Výsměch obětem genových injekcí: Nobelova cena za medicínu pro výzkumníky mRNA z BioNTechu

Výsměch obětem genových injekcí: Nobelova cena za medicínu pro výzkumníky mRNA z BioNTechu

Zdá se, že Nobelova cena za medicínu se vydala stejným směrem jako tatáž cena udělovaná „za mír.“ Již tradičně totiž dostávají Nobelovu cenu za mír ti, kdo se naopak projevili jako nejbezohlednější válečníci, za všechny lze uvést například Obamu.

Genové injekce nepřinesly nic z toho, co zkorumpovaní politici a „odborníci“ slibovali: nebyly účinné, nepřinesly stádní imunitu, nesnížily úmrtnost (naopak – zvýšily ji) a nebyly ani bezpečné.

Namísto vysoké účinnosti trpí nespočet lidí poškozením z takzvané „vakcíny,“ z nichž někteří utrpěli těžkou újmu nebo dokonce zemřeli na nahromaděné negativní důsledky, například na srdeční problémy.

Nyní se systém vysmívá milionům lidí po celém světě, kteří aplikaci genových injekcí nepřežili nebo mají v jejich důsledku trvale poškozené zdraví.

Nobelova cena za medicínu patří dvěma výzkumníkům, kteří vyvinuli princip, který za ní stojí.

Američan Drew Weissman a Maďarka Katalin Karikó převezmou Nobelovu cenu za medicínu příští týden, oznámil renomovaný Karolinska Institute.

Prestižní cena ve výši 10 milionů švédských korun (25 000 000 Kč) jim bude udělena za jejich práci na tzv. modifikaci nukleosidové báze (modRNA), jejíž výzkum údajně „umožnil vyvinout účinné vakcíny proti COVID-19 založené na mRNA.“

Nahrazením nukleosidového uridinu náhradním pseudouridinem je modRNA určena ke zvýšení produkce požadovaného proteinu – v případě covidových injekcí spike proteinu.

Obraz

Zatím jedinou oblastí použití této technologie byly experimentální „vakcíny“ proti covidu. Farmaceutické společnosti doufají, že budou moci tuto technologii v budoucnu využít k léčbě poškozené tkáně srdečního svalu i k léčbě rakoviny.

Je ironií, že jak poškození srdečního svalu, tak zvýšení výskytu rakoviny (tzv. turborakoviny), zejména u mladých pacientů, jsou podle mnoha kritických odborníků škodlivým důsledkem genových injekcí.

V případě srdečních problémů je nyní oficiálně uznávána souvislost a v případě rakoviny bojuje mainstream zuby nehty proti zjištěním.

Takže teď Nobelova cena za objev principu mRNA. Nebyla však udělena původnímu spoluobjeviteli technologie mRNA Robertu Maloneovi. Jak je dobře známo, tak Malone byl dehonestován po svém ostrém a vehementním varování před injekcemi mRNA.

U výzkumníků, kteří byli nyní oceněni, je situace jiná: již v loňském roce napsal finančník WHO a guru distribuce vakcín Bill Gates, jehož nadace mimo jiné koupila očkovací společnost BioNTech, článek plný chvály  Karikó.

Maďarská rodačka, která společně s kolegou Weissmanem objevila modRNA na americké univerzitě, pracovala v BioNTechu v letech 2013 až 2022 jako viceprezidentka.

Když se objevila varování o vedlejších účincích a dlouhodobých důsledcích experimentálních preparátů, odmítla tyto obavy jako „neopodstatněné“ a také odolala kritice uspěchaného vývoje injekcí mRNA.

Weissman na druhé straně pokračuje ve výzkumu RNA vakcín na univerzitě a sám spolupracoval s thajskou univerzitou na vakcíně proti covidu.

Nesčetným obětem očkování naopak musí připadat jako políček do tváře, že nejdůležitější lékařské ocenění nyní patří původcům  jejich utrpení.

Nobelova cena za medicínu tak právě byla degradována podobným způsobem, jako Nobelova cena za mír. A paradoxem je, že v nedávné minulosti ji obdržel i za covidu záměrně haněný lék.

Objevitelé léku ivermektin, který byl v mnoha zemích úspěšně používán i za covidu, obdrželi v roce 2015 Nobelovu cenu za vynález účinného nízkonákladového léku.

To samozřejmě nezabránilo politicko-mediálnímu komplexu, aby ho očernil jako „koňský lék proti červům“…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 20 Průměrně: 4.6]

4 thoughts on “Výsměch obětem genových injekcí: Nobelova cena za medicínu pro výzkumníky mRNA z BioNTechu

  1. dnes je všechno obraceně nobelovou cenu za mír dostal Obama a ten válku miluje a tet nobelovku za medicinu dostali eugenici co bude přiště ?

  2. niet sa čo čudovať, že ceny dostávajú práve takýto skutoční zmrdi slúžiaci plutokracii, nielen spomínaná zdiskreditovaná Nobelova cena za mier, ale aj naša pani „americká doslova štetka“ čaputová s jej zbierkou „ocenení“, prípadne váš český prezident ožran „humanitný bombardér“ sú tiež žiarivými príkladmi ocenených lokajov za služby svojim pánom spoza oceána namiesto prospechu krajiny, kde vládli….

  3. Udílení tzv. Nobelovy ceny je již mnoho let v rukou globalistů a udělení ceny jsou všeobecným výsměchem pro lidi. Například Obama a jeho tzv. mírové úsilí a nyní aktérům masivní genocidy mRNA za záchranu lidstva. Takový chucpe, ale lidé vědí v kterých rukou se udílení cen ocitlo a neberou tuto cenu už vážně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout