás často zapomínají.

Bergoglio dlouhodobě demonstruje svou podporu LGBTQ+ komunitě. Začátkem tohoto měsíce potvrdil, že kmotry se mohou stát i transgender lidé.

A zde jsou noví „přátelé“ Bergoglia:

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 11 Průměrně: 4.6]

2 thoughts on “Papež pozval na oběd skupinu transek (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout