Nizozemsko: Volání po zrušení královské rodiny sílí po dalších důkazech jejich kolaborace s nacisty (video)

Nizozemsko: Volání po zrušení královské rodiny sílí po dalších důkazech jejich kolaborace s nacisty (video)

A není to samozřejmě zdaleka jediný důvod. Například královna Máxima je velkou propagátorkou digitální měny (CBDC) a členkou WEF.

Celá holandská královská rodina patří k čelním globalistickým silám, což možná samo o sobě předurčilo tuto zemí k tomu, že je jedním z testovacích území globálních zločinců.

Nicméně v tomto článku se budeme věnovat dnes již zesnulému princi Bernhardovi, který je znám především jako zakladatel skupiny Bilderberg.

To právě on uspořádal v roce 1954 první sraz globalistických elit a jejich loutek v holandském hotelu Bilderberg, podle nějž se nazývá celá skupina, i když se již každoroční setkání konají v různých městech po celé Evropě, případně v USA.

O tom, že za války kolaboroval s nacisty, se všeobecně vědělo, nicméně nyní jistý historik ukázal Bernhardův průkaz člena NSDAP a důkazy, že byl dokonce velmi aktivním nacistou.

Historik Flip Maarschalkerweerd ve své nové knize De Achterblijvers odhaluje, že našel originální členskou legitimaci NSDAP prince Bernharda.

Řekl, že ji našel v princově soukromém archivu.

Vedení parlamentu a odcházející premiér Rutte nechtějí reagovat na odhalení o Bernhardovi a jeho členství v Hitlerově straně.

Bernhard ještě za svého života zuřil, že historik a znalec královské rodiny Gerard Aalders zjistil, že je členem nacistické strany. „Popíral to až do své smrti,“ řekl Aalders. (Pozn.: Bernhard zemřel v roce 2004 ve věku 93 let).

„Nemohl popřít členství v SS. Bylo příliš mnoho lidí, kteří ho znali, kteří ho viděli.“

Aaldersovi zakázal mluvit NIOD, Nizozemský institut pro válečnou dokumentaci.

V tomto videu ukazuje nizozemský historik princovu průkazku aktivního člena NSDAP:

Volání po zrušení královské rodiny po odhalení Bernharda je stále hlasitější a hlasitější.

„Je čas zrušit královskou rodinu. Kromě institutu není dobrá ani tato rodina: kromě současného členství Máximy ve WEF a otroctví se nyní Willem-Alexander omlouvá také osvědčenému nacistovi Bernhardovi, který byl tak hrdý na své členství v NSDAP, že ho držel v tajnosti po celá léta,“ říká právní filozofka Raisa Blommestijn.

„Je ještě někdo, koho to překvapuje?“ ptá se neurolog Jan Bonte. „Musela to být inspirativní postava pro současnou generaci politiků. Hladký jako úhoř a vážně pravdomluvný.“

Tolik zprávy z Holandska, které ovšem již jen potvrzují, že nacisté ve skutečnosti válku neprohráli. Norimberské procesy odsoudily promile všech, kteří se na zvěrstvech podíleli.

Nicméně ihned po válce byli aktivní nacisté všude, kde mohli mít vliv na vysokou politiku.

Bilderberg, založený vysoce postaveným členem NSDAP, patří ke spolkům, které již dlouhé roky řídí zejména západní politiku, ale úžeji se specializuje na EU. Všichni dosavadní eurokomisaři si prošli roky školení na srazech Bilderbergu – a to včetně současné šéfky EK Ursuly von Lejno.

„Školení“ Bilderbergu však roky před svým zvolením na post německé kancléřky navštěvovala také Angela Merkelová. A našlo by se samozřejmě více známých jmen, která se náhle objevila na vysokých postech poté, co předtím prošla několika srazy této globalistické organizace.

Zde je důležité připomenout, že nejen Bilderberg potvrzuje, že nacisté měli vliv na politiku i dlouhé roky po válce. To ukazuje i fakt, že také prvními šéfy EU a NATO byli aktivní nacisté, členové NSDAP.

I později, kdy již původní nacisté postupně vymírali (v bohatství a přirozenou smrtí), přebírali vysoké posty jejich potomci, což se děje až dosud.

Myslíte, že je to vše náhoda???

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 39 Průměrně: 4.9]

6 thoughts on “Nizozemsko: Volání po zrušení královské rodiny sílí po dalších důkazech jejich kolaborace s nacisty (video)

  1. Keby „holandská“ vláda pod tlakom Saudskej Arábie a EÚ rehabilitovala kolaboranta s Hitlerom a „vývozcu“ Židov A. A. Musserta, nečudoval by som sa.

  2. Tak Beatrix je treba proslula satanistickymi obrady obetovanim deti a piti jejich krve. Tak jako Marina Abramovitch. Obe posedle detskou krvi. Neni se vubec cemu divit, satanisti se v nich nezaprou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout