Na některých demonstracích v Německu již muslimové oznamovali převzetí země

Na některých demonstracích v Německu již muslimové oznamovali převzetí země

V posledních týdnech se po celé Evropě snad denně pořádají demonstrace, na nichž vlají vedle vlajek Palestiny i vlajky džihádu. A nejen to, mezi řečníky se ozývaly i výzvy k převzetí zemí a podvolení si tamního obyvatelstva.

V některých německých městech již v nejmladší generaci převažují děti z migračním pozadím a v Berlíně je již nějakou dobu nejčastějším jménem novorozence Mohamed.

Jak asi bude vypadat Německo za nějakých 10 – 15 let? Především se díky nekončící invazi, slučování rodin a také exodu původního obyvatelstva skutečně muslimové ujmou nadvlády.

Nikdo netuší, kolik muslimů žije v zemi ilegálně – uvnitř muslimských ghett, kam se jen tak policie neodváží.

Nyní také muslimové viditelně počítají s tím, že fáze tzv. „takíji“ je již minulostí. Nepotřebují se už přetvařovat…

Současné propalestinské nepokoje a nestoudné demonstrace moci muslimů v Německu přivádějí do centra pozornosti vývoj, před kterým kritici migrace varují už léta: plíživé nahrazování původního etnického německého obyvatelstva převážně islámskými paralelními společnostmi je v plném proudu.

Ve skutečnosti se značná část těchto muslimů nepovažuje za součást Německa, ale zcela bezostyšně se považuje za uchvatitele půdy a právoplatné nové pány, kteří usilují o kulturní převzetí a uzurpaci.

V Düsseldorfu to předchozí řečník jedné z nesčetných propalestinských demonstrací s několika tisíci účastníky, která zahrnovala hlavně armádu arabsko-islámských migrantů dovážených po milionech, vyjádřil v kostce stejně drze jako nestoudně.

V konečném důsledku požadoval, aby starosta CDU Stephan Keller změnil svůj kurz – jinak budou demonstranti od nynějška přicházet každou sobotu.

Pak, za frenetického jásotu přibližně 7 000 shromážděných muslimů, pohrozil, že podíl muslimských dětí v Düsseldorfu je již 30 procent: Každé třetí dítě je již jedním z nás.“

Tento triumfální výkřik ukazuje, že muslimové velmi dobře ví, co to znamená: díky zločinné politice posledních osmi let se již v Německu stali takovou demografickou silou, že to navždy naruší kulturní strukturu země a její integrální  demografické složení.

Vzhledem k porodnosti a slučování celých rozšířených rodin se tento vývoj opět masivně urychluje. Podle Spolkového statistického úřadu se v roce 2022 do Německa přistěhovalo téměř o 1,5 milionu lidí více, než emigrovalo.

Čistá imigrace tak dosáhla nejvyšší úrovně od roku 1950, kdy se průzkum začal provádět. V první polovině roku 2023 se počet žádostí o azyl zvýšil na více než 150 000, což představuje nárůst o téměř 80 procent ve srovnání s předchozím rokem.

Ale to není vše: v roce 2022 mělo migrační zázemí 23,8 milionu lidí, tedy 28,7 procenta populace Německa. To odpovídá nárůstu o 5,2 procenta oproti roku 2021, kdy podíl občanů s migračním pozadím činil stále 22,6 milionu, tedy 27,5 procenta populace.

Podíl přistěhovalců se zahraničním občanstvím se v roce 2022 zvýšil o 5,2 procenta na 11,6 milionu.

Zde je ovšem třeba upozornit na to, že například Turci nebo Arabové ve 2. a 3. generaci, jichž jsou v Německu miliony, již nejsou považováni za cizince a nejsou tedy ve výše uvedeném počtu cizinců zahrnuti.

V červnu 2023 bylo příjemců „peněz občanů“ celkem 5,5 milionu. Pouze 2,9 milionu z nich byli němečtí občané (což mnohdy opět nemusí být etničtí Němci), ale asi 2,6 milionu byli cizinci, z nichž necelých půl milionu byli Syřané. Kromě toho 47,1 % Afghánců a 41,7 % Iráčanů obdrželo „peníze občanů“, tj. téměř každý druhý případ jde k osobám bez německého občanství.

Tyto problematické skupiny nepomýšlejí na „integraci,“ Německo je pro ně především zemí, kterou je třeba dobýt. Ani nepřemýšlejí o adaptaci, doma a v běžném životě mluví pouze svým mateřským jazykem.

Statistiky také poměrně střízlivě ukazují, kam se tento vývoj ubírá: Na konci roku 2021 měla více než polovina žáků na 158 berlínských základních školách jiný jazyk původu než němčinu. Na 50 z 368 uvedených základních škol to bylo více než 75 procent, v 19 dokonce více než 90 procent.

Například v Hamburku a Berlíně má více než polovina žáků základních škol přistěhovalecký původ. Jméno „Mohammed“ je nejčastějším křestním jménem v Berlíně a Brémách a nyní je na třetím místě i ve spolkové zemi Hesensko.

Islám je proto v Německu neúprosně na vzestupu – asi podobně jako jinde v Evropě.

A podle stávající invaze i plánů EU se zdá, že tento trend bude nadále pokračovat….

V tomto videu volají arabští youtubeři po válce a zničení Německa:

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Na některých demonstracích v Německu již muslimové oznamovali převzetí země

  1. Nepochybujem,že nielen v Nemecku budú najneskôr do konca tohto desaťročia platiť presne rovnaké pravidlá, nariadenia, zvyklosti ako v Saudskej Arábii /vrátane náboženskej polície ,zhadzovania LGBTI z mrakodrapov a pod./. A všetky sekulárne zákony, ktoré sa čo len trochu odkláňajú od rijádskeho poňatia vahhábizmu, budú zrušené. Pochopiteľne, aj vo vzťahu k nemoslimom, ktorí budú mať prísne zakázané opustiť getá určené pre nich bez povolenia . /To všetko natruc plánom Švába a iných globalistov./ Ani Cristiano Ronaldo sa nesmie voľne pohybovať po teroristickej krajine č.1 a jeho krycia priateľka /ako pedofil s ňou nikdy nespal/ musí nosiť na verejnosti burku.

  2. A jak to bude se zákazem masa a jedením červů v Německu, budou to jíst? A co takové plánované rušení hotovosti? Pokud převezmou muslimové Německo, asi s tím bude konec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout