Ruská ambasáda reaguje na obvinění, že Rusko zasahovalo do slovenských voleb

Ruská ambasáda reaguje na obvinění, že Rusko zasahovalo do slovenských voleb

Všichni velmi dobře víme, že zásadním způsobem zasahují do voleb po celém světě – ty slovenské nevyjímaje – zejména USA a organizace jako EU, OSF, WEF či Aspen institut.

Tím hlavním, kdo ovlivňuje názory a volební návyky poměrně velké masy voličů, jsou však mainstreamová média, která jsou na mnohé z výše  uvedených napojena, ať už dotacemi nebo angažováním vlastních zaměstnanců v některých podvratných organizacích.

Slovenské volby nyní doprovází zcela nepodložené tvrzení celoevropského mainstreamu i politiků z údajného vlivu Ruska na výsledky voleb.

Na toto obvinění nyní odpovídá Rusko skrz svoji ambasádu.

Ruská ambasáda na Slovensku obvinění z vměšování do voleb důsledně odmítla. Toto prohlášení bylo reakcí na předvolání ruského diplomatického zástupce na slovenské ministerstvo zahraničí.

Moskva do parlamentních voleb na Slovensku nijak nezasahovala. Vyplývá to z prohlášení ruského velvyslanectví na Slovensku.

Ruská diplomatická mise poznamenala, že „na rozdíl od některých současných spojenců Slovenska nezasahujeme do vnitřních záležitostí jiných států, ani se neúčastníme změn režimů a různých typů barevných revolucí“.

Toto prohlášení bylo učiněno v reakci na předvolání ruského zástupce na slovenské ministerstvo zahraničí.

Bratislava považovala prohlášení šéfa ruské zahraniční zpravodajské služby SWR Sergeje Naryškina za vměšování do svých vnitřních záležitostí.

V předvečer hlasování Naryškin jednoduše vyjádřil, že „v poslední době zesílilo zasahování vlády Joea Bidena do domácí politické situace na Slovensku, které souvisí s přípravami na mimořádné parlamentní volby.“

Ruská ambasáda také poznamenala, že to byl Washington, kdo zasáhl do slovenských voleb.

Jako příklad velvyslanectví uvedlo převod 5 milionů dolarů slovenskému ministerstvu obrany ze strany americké diplomatické mise na boj proti údajným dezinformacím.

Což se ve skutečnosti stalo bojem proti svobodě projevu, stejně jako požadavek Washingtonu zablokovat facebookové profily opozičních slovenských politiků.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 26 Průměrně: 4.4]

8 thoughts on “Ruská ambasáda reaguje na obvinění, že Rusko zasahovalo do slovenských voleb

  1. když to takhle tvrdí už často tak si říkám že by to nebylo špatné kdyby Rusko skutečně napomahalo v ovlivněni voleb zatim to ovlivnuje hlavně George Soroš a jeho neziskovky možná je chyba Ruska že tomuhle nechava volný pruběh Rusové udělali chybu že dovolili 17 listopad 1989 bylo jasne že když padne režim tak skončime pod kuratelou západu se všim všudy a že Slovany budou využivat proti sobě a tak se děje asi v roce 1989 neměli takové zkušenisti se Západem jak se zda snad se poučili že Západu se nama věřit v ničem

  2. Po vojne , na rozdiel od dnešnej fašistickej EÚ a jej nevolených byrokratov a ich globalistických pánov, nerozhodoval Sovietsky zväz ani o nepatrnom zlomku záležitostí týkajúcich sa Československa /nemôžem posúdiť, či to platilo aj pre ostatných jeho spojencov/. Celých 40 rokov, ešte aj za Stalina, sme mali vlastnú menu, zákony, priemysel, poľnohospodárstvo, dopravu, školstvo, zdravotníctvo atď. a nikto nám do toho nekafral. Som síce ročník 197*, ale nemám dôvod spomínať na starý režim v zlom. Keby niet novembra 1989,mohla sa stať ČSSR novou Čínou – Adamcova jednoznačne pokroková vláda sa radikálnymi ekonomickými aj politickými reformami plánovanými na rok 1990 /na rozdiel od Havlových a Klausových zverstiev boli tieto reformy prospešné pre prostého občana/ vo vtedajších médiách nijako netajila. Bohužiaľ z nich nebolo nič, nemusím dodávať prečo.

  3. I kdyby mi dal Seres 10 millionu, tak by nesel volit Zelene, PS nebo napr. ceskou ODS a jine. V Cesku neni jiz mozne volit zadnou stranu, to je na Slovensku ted trochu lepsi. Ale at si Cechacci voli koho chteji, ja se tam stejne uz nikdy vracet nebudu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout