Už je to tady: Důkazy, že se z nás snaží udělat druhé Švédsko

Už je to tady: Důkazy, že se z nás snaží udělat druhé Švédsko

Pamatujete si na rok 2015, kdy se nám korporátní média snažila namluvit, že do Evropy přichází samí doktoři a inženýři? Bylo to proto, aby byla většina lidí ochotná vítat budoucí vrahy svých vlastních potomků.

Asi stejně, jako je vítali v Německu na nádražích s transparenty, plyšáky, jídlem a pitím.

EU nyní schválila migrační pakt a na jeho základě – stejně jako na základě již dříve schválených dokumentů – musíme buď přijímat muslimské dobyvatele nebo za jejich nepřijímání platit tak vysoké „pokuty,“ že si to nakonec nebude moci ekonomicky zdevastovaná země dovolit.

Mainstreamová média pak slouží k tomu, aby nám vnutila globalistickou agendu jako něco přínosného. V čelních řadách těchto propagandistů pak stojí Seznam, který přinesl článek, v němž nás autor – pomatený sluníčkář – chce přesvědčit o tom, že říkat těm, kdo přichází do Evropy migrant, není správné.

Údajně to ty chudáčky degraduje, takže autor navrhuje výrazy, se kterými v rámci Agendy 2030 (v jejím rámci je mimo jiné plán přemístit do roku 2030 přes miliardu cizinců z rozvojových zemí do rozvinutých) přišla před časem OSN.

Patří k nim samozřejmě onen obligátní výraz „uprchlík“ či běženec.

Cituji z článku:

„Termín migrant je až dehumanizující. Navíc nepřesný. Dokáže snadno vést ke zmatení pojmů a může mít vážné následky pro život a bezpečí uprchlíků. Dávejme si pozor na jazyk, jediné slovo může být spásou i záhubou.“

Já bych samozřejmě měla také lepší výrazy než migrant. A ty také používám ve svých článcích, protože dnes je doba, kdy je nutné mluvit na rovinu. Správné výrazy jsou: vetřelci, džihádisté, dobyvatelé, islámské vojsko, Alláhovi bojovníci, invazisté.

Vyberte si jakýkoli z nich a budete mnohem blíž k pravdě než v případě, kdy používáte výraz „migrant.“ Výraz uprchlík nelze pro tyto jedince v 99% případů použít – přichází z dalekých islámských zemí – mnohdy zemí, kam se jezdí z Evropy běžně na dovolenou.

Přichází bez dokladů, ale s chytrými telefony. Doklady odhodí cestou – dřív než překročí hranice zemí EU.

Cílem těch, kdo na náš kontinent přichází, je islamizace Evropy. Porobení původních obyvatel, převzetí území a vyvraždění všech, kdo odmítnou konvertovat nebo platit džizju.

Aktuálně totéž probíhá v několika zemích Afriky či Indii a v minulosti si prošly krvavým džihádem všechny země, které jsou dnes islámské. Islám má za svoji existenci na svědomí asi 3/4 miliardy mrtvých – všichni byli zabiti ve jménu džihádu.

To, co nyní vidíme v Izraeli, je jen velmi malá ukázka toho, co ve velkém čeká nejspíš ještě v tomto desetiletí Švédsko, Francii, Belgii, Německo, Holandsko, Španělsko a některé další země.

Tvrzení pomatence ze Seznamu má za cíl přimět obyvatelstvo naší země k tomu, aby se ochotně nechalo vyměnit za tyto hordy. Jednoduše po nás chtějí, abychom se dobrovolně stali druhým Švédskem.

Tato co do počtu obyvatel stejně velká evropská země, která také nemá koloniální minulost, začala masově přijímat v roce 2003 (v době války v Iráku) – a nyní všichni vidíme, kam došla.

V zemi je více než 60 no-go zón, Švédsko vykazuje evropský rekord v počtu znásilnění, bombových útoků a pouličních přestřelek. Přesně do tohoto stavu nás chtějí dostat šílenci jako ten ze Seznamu.

A nakonec připomínám, proč chtějí začít používat místo slova „migrant“ slovo „uprchlík.“ Upozorňuji na to již od roku 2018, ale nyní to připomenu.

V prosinci 2018 byly na půdě OSN schváleny dva globální kompakty: jeden o migrantech a druhý o uprchlících. Ten o migrantech spousta evropských zemí odmítla (včetně ČR), ale ten o uprchlících většina naopak schválila.

A to včetně ČR. Šlo o druhý migrační pakt v jednom roce, který přijala Babišova vláda (již na jaře 2018 schválila Marakéšskou deklaraci – dohodu o podpoře migrace mládeže do 25 let mezi zeměmi EU a asi 20 africkými zeměmi).

Nicméně již v době, kdy se pakt o uprchlících schválil, jsem varovala, že nebyla žádná náhoda, že přišli se dvěma totožnými pakty, které se liší jen výrazy „migrant“ a „uprchlík.“

Ani zástupci tehdejší vlády, kteří ten hrozný pamflet schválili, nedokázali rozumně vysvětlit, jaký je rozdíl mezi „migrantem“ a „uprchlíkem.“

V podstatě se to tehdy nějak v rámci mezinárodního práva odlišovalo, ale nyní chce OSN slovo „migrant“ vypustit. Všichni džihádisté se tak stanou „uprchlíky.“

I proto ten článek na Seznamu. Má nás na to mimo jiné připravit.

Už chápete proč se tehdy schvalovaly dva dokumenty?? Toto vše bylo v plánu.

Lze předpokládat, že vláda skutečně začne plnit dohody vyplývající z migračního paktu EU, případně dalších – již dříve schválených –  dokumentů.

Uvědomte si, že máme vládu velmi oddaných lokajů, kteří udělají vše, co si páníčci přejí. A pokud se to během následujících let „rozjede,“ pak se už příliv nezastaví.

Aktuálně u nás žije asi 100 000 muslimů (tedy cca 1% z populace). Švédsko bylo ve stejné situaci v roce 2003. Jsme tedy na stejné startovní čáře, ale ve zrychleném procesu.

Současná invaze je totiž rekordní a EU nezapomněla do migračního paktu zahrnout i slučování širších rodin. To islamizaci a vytváření ghett  výrazně urychlí.

Podobné články jako ten na Seznamu tak zřejmě budou už jen přibývat. Jde o další mainstreamové lži a manipulace, které mají za cíl manipulovat myšlením mas.

Třeba nám vnutit, že džihádista je uprchlík.

Tak si na závěr některé ubohé chudáky „uprchlíky“ ukažme:

 

A takto je pak Evropa obohacována:

 

Skutečně to chceme i u nás??

 

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 33 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Už je to tady: Důkazy, že se z nás snaží udělat druhé Švédsko

  1. jestli to chceme u nás rozhodla už tehdy Babišova vláda za nás když se to podepisovalo Babiš od toho neodstoupi je až moc vydiratelný na rozdil od Orbana nebo i dnes Fica takže pokud do vlády nenastoupi někdo Orbanovského střihu tak se bude přijimat to už je jisté vyplatit se s toho už nelze stejně si myslím že už jsme v prdeli v připadných předčasných volbách vyhraje ANO a uděla koalici s ODS a kdyby to nestačilo věřím že by do vlády pozvali Piráty ☹😢

  2. Kalergiho plan je treba urychlene zastavit. At si tahnou odkud prisli. Ale to by nesmeli mit cenu lata, jak rika Makrela. Jsou totiz obchodovatelni na burzach tak jako my vsichni. Jsou vyhodny obchodni artikl. No neber to za tu cenu, kdo z vas to ma? jak s oblibou rika jirka parubek.

  3. Migrační kvóty padly – v Evropské radě je vetovalo Maďarsko a Polsko. Pokud bude Fiala přijímat migranty, nemůže se již odvolávat na nějakou dohodu. Bude to dělat dobrovolně. Největším nebezpečím je Pandemická dohoda a změny IHR směrnic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout