Švédsko: 14letá dívka byla znásilněna muslimským taxikářem, její přátelé ho za trest oběsili

Švédsko: 14letá dívka byla znásilněna muslimským taxikářem, její přátelé ho za trest oběsili

Švédsko již roky trpí doslovnou epidemií znásilnění žen ze strany taxikářů. Těchto případů přibývá s tím, jak roste počet taxikářů z řad invazních muslimů.

O některých takových případech jste si  již mohli přečíst například zde, zde, zde a zde, nicméně většina pachatelů nakonec nebyla nějak přísněji potrestána.

Ve Švédsku je navíc běžně trest každému pachateli snížen o třetinu, takže ve skutečnosti je takový násilník velmi brzy na svobodě – pokud tedy vůbec skončí ve vězení.

Mnoho obětí je pak pro změnu v situaci, kdy se bojí znásilnění nahlásit, protože pachatel vyhrožuje nejen obětem, ale i jejich rodinám.

Muslimští vetřelci rozhodně nečekají, že by znásilnění jakékoli Švédky mohlo vést k něčemu horšímu, než krátkodobému pobytu ve švédském vězení, které mnozí muslimové přirovnávají k rekreačnímu zařízení.

Vzhledem k roky pěstované změkčilosti Švédů rozhodně neočekávají razantní odpor či dokonce možnost, že by mohli být za své činy potrestáni i jiným způsobem než krátkodobým pobytem ve švédském fešáckém kriminálu.

26letý taxikář blízkovýchodního původu, který byl obviněn ze znásilnění 14leté švédské dívky, byl nalezen oběšený v přírodní rezervaci. Dívka, její kamarád a jeho tři bratři, jsou nyní podezřelí z vraždy, která „nabyla charakteru popravy.“

Vše začalo letos v únoru, kdy tehdy 14letá dívka oznámila, že byla znásilněna taxikářem.

26. března bylo mužovo taxi nalezeno opuštěné s puštěným taxametrem na parkovišti v přírodní rezervaci Hjälstaviken v Enköpingu, severně od Stockholmu.

1. dubna byl taxikář nalezen viset 500 metrů od auta. Policie rychle obrátila svou pozornost na nově obviněnou skupinu teenagerů. Všichni mladíci zločin popírají, kromě dívky, která přiznala, že muže vylákala na odlehlé místo.

Podle obžaloby dívka vylákala taxikáře na místo vraždy 24. března a držela ho tam, dokud nedorazili čtyři chlapci. Chlapci si předtím koupili provazy, masky a oblečení, které použili jako pomůcky při vraždě.

Podle obžaloby byla procedura pro taxikáře „smrtí mučením“ a prokurátor řekl, že vražda měla „charakter popravy.“

Policie našla plány na pomstu taxikáři den před vraždou v telefonu znásilněné dívky, kde se zmínila, že se přítel a jeho bratři setkají s násilníkem.

„Setkají se s mým násilníkem. HAHAHAHA,“ napsala dívka.

Noc před vraždou poslala dívka zprávu taxikáři a požádala ho, aby přinesl vodku a setkal se s ní na opuštěném místě. Podle obžaloby byl násilník oběšen ve stejný den.

Po vraždě dívka vyfotila svého přítele a později poslala zprávu známému, že muž, který ji znásilnil, zemřel.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 46 Průměrně: 5]

7 thoughts on “Švédsko: 14letá dívka byla znásilněna muslimským taxikářem, její přátelé ho za trest oběsili

  1. Trúfam si napísať, že v tomto prípade nešlo o etnickú Švédku a ani jej priatelia nie sú Švédi. Teoreticky to môžu byť aj odpadlíci od islamu. Keby boli belosi, určite by sa báli prípad ohlásiť, lebo by sa báli „obvinení“ z rasizmu, xenofóbie, nenávistného správania a podobne. Tak či onak je pravdepodobné,že „páchatelia“ tohto „zločinu“ /branie zákona do vlastných rúk bezvýhradne schvaľujem/ dostanú určite vyšší trest, než dostávajú moslimskí zločinci.

  2. krása to se mě libí hezký natvrdo už se těším na den kdy Evropani budou tyhle podřadné opice s pouště a džungle likvidovat v obrovských kvantech

  3. Jeden beloch ma hodnotu 10 000 hnědáků.
    Tak je treba aplikovat pravo oko za oko.
    Jedna znasilnena beloska = 10 000 hnedaku na provaze. To je fer.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout