Většina LGBTQI podporuje Palestinu, přitom na jejím území je homosexualita trestná

Většina LGBTQI podporuje Palestinu, přitom na jejím území je homosexualita trestná

Dlouhodobě upozorňuji na tvrdý rozpor tzv. sluníčkářů v podobě různých LGBTQ organizací, Antify, Pirátů a dalších extremistů. Drtivá většina totiž podporuje výměnu evropských obyvatel – a tedy i islamizaci.

Přitom v islamizovaném světě jsou právě tito LGBTQ ihned po odpadlících mezi prvními, kdo letí ze střechy nejbližší výškové budovy. Samozřejmě bez padáku.

Výjimkou je pedofilní komunita, která by samozřejmě do chalífátu skvěle zapadla, zejména pak co se heterosexuálních pedofilů týká. Vzorem by jim mohl být Mohamed, který pojal Ajšu za manželku, když jí bylo 6 let a manželství začal konzumovat v jejích 9 letech.

Ovšem zbytek by prostě z těch střech letěl. Nebo by se stal obětí kamenování, případně poprav. Způsob se samozřejmě zem od země liší, výsledek je však stejný.

Nyní, tedy v době, kdy se hodně lidí staví k blízkovýchodnímu konfliktu neutrálně, část je pak na straně Palestiny a část na straně Izraele, je většinový postoj těchto sluníčkářů jasný: plně podporují Palestinu – tedy i Hamás, který podporuje 97% Palestinců.

Přitom samotný Hamás považuje – podobně jako islám ve své podstatě – homosexualitu za smrtelný hřích. Různé další LGBTQ by už zřejmě nevydýchali vůbec.

V některých islámských zemích – zejména těch hodně závislých na západní přízni – je za homosexualitu „jen“ dlouholeté vězení, jinde však i trest smrti.

Nicméně to sluníčkáře nijak neodrazuje od podpory islámu a islamizace, včetně současné podpory Hamásu (Palestina = Hamás, takže její podpora je podporou Hamásu).

A jak je to tedy v Palestině s homosexualitou?

Průzkum Pew Research z roku 2022 zjistil, že 93 % Palestinců je proti homosexualitě. Je to prostě v rozporu s jejich náboženstvím.

V Palestině je nelegální být gay s možným trestem až 10 let vězení (které často daný jedinec nepřežije) pokud vás nechytí Hamás, protože pak jste mrtví. V roce 2016 Hamás zabil jednoho ze svých nejvyšších představitelů za homosexuální aktivity.

Přesto existuje po celém světě bezpočet skupin Queers for Palestine.

Korán věří v příběh Sodomy a Gamory, stejně jako křesťané a židé. Korán však uvádí, že hédonistické město vedlo k počátku homosexuality. Tyto texty prostě nemohou být revidovány tak, aby odpovídaly modernímu narativu.

Korán homosexualitu zcela zapovídá a považuje ji za smrtelný hřích. Vzhledem k tomu, že islám jakožto ideologii nelze reformovat (pak by to již nebyl islám), pro pravověrné muslimy tato doktrína platí také.

Nicméně homosexualitu považuje za těžký hřích také Starý zákon či Tóra. Ovšem v případech obou zmíněných náboženství již došlo k ústupkům, i když ne vždy s „radostí“ jako v případě Bergoglia, který je velkým podporovatelem všech možných LGBTQ.

Židé se v podstatě přizpůsobili přáním páníčků z Washingtonu, takže Izrael je v rámci oblasti pro LGBTQ asi nejvstřícnější zemí, nicméně stále má velmi daleko k extrémním zákonům, které přijímají západní země.

Rozhodně tam tedy nehrozí manželství homosexuálů nebo umožnění prohlásit se za jakékoli pohlaví podle toho, jak se kdo cítí.

Premiér Benjamin Netanjahu připouští existenci LGBTQ kultury, aby usmířil své západní spojence, ale otevřeně nevítá gay komunitu.

Lidé nazývají Izrael útočištěm pro LGBTQ komunitu na Blízkém východě, ale to je jen v kontrastu s islámskými národy, které homosexualitu výslovně zakazují.

Sňatky homosexuálů jsou v Izraeli nezákonné. V roce 2006 Izrael souhlasil s uznáním homosexuálních sňatků uzavřených v jiných zemích, což byla opět spíš úlitba páníčkům za oceánem.

Izrael povolil homosexuálním vojákům vstoupit do armády v roce 1993, protože tehdy totéž povolily i USA.

Mnoho členů izraelského parlamentu patří k náboženskému sionistickému hnutí a ortodoxní komunity věří v yehareg ve’al ya’avor, „raději zemřít, než přestoupit.“

Opět, jejich náboženství tuto kontrakulturu nedovoluje. Tyto ústupky Západu tedy ortodoxní Židé nepodporují, ale to v podstatě platí i o křesťanech, kteří také jen zřídka podporují LGBTQ agendu.

Nemusíme však diskutovat o křesťanství, protože to je jediné náboženství, kterému se lze v západním světě beztrestně vysmívat. Západ již dávno nepodporuje křesťanské hodnoty.

Odchod lidí od křesťanství je ovšem celkem pochopitelný, když se většina církví přidává k systému, který podporuje nejen  LGBTQ, ale i potraty až do porodu, islamizaci křesťanských zemí, změnu pohlaví u dětí a další zvrácenosti.

Každopádně viditelná podpora „duhové“ komunity Palestině opět ukazuje, že jde do značné míry o bandu idiotů nebo možná masochistů, o jejichž podporu navíc zřejmě sami Palestinci nijak nestojí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

7 thoughts on “Většina LGBTQI podporuje Palestinu, přitom na jejím území je homosexualita trestná

  1. asi se těší až budou létat ze střech je na čase aby už nějaká země na západě tohle začala realizovat a aby byla brzy videa at se mám na co dívat a chroupat u toho chipsy

  2. užitečného idiota aby pohledal, pomatenci zřejmě lezou do nesprávného zadku, tady je jich jak much na právě vytáhlém péru (pro popis správných plakátů samo sebou)

  3. Shazování ze střech se týká jen buzíků, lesby prý oni „přeorientují“, aby rodily děti. Takže doma na řetěze a držet, držet, držet. Hihi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *