Už koncem září se v Řecku zvýšil počet žadatelů o azyl z řad Palestinců o 400%

Už koncem září se v Řecku zvýšil počet žadatelů o azyl z řad Palestinců o 400%

Stran současného dění na Blízkém východě vyvstává bezpočet otázek. Jde samozřejmě o samotný útok na Izrael, během kterého teroristům z Hamásu nikdo nebránil.

Copak dělali izraelští vojáci a Mosad, případně CIA? Skutečně máme věřit, že nevěděli, co se chystá?

Jak je možné, že by si nevšimli do Gazy proudících zbraní, včetně raket?

K dalším podivnostem patří fakt, že již před 3 lety začali být Izraelci odzbrojováni, takže doma téměř nikdo – včetně lidí žijících poblíž pásma Gazy – nesměl mít zbraň.

V podstatě tak byli zbaveni možnosti se aktivně bránit, pokud byli náhle překvapeni ve svých domovech.

Výpovědi žen, které v době výkonu vojenské služby pracovaly na hranicích pak potvrzují, že se k plotu nemohl nikdo přiblížit, aniž by byl zaznamenán.

Detekován byl každý pták, kočka či jakékoli malé zvíře, které se k plotu přiblížilo. Ale 400 džihádistů z Hamásu detekováno nebylo?

Další otázkou je, proč byli všichni izraelští vojáci vysláni do Samaří a oblast Gazy nebyla prakticky střežena. Trvalo dlouhé hodiny, než dorazili na pomoc lidem v dané oblasti.

Otazníků je mnoho a našlo by se jich mnohem víc, ale většina z těchto otázek se zde již probírala. Nyní se podíváme na druhou stranu, tedy k Palestincům.

Dnes se totiž objevila velmi zajímavá zpráva, která do všeho vrhá další světlo. Jasným signálem, že se vše připravovalo, je aktuální zpráva, která uvádí, že se v řeckých ostrovech již koncem září objevilo mnoho Palestinců, kteří žádají o azyl.

Uvedená informace byla zmíněna na právě probíhající konferenci o migraci ve Vídni.

Zvláště výbušná  byla právě zpráva o návštěvě šéfa migračního think-tanku v přijímacím středisku na řeckém ostrově Samos v Egejském moři na konci září.

Počet příchozích se tam během velmi krátké doby zvýšil až o 400 procent – většinu prý tvoří Palestinci! 

Už první den bylo jasné, že dojde k migraci Palestinců do Evropy, ale fakt, že se začali v uprchlických táborech v Řecku objevovat již v září, ukazuje, že tento hromadný útěk nastal možná měsíc nebo víc před samotným útokem.

Z uvedeného je tedy patrné, že Palestinci věděli, co se chystá, takže mnozí poslali své rodiny do bezpečí dřív, než konflikt začne. Otázka je, kolik dalších Palestinců je třeba v Libanonu či v Egyptě.

Uvedené informace tedy naznačují, že v pásmu Gazy zřejmě zůstali jen ti nejchudší nebo ti, kteří prostě odejít nechtěli či z nějakého důvodu odejít nemohli.

 

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 16 Průměrně: 5]

2 thoughts on “Už koncem září se v Řecku zvýšil počet žadatelů o azyl z řad Palestinců o 400%

  1. Najnovším zločinom židovského štátu,lebo o nič iné nejde, je zničenie najdôležitejších letísk v Sýrii. Verím v zapojenie Iránu do vojny, aj v to,že vlastní zbrane hromadného ničenia /nie nevyhnutne jadrové/ a že nimi Izrael raz a navždy zničí. Keby napr. známy spisovateľ brakovej literatúry a fanatický sionista Daniel Silva spáchal samovraždu, resp. ho zabil agent saudskoarabskej tajnej služby, nebol by som proti.

  2. Takže židé s muslimů zbaví a Evropa je příjme, protože potřebuje nahrazovat svoje vlastní obyvatele, kteří v kapitalismu nejsou schopni si zajistit takové jistoty, aby si dovolili mít vlastní děti. Izrael je také založen na imigraci, ale na rozdíl od Evropy se snaží nalákat inteligentní imigranty – i to je špatně, ale pořád je to lepší než to, co dělá Evropa. Nejúspěšnější jsou ale muslimové – i při menší inteligenci obsadí celou Evropu. Pokud nepodlehnou konzumnímu kapitalismu, možná že jejich civilizace vydrží mnohem déle než naše. Poku mu podlehnou, možná i je časem nahradí jiní lidí, kteří kapitalismus neuznávají a soustředí se na to mít děti více, než na zisk a práci na podnikatele a budou méně podléhat konkurenci na pracovním trhu, což jim umožní více se množit a nevymírat jako naše skvělá západní či porevoluční civilizace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout