Zpráva OSN z roku 2013 nabádá k propagandě, která by přiměla lidstvo, aby přešlo od konzumace masa k hmyzu (video)

Zpráva OSN z roku 2013 nabádá k propagandě, která by přiměla lidstvo, aby přešlo od konzumace masa k hmyzu (video)

Již před časem schválila EU 4 druhy hmyzu k běžné konzumaci. Mezitím prochází schvalovací proces na další druhy hmyzu a umělé maso.

Tyto plány jsou zahrnuty do klimatické agendy, přičemž hmyz by měl spolu s umělým masem plně nahradit maso zvířat, ale i další živočišné produkty (vejce, mléko).

Jak ovšem přimět lidstvo, aby ochotně chroupalo brouky? O tom již před 10 lety přemýšleli v OSN…

Cenami ověnčený novinář Alex Newman vrhá světlo na zprávu OSN z roku 2013, která tvrdí, že dobytek, kuřata a tradiční zemědělství „nejsou udržitelné“ a že je zapotřebí „velké propagandistické kampaně,“ která by přesvědčila lidi, aby místo masa jedli hmyz.

„A jak přimějí lidi, aby jedli brouky? No, kombinace propagandy, indoktrinace dětí a velmi velkého hladu… Cílem není, přátelé, zachránit planetu. Nejde o globální oteplování. Nejde o udržitelný rozvoj. Je to o zotročení lidstva.“

„Chtějí zničit malé a střední producenty, centralizovat kontrolu potravin do rukou megakorporací v posteli s megavládami. Chtějí přesunout populaci do megaměst a nakonec přinést tento Velký reset a to, co nazývají Novým světovým řádem…“

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 15 Průměrně: 4.9]

3 thoughts on “Zpráva OSN z roku 2013 nabádá k propagandě, která by přiměla lidstvo, aby přešlo od konzumace masa k hmyzu (video)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout