V OSN se opět objevila rezoluce odsuzující glorifikaci nacismu, všechny státy EU hlasovaly proti

V OSN se opět objevila rezoluce odsuzující glorifikaci nacismu, všechny státy EU hlasovaly proti

Tato rezoluce je předkládána pravidelně, většinou 1x ročně. Již před rokem hlasoval kolektivní Západ proti této rezoluci, čímž dal najevo, že s glorifikací a propagací nacismu souhlasí.

Do roku 2021 hlasovaly tradičně proti pouze USA a Ukrajina, zatímco země EU se většinou zdržely.

Název rezoluce, ke které se v pátek 3. listopadu hlasovalo, zní následovně:

„Boj proti glorifikaci nacismu, neonacismu a dalším praktikám, které přispívají k podněcování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a související nesnášenlivosti.“

Usnesení bylo přijato 112 hlasy pro, 50 proti a 14 se zdrželo hlasování:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

12 thoughts on “V OSN se opět objevila rezoluce odsuzující glorifikaci nacismu, všechny státy EU hlasovaly proti

 1. Keby napr. v niektorej novej pražskej štvrti pomenovali ulice po kolaborantoch, nacistických generáloch alebo maršaloch, prípadne Česká televízia nakrútila v spolupráci s Nemcami manipulatívny výpravný seriál o „ochrancovi českého národa“ K. H. Frankovi /a Fialova vláda ho rehabilitovala a vrátila jeho rodine nemalý majetok/ , nečudoval by som sa. Mimochodom, Mašínovci boli nielen vrahovia nevinných ľudí, ale aj teploši…a kto schvaľuje ich zločiny, zaslúži si smrť.

 2. strašné jak hlasovala Česká Republika ve prospěch glorifikace nacizmu. Všichni hrdinové, kteří položili své životy během druhé sv. války byly tímto hlasováním zneuctěni. Je to neskutečné jak po 78 letech od skončení vyhlazovacích tyranie hlasují potomci ve prospěch nové snad ještě děsivější tyranii pod libivými hesly o svobodě a zdraví. Víme však, která skupina celá staletí kuje pikle a lže všem do oči. Myslíme, že jejich konec se neodvratně blíží.

 3. kurva ako je možné, že veľvyslanec Slovenska pri OSN hlasoval proti? kto to je a čo na to prezidentka (tá určite nemala námietky), ale čo kurva na to predseda vlády a minister zahraničných vecí???

 4. Už Edvard Beneš před tímhle varoval a měl pravdu.Německu se podařilo ovládnout Evropu bez boje a teď přijde druhá fáze.: likvidace národních států,revize výsledků 2.sv.války a navracení majetku.A běda,kdo z evropské uhnije,řízené ve skutečnosti Berlínem,cekne něco proti.Nacismus není mrtvý,jen se načas uklidil do podzemí a teď znovu přichází jeho čas.Ke zničení Evropy tentokrát neslouží tanky,ale řízená invaze primitivních opic,gender,green deal a podobné nesmysly,podporované a šířené zkorumpovanými politikáři,magory všeho druhu a podobnými užitečnými idioty.

 5. Podla mna, velebenie nacizmu znamena vlastne velebenie RUSKA…pretoze ZAPAD to tak vnima…a my sme v EU a cela EU tak hlasovala…oni za nacistov povazuju vlastne RUSKO…no ja za nacistov povazujem vsetkych tych, ktori posielaju zbrane Ukrajine a velebia banderovcom a maleho zeleneho muzicka. S tym my nic neurobime. Ten plan aby tam oni mali svojich ludi vo vladach sa pripravoval dlhe roky – zaspali sme a i nepredpokladali sme, ze sa take nieco moze stat. Ludia na SLOVENSKU vedia kto je nacista…nic si z toho nerobte, nie je to hlasovanie väcsiny ludi…ale len SOROS bandy.

 6. Treba sa vrátiť trocha do histórie. Aj, keď nie som historik, tak si ešte niečo pamätám. Na Jaltskej konferencii budúci predstavitelia víťazných mocnosti sa dohodli o povojnovom usporiadaní Európy. Ako sa dohodli, tak sa aj stalo.
  Po bezprostrednom skončení vojny, bola ďalšia postupimská konferencia už skutočných predstaviteľov víťazných mocnosti na ktorej sa údajne dohodlo, že ak sa zisti, že v niektorom štáte sa prejavia evidentné náznaky nacizmu, alebo fašizmu, môže ktoríkoľvek člen víťaznej štvorky bez akéhokoľvek súhlasu proti takému štátu vojensky zasiahnuť.

 7. „Již před rokem hlasoval kolektivní Západ proti této rezoluci, čímž dal najevo, že s glorifikací a propagací nacismu souhlasí.“
  Západ vč. Slovenska a Česka dal najavo, že s rezolúciou nesúhlasí.
  – niektoré krajiny EU možno naozaj súhlasia s propagáciou fašizmu. Veď to potichu aj robia (Ukrajina, Izrael,…)
  – nie je celkom jasné, čo podľa rezolúcie fašizmus je. Dnes sa za fašizmus považuje kadečo.
  – v rezolúcii sú zmiešané hrušky s jablkami. Je tam napríklad aj xenofóbia, čím by sa dalo zakryť potieranie odmietania imigrácie z Afriky a Arábie a tak iné krajiny EU možno nesúhlasili s týmto aspektom rezolúcie.

 8. Nacismus byl po skončení druhé světové války postaven mimo zákon, jeho ideologie však stále přežívá, nebo je dokonce obnovována (viz neonacismus).

  EU jde skrytě ve šlépějích Adolfa Hitlera.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout