Bergoglio ve stylu Grety kritizuje „popírače klimatu“ a varuje před blížícím se bodem zlomu

Bergoglio ve stylu Grety kritizuje „popírače klimatu“ a varuje před blížícím se bodem zlomu

Jezuita Bergoglio byl na svůj post dozajista dosazen právě proto, aby mimo jiné pomohl prosazovat globalistickou agendu.

Je proto plně v souladu s každou součástí této agendy – od islamizace Evropy přes LGBTQI až po klima.

Tak jako v „době covidové“ Vatikán nadšeně podporoval experimentální genové injekce, aniž by měl Bergoglio problém s faktem, že při jejich vývoji bylo využito buněk z potracených plodů, nyní podporuje klimatickou agendu, jejímž cílem je mimo jiné vyvolání nepokojů, hladomoru a depopulace.

Papež učinil z „klimatické krize“ hlavní pozornost svého pontifikátu a ve středu již podruhé vydal velkou encykliku zaměřenou na ekologii, která je označována za jeho dosud nejsilnější prohlášení k této otázce.

V nové encyklice Laudate Deum o 7 slovech, která jistě učiní radost klimatickým šílencům, jako je Greta Thunbergová, kritizoval „nezodpovědný“ západní životní styl a velký průmysl, který přivádí svět k „bodu zlomu.“

„Naše reakce nebyly adekvátní, zatímco svět, ve kterém žijeme, se hroutí a může se blížit k bodu zlomu,“ napsal. „Některé dopady klimatické krize jsou již nevratné, přinejmenším po několik set let, jako je zvýšení globální teploty oceánů, jejich okyselení a úbytek kyslíku.“

Mainstreamová média nyní chválí jeho sžíravý útok na „popírače:“

„Navzdory všem pokusům popřít, zatajit, zakrýt nebo relativizovat tento problém, známky změny klimatu jsou zde a jsou stále zjevnější. Nikdo nemůže ignorovat skutečnost, že v posledních letech jsme byli svědky extrémních povětrnostních jevů, častých období neobvyklých veder, sucha a dalších protestních výkřiků,“ napsal František.

„Ignorování zrychlujícího se procesu změny klimatu,“ pokračoval, „jen zvýší pravděpodobnost extrémních jevů, které jsou stále častější a intenzivnější.“

Dále se v projevu soustředil na USA:

„Pokud vezmeme v úvahu, že emise na jednotlivce ve Spojených státech jsou asi dvakrát vyšší než emise jednotlivců žijících v Číně a asi sedmkrát vyšší než průměr nejchudších zemí, můžeme konstatovat, že široká změna nezodpovědného životního stylu spojená se západním modelem by měla významný dlouhodobý dopad. “ napsal.

Zdálo se, že František v jednu chvíli přizpůsobil svou argumentaci „obyčejnému člověku,“ ale nijak si nevšímá svých globalistických páníčků, kteří obráží svět v soukromých tryskáčích a dovolenou tráví na soukromých jachtách.

„V posledních letech se někteří rozhodli těmto skutečnostem vysmívat. Přinášejí údajně solidní vědecká data, jako je skutečnost, že planeta vždy měla a bude mít období ochlazování a oteplování,“ řekl.

„Zapomínají zmínit další relevantní údaj: že to, co v současné době zažíváme, je neobvyklé zrychlení oteplování, a to takovou rychlostí, že bude trvat pouze jednu generaci – ne staletí nebo tisíciletí – aby se to ověřilo.“

A tvrdil, že to vše lze snadno vnímat: „Vzestup hladiny moří a tání ledovců mohou být snadno vnímány jednotlivcem během jeho života a pravděpodobně za několik let se mnoho populací bude muset kvůli těmto skutečnostem přestěhovat.“

Ovšem už nezmiňuje, že všechny předpovědi klimašílenců byly jen lži, které se v danou dobu nesplnily.

V současné době se znovu objevilo video cirkusových umělců ve Vatikánu, které lépe vypovídá o tom, čím se již tato instituce stala:

Konzervativní katolíci jsou stále více frustrováni  prohlášeními papeže Františka, která ponechávají otevřené dveře novým praktikám a odchylkám od dlouhodobé doktríny, jako je „požehnání homosexuálních svazků.“

 Zároveň jsou stále tvrdší jeho útoky a výtky vůči „klimatickým popíračům,“ čímž jen podporuje agendu, která je nyní celosvětově v popředí. Někteří tradiční katolíci varují, že jeho agendou je přeměna Vatikánu progresivistickým směrem.

 

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 21 Průměrně: 5]

9 thoughts on “Bergoglio ve stylu Grety kritizuje „popírače klimatu“ a varuje před blížícím se bodem zlomu

 1. Gretu by měl znasilnit a podřiznout nějaký Ahmed a Bergoglio at si jede zaprcat s Dalajlamou a zveřejni do světa že se milujou

  1. Ano, kdyby na světě byli tak mírumilovní lidé jako vy, to by byl ráj. A kdybychom kašlali na ekologii, to by už žádný problém neexistoval. V klidu bychom mohli vše zničit. Ale nějací blbci jsou pořád proti. Každého kdo není pro ničení Země podříznout a znásilnit. To je přesně to co potřebujeme. Naprosto s vámi souhlasím. Mohli bychom spolu založit politickou stranu, která by to měla v programu. Určitě by nás všichni volili. Takové pěkné koryto pro mě a pro vás. On nějakých korporací také něco jistě dostaneme. Půjdeme do toho nebo už nějaké koryto za propagaci máte? Pryč s populisty!!! Pryč s těmi, kteří jen chtějí koryta!!! Hurá!!! Příští volby jsou naše!!!

   1. pro vás bojovníky s CO2 je nejlepší zmizet na Mars tam budete mít klid odejděte s Gretou a vemte sebou aktivisty a běžte víte kam 🚽

 2. Zrýchľujúci proces zmeny klimatu je ovšem skutočný. Ignorovať by ho nebolo vhodné, ale iným spôsobom ako to robí cirkev, WEF, OSN a ďaľší. Pred 40 rokmi na planéte nehorelo tísíce požiarov v tak krátkom čase.

  1. Pred 40 rokmi neboli klimaticki idioti podporovani mimovladkami, aby tie poziare zakladali… lebo prave oni ich zakladaju, okrem inych podpalacov…

   1. Podpalači musia byť solídne synchronizovaní, pretože zo satelitných snímkov je vidieť, že aj 12 požiarov vzniká naraz, pričom sú od seba vzdialené stovky kilometrov.

 3. Pozary zpusobily zbrane se smerovym paprskem D.E.W. Lze dohledat. A mejte na pameti zadne oteplovani se nekona. Uplnou likvidaci CO2 zanikne veskery zivot!!! A oni to moc dobre vedi zmrdi zrudy hyeny. Bez CO2 neni zadny zivocich schopen prezit, ani lidsky druh.

  1. Propaganda je na obidvoch stranách, žiadne DEW v takom rozsahu sa nekoná. Tým nehovorím, žie niečo nemohlo byť DEW zapálené, ale len ako prekrytie ostatných. Ako je možné aby stromy horely zvnútra pričom listy na stromoch sú zelené a nespálené? Takúto vec DEW, ktoré páli zhora nevie urobiť.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout