Německo: Dav muslimských vetřelců si dělá legraci z policie (video)

Německo: Dav muslimských vetřelců si dělá legraci z policie (video)

V Německu si již dávno invazní jedinci uvědomují, že jsou nebývale chráněni, neboť jen velmi zřídka se po spáchání trestných činů dostávají do vězení.

To samozřejmě vede i k tomu, že mají nulový respekt z policistů, kteří se proti nim bojí zasáhnout, aby nebyli nařčeni z rasismu, islamofobie a xenofobie.

Agresi si tak raději šetří pro původní obyvatelstvo třeba při demonstracích proti covidové diktatuře.

Video, které můžete vidět níže, pochází z města, kde jsou již původní Němci menšinou. Tím městem je Frankfurt nad Mohanem.

Všimněte si, že s Turky či Araby je tam i jakási Němka, zřejmě přítelkyně některého z nich.

Video ukazuje dav na frankfurtské Zeil po zavírací době. Jde o  jednu z nejlepších německých nákupních ulic. Faktem je, že neuvěřitelné scény dvou policistů, kterým se vysmívá dav nejméně 15 mladíků, nejsou falešné!

„K incidentu došlo na noční směně minulý týden z pátku na sobotu. Jedná se o hlídkový vůz z 1. policejního obvodu. Oba kolegové pak mohli bez překážek pokračovat v cestě,“ řekl deníku BILD policejní mluvčí Marc Draschl.

A tohle všechno má být normální?

Jens Mohrherr (55), regionální předseda policejních odborů v Hesensku:  „Video ukazuje rostoucí neúctu k policii v naší společnosti. Alarmující je, že počet útoků proti policistům vzrostl za posledních deset let o 20 % – na přibližně 4000 v roce 2022 jen v Hesensku.“

Svým dvěma frankfurtským kolegům pak vzdává velkou úctu: „Chovali se velmi vyrovnaně, přemýšlivě a deeskalačně,“ říká Mohrherr. „I to je již dlouho součástí policejního výcviku.“
Mohrherr je přesvědčen: „Taková reakce byla nevyhnutelná. Stačil by jen nepatrný spouštěč – a dav by zešílel!“

Tolik další informace k videu.

Ovšem zajímavé je, že za covidu se v Německu chovali policajti proti pokojně protestujícím skutečně jako ono pověstné gestapo, bili dokonce i starší občany – a to mnohdy až do krve.

Podobné zacházení v rukavičkách tak praktikují výhradně vůči všeobecně protěžovanému obyvatelstvu z místních no-go zón, případně vůči klimatickým idiotům přilepeným k silnici nebo k řádícím extremistům z Antify…

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 28 Průměrně: 5]

12 thoughts on “Německo: Dav muslimských vetřelců si dělá legraci z policie (video)

  1. Ty si dobře vymazanej, soudruhu. Jedinej, kdo v posledních stoletích vyprovokovával válečné konflikty, byla židovská pakáž. Proto je moc dobře, že do Evropy přichází radikální islám. Ten už si s židovinou ve všech podobách včetně LGBT, Green Dealu apod. náležitě poradí.

 1. Malý rozdíl mezi mlácenými pokojnými a zdivočelou opičí tlupou je v přístupu srabů. Fízl zbabělý se v policejnín sboru hledá velmi snadno. Na druhou stranu u nás nechali nás demonstrující proti tyranii na pokoji a pouze chytře pomáhali, taktéž schováni z amplionového vozu, o dodržování odstupu a rouške, vtipálci, asi si trochu uvědomili, že si s nimi vrchnost dělá poskoky a na osobní hrdinství sere Bílý tesák, aby odvolali nucené toxinaci.

 2. Dnes je výročie konca Norimberského procesu. Treba dodať,že veľa ťažkých nacistických zločincov sa vyhlo spravodlivému trestu, pretože ich /popri Američanoch/ chránil Adenauer a hlavne Kohl.

   1. Z tvého výblitku (ty 1 října, 2023 at 12:56s) je jisté, že nejen Čechy, ale ani Slováky nemáš rád.
    Nu což, náckové to tak prostě mají, ale mělo by se s tím konečně začít něco dělat.

    1. Nemám rád, to máš pravdu. A kdo by je taky měl rád? Celej svět jima pohrdá, tou bolševickou lůzou.
     Ale perfektně se potvrdilo, co si za hnůj. Prej „mělo by se s tím konečně začít něco dělat“. Co s tím konkrétně chceš dělat ty, internetovej válečníku? Můžeš buď klasicky jako pravej ČeHún udávat anebo zalízt do hospody, nacamrat se a kňourat.
     Tleskám Rakušanovi za to, že umožnil přijetí /zatím/ pár desítek tisíc muslimských imigrantů. Ti už ČeHúnům a nejenom jim pořádně zvednou mandle.

     1. jo jasně zamindrakovanej blbečku běž si honit pero Rakušanovi do klina Buzno Sluničkařska

    1. Už se moc těším, až bratři mudžáhidé srovnají ty Tisovy potraty pěkně do řady a pak si s nima začnou hrát. Už to nebude dlouho trvat a nad Horními Uhry, Felvidékem zavlaje zelená vlajka bojovníků Islámu.

 3. Jen jim pořád ustupujte vy pošahaní helmuti. Zanedlouho jim budete lízat ty jejich smradlavé hnáty a ještě za to poděkujete. Nic jiného si nezasloužíte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout