Hamburk: Proč Turek, který neumí německy, unesl 4letou dceru? (video)

Hamburk: Proč Turek, který neumí německy, unesl 4letou dceru? (video)

Jistě jste již na mainstreamu zaznamenali informaci o Turkovi, který v Hamburku zablokoval letadlo mířící do Turecka.

Muž se vloupal do areálu letiště a zaparkoval své audi přímo vedle letadla turecké letecké společnosti. V autě drží už od včerejšího večera  jako rukojmí svou čtyřletou dceru a celou noc vyjednává s policií v turečtině, protože neumí německy.

Letiště bylo evakuováno a uzavřeno, jen za včerejšek to omezilo 3200 cestujících. Na neděli je naplánováno 286 letů s přibližně 34 500 cestujícími.

Zda nějaké letadlo během dneška odletí, je v tuto chvíli velmi sporné. Nyní se stále s Turkem vyjednává – a to v turečtině.

Muž prý v noci na letištní ploše založil několik požárů. Z auta vyhodil dvě hořící lahve, „jakýsi Molotovův koktejl.“

Podle informací BILDu muž také několikrát vystřelil z auta. Ke škodě nedošlo a letištní hasiči dokázali uhasit i lahve naplněné palivem.

Hamburkská policie byla posílena důstojníky SEK

Krátce předtím, než si střelce všimly bezpečnostní složky na letišti, manželka zalarmovala policii. V tísňovém volání varovala úředníky, že její manžel uhání na letiště – s dítětem.

Nyní se ovšem zkusme podívat na některá fakta, která ze zjištěného vyplývají.

Turek zcela jistě nebyl integrován do společnosti. Uvádí se, že žil v Dolním Sasku, nicméně nikdy se nenaučil německy, takže žil v nějakém ghettu, za manželku měl pravděpodobně Turkyni, která již byla narozená v Německu – a nechce tedy s manželem do Turecka.

Velmi pravděpodobné je, že se jednalo o dohodnutý sňatek a Turek se oženil s výrazně mladší dívkou, což je v uzavřené turecké komunitě zcela běžná praxe.

Pravděpodobně žil pár nějakou dobu v Německu (mají-li 4 letou dceru, tak nejméně 5 let) a Turek chce nyní domů, jenže manželka, která je zvyklá v Německu, do Turecka zřejmě nechce.

Turek bude podle všeho i velmi oddaný muslim, který se jednoduše řídí právem šaría, podle něhož po rozchodu připadnou děti muži. Navíc je také možné, že má již pro dceru vyhlédnutého manžela, kterému by samozřejmě byla „odevzdána“ v poněkud vyšším věku.

V Turecku už začínají být relativně běžné 10 – 14leté nevěsty, v případě šaría sňatků dochází i k oddávání 6letých nevěst.

Než by byla „předána“ manželovi, žila by zřejmě s rodinou svého otce. Je také možné, že tento Turek má ve své rodné zemi druhou manželku, která by se o dítě zatím s jeho pomocí starala.

Podobných případů únosů dětí od jejich matek muslimskými otci se po celé Evropě odehrává bezpočet. Většinou jde ovšem o případy, kdy  Evropanky až po svatbě zjistí, že se staly pouhým bezprávným majetkem svého muže.

Poté se většinou rozhodnou od manžela i s dítětem odejít. Otec dítěte, který nedbá ani na případné rozhodnutí evropského soudu, ale uznává pouze právo šaría, poté unese děti do své původní domoviny.

Nicméně běžně bývají tyto únosy organizovány s mnohem menším humbukem…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 24 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Hamburk: Proč Turek, který neumí německy, unesl 4letou dceru? (video)

  1. Turci nie sú ľudia, ale hnusný odpad. Ich telenovely sú najnepozerateľnejšie a najlživejšie na svete a kto ich dabuje, pácha velezradu. Taký Mesut Ozil sa nikdy nepovažoval za Nemca, ani keď hral za „národný“ tím – vždy bol Turkom /a samozrejme fanatickým moslimom dodržiavajúcim do bodky všetky prikázania islamu/. Dokonca donútil svoju manželku konvertovať na islam a svedkom na svadbe mu bol sám Erdogan – jeden z najkrutejších diktátorov sveta a Orbánov najlepší kamarát.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout