Ursula von der Leyen oslavuje Římský klub a jeho depopulační cíle (video)

Ursula von der Leyen oslavuje Římský klub a jeho depopulační cíle (video)

Nezapomínejte, že globální zločinci a jejich slouhové se nikdy svými záměry netají. Je třeba dobře poslouchat co říkají a sledovat, co konají. Moc dobře ví, že většina lidí je nebude vnímat, případně brát vážně nebo nepochopí, o čem hovoří.

Pokud znáte cíle Římského klubu, pak jistě víte, že tento spolek byl založen zhruba ve stejnou dobu jako Světové ekonomické fórum (WEF).  Obě tyto organizace po celou dobu úzce spolupracují a razí agendu, kterou aktuálně realizují.

Byla to právě kniha „Meze růstu,“ kterou dokonce von der Leyenová ve videu zmiňuje a adoruje, kde bylo poprvé zmíněno, že je třeba určit jako zásadní problém samotného člověka, jakožto ideální cestu k depopulaci.

Tedy člověk je nyní oním „problémem,“ který produkuje příliš mnoho CO2. To je agenda Římského klubu.

Tato politika „Římského klubu“ je nyní realizována právě klimatickou agendou Green dealu, ale především v podobě Agendy 21 a Agendy 2030.

Jestliže nevíte co je to Římský klub, který zde Ursula von Lejno oslavuje (a především jaké jsou jeho cíle), více si můžete přečíst i zde, zde nebo zde.

Mimochodem, autor knihy Meze růstu, kterou Lejno tak obdivuje, navrhl snížit populaci o 86%!

Původně určil Římský klub jako ideální počet obyvatel na planetě půl miliardy, což v roce 2008 zvýšili na maximálně 2 miliardy.

Lejno ve videu oslavuje Římský klub a „depopulační“ knihu „Meze růstu,“ což je politika, která je nyní praktikována přes globalistickou agendu, v čele s EU.

Mimo jiné také řekla: „Zastavte ekonomický a populační růst. Růstový model je zastaralý.“

Šéfka EK také nezapomněla zmínit nejen zelený úděl EU a ničivou politiku „nulového uhlíku,“ ale také přechod na cirkulární (oběhovou) ekonomiku, což je v podstatě ono WEF často zmiňované sdílení.

Tedy život ve světě, kde nikdo nic nevlastní a vše se sdílí.

Povšimněte si, jaký bouřlivý aplaus si od bruselských loutek za tento proslov, který propaguje depopulační globalistickou agendu, vysloužila….

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.9]

9 thoughts on “Ursula von der Leyen oslavuje Římský klub a jeho depopulační cíle (video)

  1. predstavte si spolocnost 21. storocia, kde by na dodrziavanie zakona dohliadali prokuratori a trestali ludi ktori tie zakony aj porusuju, vratane ustavy.

  2. Ideální by bylo začít naplňovat tzv. depopulační agendu u Lejna, jejího může a dětí, když se jí to tak moc líbí. Potom hned Merkelovou, Borela a včetně dětí a rodin a tak postupovat u všech co propagují tzv. depopulaci pokojnych lidi. To by bylo najednou na světě.krásně.

  3. A kdo všechno jsou ti NIKDO co nic nevlastní? Karel III., Klaus Schwab, Uršula z Lejna a další? Nebo je to novodobý otrokářský řád? Jestliže ano, pak je na místě PŘIMĚŘENÁ sebeobrana.

  4. Když ústavně nelze odstranit tyto „elity“ , tak jsou dvě možnosti: buď dojde k nárazu společnosti na ne betonovou, ale žulovou zeď a nebo druhá alternativa , dojde k vlně revolucí, které budou podobně jako v roce 1848 se hnát celou Evropou, změní politické elity a dojde k zásadní změně forem spolupráce a integračních procesů. Můj osobní odhad je, že proběhne druhý scénář. Ale aby proběhl druhý scénář, lidé si s prominutím musí nejprve nabít pusu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout