Austrálie jako kontrolní skupina: Tato data ukazují, že očkování bylo smrtelnější než Covid

Austrálie jako kontrolní skupina: Tato data ukazují, že očkování bylo smrtelnější než Covid

V Austrálii byli vůči WHO obzvláště poslušní: byla zavedena drakonická opatření, včetně jakýchsi koncentráků pro všechny, kdo byli byť jen v podezření, že by mohli být covid pozitivní.

A jakmile to bylo možné, tak bylo protlačeno masové očkování experimentálními genovými injekcemi, aniž by se předtím Covid-19 masově rozšířil.

Díky tomu je tato země vhodnou kontrolní skupinou při analýze škodlivosti covidové politiky ve srovnání s nemocí samotnou.

Studie statistik úmrtí ukazují, že došlo k nárůstu nadměrných úmrtí těsně po zahájení očkování – před nárůstem případů Covidu. Není žádným překvapením, že výzvy k odchodu z WHO nyní zaznívají i v Austrálii.

HART Group, skupina britských lékařů a vědců z různých oborů, zkoumala australské statistiky úmrtí v nedávném článku. Australská vláda uzavřela zemi na počátku takzvané pandemie a poslala obyvatelstvo do radikálního lockdownu.

V roce 2021 byla proočkovanost experimentálními injekcemi velmi vysoká. K významnému nárůstu pozitivních testů a úmrtí připisovaných Covid-19 došlo až v roce 2022.

Podle dr. Clare Craigové, patoložky, která slouží jako spolupředsedkyně skupiny HART, to dělá ze země zajímavou kontrolní skupinu: analyzovala proto australské statistiky úmrtí a zkoumala nadměrná úmrtí v letech 2021 a 2022.

Nejprve poznamenává, že úmrtnost na respirační onemocnění v letech takzvané pandemie prudce klesla. Zbývá zjistit, zda chřipka magicky zmizela, nebo zda covidové šílenství vedlo k reinterpretaci případů.

Faktem však je, že již v roce 2021 došlo mimo COVID-19 k nárůstu nadměrných úmrtí na rakovinu, nemocí krevního oběhu a dalších příčin úmrtí.

V roce 2022 bylo Covidu připsáno kolem 9 700 úmrtí (bohužel, ani zde se nerozlišovalo mezi těmi, kteří zemřeli „na“ a „s“ Covidem), ale celkový počet nadměrných úmrtí na nemoci oběhového systému a jiné příčiny mimo Covid úmrtí (kolem 10 400 úmrtí) přesáhl toto číslo.

 

Je možné, že drakonická covidová opatření zde způsobila první následné škody, protože nedostatek pohybu a samotný psychický tlak se nevyhnutelně negativně podepsaly na zdraví. Nicméně skutečnost, že nadměrná úmrtnost začala těsně po zahájení očkování, je nápadně v souladu s údaji z mnoha jiných zemí.

Detailní srovnání úmrtí na ischemickou chorobu srdeční, jiné srdeční choroby a cévní mozkové příhody ukazují jasné odchylky od očekávaných trendů: nárůsty zde byly patrné již v roce 2021.

Tato onemocnění souvisí s vedlejšími účinky experimentálních „vakcín.“ Vzhledem k tomu, že nebezpečí Covid-19 pro zdravou obecnou populaci jako celek bylo značně zveličené, a že velké studie rovněž vyvrátily tvrzení, že za nárůst myokarditidy a perikarditidy je zodpovědný samotný Covid, jsou tato čísla podnětem k zamyšlení.

Snahy mainstreamu připisovat jakoukoli formu nadměrné úmrtnosti Covid-19 nejsou transparentní: důkazy pro tuto odvážnou tezi vždy chybí.

Lidé přitom ignorují skutečnost, že covidové „případy“ a úmrtí byly zaznamenány čistě na základě nespolehlivých a zneužitých testů, a že čísla budou pravděpodobně značně přemrštěná.

Podle WHO každý, kdo měl pozitivní test 30 dní (či méně) před svou smrtí, zemřel „na“ Covid: Testy však neposkytují žádné informace o tom, zda byl člověk vůbec nemocný, ani nemohou mít žádný význam pro určení příčiny smrti.

Vždyť i oběti vražd či autonehod byly svého času tímto způsobem reinterpretovány jako úmrtí na Covid.

V Austrálii mohou být důsledky dodržování doporučení WHO zvláště zřejmé vzhledem k těmto údajům. Není proto divu, že i v australské politice se ozývají kritické hlasy, které chtějí zastavit opakování takové katastrofy.

Senátor Alex Antic z Jižní Austrálie například v březnu ostře kritizoval australskou poslušnost vůči WHO – jak z hlediska opatření, tak experimentálního očkování.

Antic přímo odkazoval na smrt 24letého mladíka, která byla připisována očkování a v té době se dostala do titulků. WHO však nadále tvrdila, že vakcína je bezpečná pro všechny ve věku od šesti měsíců, a že je třeba dále zvýšit proočkovanost.

Antic odsoudil masivní cenzuru nepříjemných faktů a očerňování kritiků jako konspiračních teoretiků a nastolil otázku, jak by po zjevném a nebezpečném selhání WHO a jejích pokynů mohla být podepsána diktátorská pandemická smlouva.

Myšlenka, že by WHO měla mít kontrolu nad osobními lékařskými rozhodnutími jednotlivců, je nehorázným zneužitím moci. 

Tato pandemická smlouva WHO představuje další sestup do světa centralizované moci, kterému naši vůdci, naši zástupci na tomto místě nemohou zabránit, a vy všichni to v pravý čas pochopíte, ujišťuji vás. 

Naše vládní agentury postupují v souladu s globalistickou agendou WEF, OSN a WHO a krůček po krůčku ohrožují naši národní suverenitu.

Senátor Alex Antic

Anticův závěr je ajsný: „Musíme vypadnout z WHO.“ V tomto požadavku není sám: odpor vůči smrtící zdravotní diktatuře celosvětově roste.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 18 Průměrně: 4.9]

4 thoughts on “Austrálie jako kontrolní skupina: Tato data ukazují, že očkování bylo smrtelnější než Covid

  1. vakcíny pomohou zbavit se Evropského obyvatelstva hromada lidi umře a budou nahrazeni muslimy proto chtějí i ten The Great Reset a sdíleni všeho to je duležite pak to všechno budeme sdílet s muslimy a zatím co budeme chcípat na jedy muslim vás podřízne bez boje jak by se Evropan mohl bránit když bude odzbrojen a bude mít kompletně zničené zdraví stačí se kouknout na mladé těm Arabové dají jednu tafku a budou ležet na zemi a Evropská porodnost defakto neexistuje vztahy mezi muži a ženami jsou za svoji historii nejhorší a k tomu LGBT a Genderová ideologie Evropa nemá budoucnost to si mužeme říct rovnou

  2. O tom ze je nadmerna umrtnost se napsalo dost. Nicmene jsou to fakta. A casto dosti podhodnocena. Aby se ti duverivi nepolekali. Dnes muj znamy, jednou zabodany a neustale problemy. Na jidlo se nemuze podivat, hubne, zadychava se, dusi se, a co je pry zajimave? kdyz vyjde ven tak se jeho stav rapidne zhorsi. Tim myslim duseni,zadychavani se. Ale co je podstatne, je to kurak, a kdyz zu se pomalu nemuze nadechnout, tak si zapali cigaretu. V tom momente se mu zacne lepe dychat a je v poho. Proc si myslite ze zakazali koureni v hospodach a restauracich? Duvod je prosty, i pasivni kuraky chrani tabak jako lek. Rostlinka zdravi prospesna jako marihuana. Slozky v tabaku nejen ze chrani plice kdyz vdechujeme chemtrails, ale navic jakby obaluji plice do ochranneho obalu. Ti zmrdsti zjebove to moc dobre vedi. Ale o tom se nemluvi. Stale nam je predkladano co vse nam skodi co neni zdrave. Ale lidickove to jsou prachsproste lzi. Ty lzi jsou ucelove jak jinak. A to co je spatne je dobre a to co je dobre je spatne. Priklad, cholesterol, podle nich je spatny, ale bez cholesterolu nemuzete zit. Veskere udajne zdrave potraviny jsou pravy opak. Meli jsme uverit jejich lzim a tak se stalo. Lhali nam lzou nam a lhat budou. Je to jejich zakerna metoda.

  3. Žádný covid nikdy neexistoval. Vyrobilo ho jen mediální strašení a zcela nesmyslné testy. Proto by se všech statistikách měla úmrtí na neexistující covid vypustit. Lidé umírali na běžné nemoci, na stres, způsobený strašením a takzvanými opatřeními proti šíření viru a byli zabíjeni v nemocnicích „antivirovými léky“ a nucenou plicní ventilací. Ale hlavně umírali a umírají na očkování takzvanými vakcínami.

  4. Vyzivam majitele starych 100+1 od cca roku 1980 do roku 2020 at si je prostuduji v jednom znich byl clanek o covidu – sars a tam bylo jasne napsano ze jde leict beznym antibiotikem. Tak proc nyni s toho ten hunbuk?????

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout