Velká Británie: Královské námořnictvo se představuje jako „woke“ a podporuje trans a nebinární osoby

Velká Británie: Královské námořnictvo se představuje jako „woke“ a podporuje trans a nebinární osoby

Takzvaný „wokismus“ již před nějakým časem zasáhl velmi tvrdě americkou armádu, kde se dokonce i do náborů vložily transky a tzv. Drag queen, což mělo za důsledek rekordně malý zájem o vstup do armády.

Velmi podobným směrem se už před nějakou dobou vydal i Bundeswehr (podpora LGBTQI začala v době, kdy byla na postu ministryně obrany Ursula von Lejno) a směrem k „woke“ armádě se rozhodli jít také ve Velké Británii.

Britské královské námořnictvo údajně řeklo svým námořníkům, že by se měli před schůzkou představit genderovými zájmeny, aby byli „inkluzivnější“.

Průvodce „Trans a nebinární povědomí“, který viděl deník The Telegraph, údajně zveřejněný na interním intranetu královského námořnictva, nabádá zaměstnance: „Představujte se svými zájmeny na začátku schůzek a interakcí, je to dobrý způsob, jak být inkluzivní.“

Dále uvádí: „Někteří lidé se nespojují s binárním pohlavím a mohou používat různá zájmena jako oni/oni její nebo neo-zájmena jako ze/hir/hirs. Měli byste používat zájmeno, podle kterého se člověk cítí.“

Námořní příručka o pohlaví také obsahovala „trans deštník,“ který ilustroval různé formy genderového vyjádření, včetně pangender, genderově neutrální a two-spirit, fráze, která byla použita k popisu pohlaví některých indiánů.

Bývalý první námořní lord britského královského námořnictva, admirál Lord West, řekl o vedení:

„Jsem překvapen, že námořnictvo si přeje pokusit se rozdělit lodní společnosti tím, že se zaměří na pohlaví lidí, spíše než aby je vidělo jako jednu společnost. Tato iniciativa se mi zdá matoucí a nepomáhá soudržnosti a bojovým schopnostem námořnictva, které miluji.“

Kromě propagace transgenderismu Královské námořnictvo řeklo důstojníkům, že námořníci by měli být poučeni o levicových ideologických konceptech „bílých privilegií“ (což je v podstatě propagace protibělošského rasismu) a „intersekcionality,“ přičemž uvedlo, že „různé společenské aspekty (rasa, třída, pohlaví atd.) identity osoby se kombinují, aby vytvořily jedinečnou zkušenost znevýhodnění nebo diskriminace.“

Námořnímu personálu bylo také řečeno, že „pokud jste ‚bílý‘, ať už jste v jakékoli situaci, je to téměř vždy případ, kdy výsledek nebyl ovlivněn barvou vaší kůže.

Navzdory těmto tvrzením však britské ozbrojené síly skutečně diskriminují domorodé bílé Brity, přičemž Královské letectvo (RAF) dříve přiznalo, že odmítlo bílé piloty ve snaze zvýšit rozmanitost ve svých řadách.

Zatímco RAF se za takovou diskriminaci omluvila, dosud nedošlo k žádným následkům proti nejvyšším šaržím, které zavedly rasově předpojaté praktiky.

Pokračující levicový ideologický tlak uvnitř armády přichází uprostřed rostoucích obav o připravenost britských ozbrojených sil, pokud by se válka na Ukrajině rozšířila do širšího konfliktu mezi Západem a Ruskem.

Vůdce strany Reclaim Laurence Fox v komentáři k trans pokynům řekl:

„To jistě vloží strach z Boha do nepřátel Británie. Zajímalo by mě, jestli se najde velké množství fregat a torpédoborců, kteří se už nechtějí řídit původními zájmeny. Kolik nebinárních letadlových lodí je v námořnictvu?“

Mluvčí ministerstva obrany uvedl:

„Královské námořnictvo je zcela zaměřeno na ochranu Spojeného království a jeho zájmů, a to jak doma, tak v zahraničí. Je důležité povzbudit personál, aby respektoval ostatní. Tyto pokyny však neodrážejí naše standardy a v současné době jsou přezkoumávány.“

Tolik zprávy z Velké Británie, kde dochází k podobné záměrné destrukci armády jako v USA či Německu. Ve všech uvedených zemích je již v případě náboru vojáků důležitější to, aby odpovídali ražené „woke“ ideologii než jaké mají schopnosti či fyzičku.

Nakonec to vede k tomu, že – zejména v evropských armádách – začínají ve velkém nabírat muslimy. Nejsou sice LGBTQ, ale odpovídají alespoň rasovým kritériím.

Kam asi vše směřuje si jistě domyslíte sami…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 14 Průměrně: 5]

5 thoughts on “Velká Británie: Královské námořnictvo se představuje jako „woke“ a podporuje trans a nebinární osoby

  1. Je vidět, že čím více ztrácí UK kolonií a moci ve světě, tím více se tam blázní. Ještě několik málo roků a bude společnost úplně rozložená s neschopnou armádou a letectvem ale plná mužů převlečených za ženy a naopak. Ale kdo ví, může to být všechno záměr.

  2. Liberálno-fašistickou ideológiou /t. j. podpora teplošov, transiek, farebných, moslimákov, zeleného teroru a pod./ rozložené, a teda prakticky bezmocné armády mnohých štátov nebudú pre islamských dobyvateľov sveta ani symbolickou prekážkou. Sun-c´
    sa musí v hrobe obracať…

  3. Královské námořnictvo se představuje jako „woke“ a podporuje trans a nebinární osoby

    a ja viem dôvod ,tieto osoby keď sa utopia nebudú nikomu chýbať

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout