Australský senátor odhaluje klimatický podvod (video)

Australský senátor odhaluje klimatický podvod (video)

Klimatický podvod, podle jehož hlasatelů má docházet ke klimatickým změnám vlivem člověkem produkovaného CO2, má vést mimo jiné k deindustrializaci, razantnímu snížení životní úrovně a depopulaci.

To je jasné každému, kdo si umí spočítat, jaké důsledky by měl přechod na „uhlíkovou nulu.“

Je dobře, že se čas od času objeví tento „hlas zdravého rozumu“ i mezi zákonodárci, byť na druhé straně světa. Nicméně Austrálie se vydává stejnou cestou jako EU, neboť klimatická agenda je ve všech západních zemích velmi podobná.

Nyní by bylo třeba více takových hlasů i v Evropě…

Australský senátor Matt Canavan odhaluje monumentální podvod, kterým je tzv. Net Zero (čistá nula), v australském parlamentu:

„Polovina světových potravin pochází z dusíkatých hnojiv vyrobených ze zemního plynu… Jak budeme pěstovat potraviny pro polovinu světové populace, když budeme mít čistou nulu a nebudeme mít plyn?

Je velmi snadné říci „pojďme prostě mít čisté nulové emise.“ No, není, protože téměř vše, co pěstujeme, vyrábíme, děláme v naší společnosti, závisí na používání fosilních paliv a bez nich budou lidé hladovět.“

Jsme svědky počátků globální lidové revolty proti tyranii tzv. Net Zero?

Na závěr připomínám, že se již dali dohromady i umlčovaní vědci, včetně nositelů Nobelovy ceny, kteří se snaží upozornit na klimatické lži, stojící za celou „uhlíkovou“ politikou.

Jen když si většina lidí uvědomí, že celá tato ničivá politika má za cíl destrukci, může se podařit klimatické lháře a na ně napojené politiky zastavit.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 13 Průměrně: 4.9]

2 thoughts on “Australský senátor odhaluje klimatický podvod (video)

  1. Asi pred piatimi rokmi, vedci predpovedali silné slnečné elektromagnetické výboje, ktoré mali v rokoch 2022 a v ďalších spôsobiť na zemi výpadky všetkých elektronických systémov ako v elektrárňach, priemyselných výrobných podnikoch a p…To by znamenalo pohromu pre život ľudí na zemi. Bohu chvála sa to doteraz táto predpovedaná anomália nestala, ale táto zvýšená intenzita slnečného žiarenia evidentne spôsobuje otepľovanie klímy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout