V Paříži proběhla velká demonstrace za FREXIT – ničily se vlajky EU (video)

V Paříži proběhla velká demonstrace za FREXIT – ničily se vlajky EU (video)

Ve Francii je podpora vystoupení z EU stále větší. To může přinutit i některé politiky, kteří nemají FREXIT v programu, aby jej do něj zahrnuli.

Stále více Francouzů si totiž uvědomuje, že invaze a výměna obyvatel, která v zemi aktivně probíhá, je zásluhou jak tamní vlády a koloniální minulosti, tak především EU.

Odchod z NATO Francouzi většinově dlouhodobě podporují (také už v jednu dobu skutečně byli mimo NATO), ale pro FREXIT dosud nebyla většina. Nyní se však vše mění, neboť EU se stává stále horší diktaturou.

Proto příznivců vystoupení Francie z EU přibývá. A je jen otázkou velmi krátkého času, než bude pro vystoupení většina.

Pokud by vystoupila Francie, druhá největší země, moloch by se zřejmě rozpadl, což je samozřejmě velmi žádoucí.

Proto je třeba těmto lidem fandit. Mohli by být těmi, kdo tu hydru pomohou zničit než Evropu zcela zlikviduje…

 

 

Mimochodem, víte, že EU chce, aby bylo ničení tohoto modrého hadru ve všech členských zemích trestným činem? Například v Německu už podobný zákon platí…

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 35 Průměrně: 4.8]

14 thoughts on “V Paříži proběhla velká demonstrace za FREXIT – ničily se vlajky EU (video)

    1. Tak co, prďolo, už sis objednal plenkové kalhotky? Z tvýho projevu je vidět, že už máš plný kalhoty a začíná ti to téct po nohách do polobotek.

        1. Vyjebaný byl tvůj fotr, co tě počal s jednou židovskou šlapkou. Česká republika je takových špinavých míšenců plná, ale díky hrdinným muslimům už dlouho nebude.

  1. určitě by bylo zajimave vědět čím toho našeho Stbáka vydiraji když už v roce 2017 měl přiležitost jit do vlády s SPD a místo toho šel s ČSSD proto je už dopředu jasné že s SPD nikdy nepujde má to zakazane tehdy mu zavolala Makrela a bylo po jednani s SPD konec proto nevěřim na naši zachranu zvlaště s tím jak jsme provazeni s Německem defakto se da říct že členem V4 jsme nikdy nebyli Babiš má jen své obchodní vztahy nic víc určitě i k tomu Green Dealu ho museli přitlačit

  2. Vo Francúzsku sa už problém s plošticami /po česky štěnice, po anglicky bedbugs/ vymyká spod kontroly – neprotestoval by som proti zrušeniu olympiády z tohto dôvodu, už aj preto,že najhoršia zo všetkých ploštíc /navyše v ľudskej koži/ stojí na čele štátu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout