Egyptský premiér řekl, že země je připravena obětovat miliony životů, aby zabránila umístění Palestinců na egyptském území (video)

Egyptský premiér řekl, že země je připravena obětovat miliony životů, aby zabránila umístění Palestinců na egyptském území (video)

V reakci na před pár dny uniklý izraelský dokument, podle něhož měly být více než 2 miliony Palestinců přemístěny do Egypta – a posléze do Evropy a Kanady – se záhy proti plánu vymezil egyptský premiér.

S Palestinci mají ve většině zemí veskrze špatné zkušenosti. Komunita, která je nejlépe financovanou na světě, nepotřebuje pro přežití pracovat – a stejně se chová i v zemích kam přijde.

Do Palestiny proudí již dlouhé roky tolik peněz, kolik ani zdaleka neodstává žádná jiná komunita na celé této planetě.

Dlouhodobě dostává peníze z EU, od většiny evropských zemí zvlášť, dále od ostatních západních zemí, včetně USA, do Palestiny proudí miliardy z většiny muslimských zemí, především pak ze zemí arabských, dále od různých islámských organizací, OSN a jejích organizací jako UNICEF, z neziskovek jako Lékaři bez hranic, ze Sorosových fondů (OSF) a z mnoha jiných zdrojů.

Relativně malá komunita je tedy zvyklá brát peníze jak od svých soukmenovců, tak od těch, které se učí odmala nenávidět. Jak dopadl donedávna křesťanský Libanon, který otevřel své hranice Palestincům, snad netřeba připomínat.

Podobného nevděku se dočkali také v Jordánsku a dalších zemích, kam si tuto komunitu pustili. Každá islámská země je ochotna posílat peníze i zbraně, ale ne otevřít své hranice.

To nyní potvrdil i egyptský premiér. V době, kdy v části Egypta způsobují problémy bojůvky ISIS a země má i ekonomické problémy, zde odmítají přijímat další teroristy a nepotřebují ani další hladové krky.

 

Egyptský premiér Mostafa Madbouly při nedávné návštěvě al-Aríš na severu Sinaje učinil smělé prohlášení, že do Egypta nebudou přijati žádní palestinští uprchlíci.

V doprovodu vládních úředníků a veřejných osobností Madbouly řekl: „Jsme připraveni obětovat miliony životů, abychom zajistili, že nikdo nezasahuje na naše území.“

Toto prohlášení přichází v návaznosti na zprávy, které naznačují, že izraelské ministerstvo vypracovalo válečný návrh na přesun 2,3 milionu lidí z pásma Gazy na egyptský Sinajský poloostrov.

Madboulyho komentáře podtrhují neochvějnou oddanost Egypta jeho územní celistvosti a suverenitě.

„Egypt nikdy nedovolí, aby mu bylo něco vnuceno,“ dodal a zdůraznil, že regionální problémy nebudou řešeny na úkor Egypta. Jeho poznámky slouží jako přísné varování všem subjektům, které uvažují o přesunu palestinského obyvatelstva z pásma Gazy na Sinaj.

Madboulyho prohlášení odráží názor jordánského vůdce krále Abdulláha, že ŽÁDNÍ palestinští uprchlíci nebudou přijati do Jordánska nebo Egypta.

První část otázky týkající se otázky uprchlíků přicházejících do Jordánska a myslím, že mohu docela silně mluvit jménem Jordánska jako národa našich přátel v Egyptě: To je červená čára, protože si myslím, že to je plán některých obvyklých podezřelých, kteří se snaží vytvořit de facto problémy na místě.

Žádní uprchlíci v Jordánsku, žádní uprchlíci v Egyptě,“ řekl Abdulláh.

Tyto země tak daly jasně najevo, že své soukmenovce, kteří jsou ohromným bezpečnostním rizikem, ale i finanční zátěží, odmítají.

Jaké akce ve směru k Palestincům lze nyní očekávat? Předpokládám, že dojde k iniciativě zemí EU- případně  také USA a Kanady – ve snaze přesunout Palestince na vlastní území.

Je pravděpodobné, že půjde o podobnou akci jako v případě Afghánistánu po odchodu USA. Od té doby byly do Evropy, USA a Kanady přesunuty již miliony Afghánců.

Jisté je, že plánovaná výměna obyvatel bude pokračovat a islamizace některých evropských zemí bude výrazně urychlena…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Egyptský premiér řekl, že země je připravena obětovat miliony životů, aby zabránila umístění Palestinců na egyptském území (video)

  1. Kalergiho plan, zniceni bile rasy je provaden mezinarodnim zidovstvem. Bila rasa je nicena nekolika vektory soucasne. Kultura – propagujici devianty a rasove miseni. Imigrace – propaguje rasove miseni. Kult smrti a drog – devastace potencialu zejmena mladych lidi. Rasova a nabozenska valka v evrope. Gangy negru beztrestne rabujici majetek belochu. Belosi jsou zbavovqni zbrani a moznosti se branit. Zakona moc je nastavena podporovat agresivitu a kriminalitu negru.

    Bila rasa bude bud zabijet a prezije, nebo si podrzi idealy falesneho humanismu a bude vymazana z dejin. Podobne jako Koptove, Keltove ci neandrtalci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout