Mladí odpůrci výměny obyvatel z celé Evropy protestovali v Drážďanech proti otevření dalšího migračního centra

Mladí odpůrci výměny obyvatel z celé Evropy protestovali v Drážďanech proti otevření dalšího migračního centra

Zpráva o tom, že se v Německu protestuje proti výstavbě migračního centra, není nijak výjimečná, podobných protestů se každý týden na různých místech Evropy odehrává bezpočet.

V posledním roce například nebyl snad jediný víkend, kdy by nedemonstrovali občané malých francouzských obcí, do nichž aktuálně Macron stěhuje tisíce ilegálů, kteří okupují Paříž.

V Německu se děje něco velmi podobného, přeplněná země již nemá žadatele o azyl kam umisťovat, takže pro ně hledá nové prostory na venkově, kde místní občané zpravidla proti podobnému obohacování, kdy mnohdy vládou nastěhovaní muslimové původní obyvatelstvo přečíslí, protestují.

Tentokrát však v Německu zorganizovali protest proti migračnímu centru i  výměně obyvatel mladí Evropané.

Už opakovaně jste si zde mohli přečíst o tom, že naše sluníčková, Piráty volící mládež, se v rámci Evropy velmi vymyká. I když i na Západě stále najdete mnoho mladých podporovatelů Antify, v mnoha zemích jsou již ve své generaci v menšině.

V nejmladší generaci pod 25 let již ve většině západoevropských zemí převažují mladí odpůrci islamizace, výměny obyvatel,  Green dealu či globalizace – jednoduše jsou zcela proti politice EU.

Jedná se samozřejmě o potomky původních obyvatel, které již pomalu, ale jistě, začínají přečíslovat potomci těch, kdo údajně evropské země obohacují.

Tito mladí odpůrci výměny obyvatel se tedy nedávno sešli v Drážďanech, kde protestovali proti otevření nového migračního centra.

Minulý víkend mohly být miliony lidí svědky silné akce mladých Evropanů proti Velké výměně: identitářští aktivisté obsadili budoucí azylové centrum v Drážďanech. Jedním z nich byl vlámský aktivista Robbe. Heimatkurier si s ním promluvil o jeho motivaci k účasti na akci.

Heimatkurier: Zdravím Robbe! Jaká byla vaše motivace k účasti na této velkolepé akci?

Robbe: Evropa je zaplavena pokračující náhradní migrací a naše vlády nedělají nic pro to, aby udržely naše lidi v bezpečí. Chceme tyto lidi zastupovat tím, že budeme jednat, a dáme vládě najevo: Už toho máme dost!

Proč jste jako vlámský aktivista okupoval střechu ve východním Německu?

Jako vlámští aktivisté ze Schild & Vrienden jsme dobře propojeni s dalšími aktivistickými skupinami po celé Evropě. Všichni jsme různí lidé ze zemí, které čelí stejným nebezpečím, jaká přinášejí tito migranti. Jsme jednotní v boji proti zločinu a teroru, který s sebou tato invaze přináší.

Co jste cítil, když jste stál na střeše budovy?

Cítil jsem se skvěle. Srdce mi bušilo jako o závod a bušilo adrenalinem. Doufám, že naše poselství bude konečně vyslyšeno.

Můžeme v budoucnu očekávat více takových mezinárodních „aktivistických výměn“?

Rozhodně – jako Evropané musíme stát při sobě, abychom udrželi naše národy a kultury suverénní. Globalismus je velká bestie a pouze skrze jednotu ji můžeme porazit!

Co byste vzkázal lidem, kteří bydlí v sousedství této budovy?

Zůstaňte v bezpečí a ostražití! Je smutnou pravdou, že okolí azylových center je náchylné ke zvýšené kriminalitě. Doufám, že tito lidé jen tak neskloní hlavu, ale místo toho budou volat vládu k odpovědnosti, dokud nebudou podniknuty přímé kroky.

 

Tolik rozhovor, který přináším zejména jako důkaz, že v západoevropských zemích se již mladí začínají stále více odvracet od systému, který tam paradoxně drží dovezené muslimské obyvatelstvo a starší generace.

V rámci Evropy patříme k mála zemím, kde se stále mladí kloní spíš na stranu systému.

To je zapříčiněno absencí mladých, kteří by šli příkladem (např. youtubeři, mladí politici podobných názorů) a poměrně drsnou dlouholetou propagandou ve školách, které často spolupracují s politickými neziskovkami.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 4.8]

4 thoughts on “Mladí odpůrci výměny obyvatel z celé Evropy protestovali v Drážďanech proti otevření dalšího migračního centra

  1. nemci boli vzdy na nespravnej strane historie. akurat ze z vojny sa da zotavit ale ked vam zamenia cele obyvatelstvo, z toho sa uz nedostanete. netreba zabudat ze nemci aj rakusania si vozili obrovske masy turkov poslednych 40 rokov aspon takze tu nejde o ziaden novy trend. akurat na tom nie su este tak zle ako anglicko alebo francuzsku ktore to vyhnali do extremu, alebo svedsko kde pricertnost a pud sebazachovy uz prakticky nejestvuje.

    1. Němci byli kromě posledních deseti let vždy na správné straně na rozdíl od bolševických čobolů. Tito primitivní potomci opic z Horní Maďárie dělají v Evropě akorát ostudu a doufám, že je co nejdřív obsadí muslimové a ukáží jim, kde je jejich místo.

  2. Možno už viete,že grécka fašistická polícia zatkla talianskych vlastencov zo skupiny CasaPound, ktorí prišli na tajné stretnutie podporiť svojich kolegov z už zakázanej strany Zlatý úsvit /obdoba našej ĽSNS/. Skutoční grécki vlastenci , tak ako talianski, nemeckí a mnohí ďalší, kruto trpia vo väzení a liberálni fašisti pri moci /napr. sionistický zradca Salvini/ si robia, čo sa im zachce. Vrátane nijako neobmedzovaného prívalu cudzincov.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout