Geert Vanden Bossche: „Žádný injekční přípravek na bázi mRNA by nikdy neměl být používán pro účely imunizace“

Geert Vanden Bossche: „Žádný injekční přípravek na bázi mRNA by nikdy neměl být používán pro účely imunizace“

V minulosti již padlo ze strany odborné veřejnosti několik výzev k ukončení podávání mRNA injekcí – a to nejen oněch již dobře známých „na Covid,“ ale jakýchkoli jiných.

Do budoucna se plánuje, že všechny „vakcíny“ budou výhradně mRNA, což by podle nejednoho odborníka bylo pro očkované obyvatelstvo ničivé.

Před týdnem publikovala Dr. Jessica Rose článek, který zdůraznila předtiskovou studii fragmentů DNA detekovaných ve „vakcínách“ proti covidu společnosti Pfizer-BioNTech a Moderna a vztah těchto fragmentů DNA k nežádoucím účinkům po očkování.

Dr. Roseová uzavřela: „Ve světle DNA objevené v komerčních lahvičkách, v souladu s principem předběžné opatrnosti, na modifikovanou platformu lipidových nanočástic mRNA musí být uvaleno moratorium a všechny existující lahvičky by měly být zabaveny a určeny pro testování.“

Dr. Geert Vanden Bossche odkázal na práci Dr. Roseové a přidal své komentáře. Také dospěl k závěru, že injekce mRNA musí být trvale zastaveny a uvedl další důvody.

„Protože mRNA „vakcíny“ řídí imunitní únik viru a zvyšují onemocnění, žádný injekční přípravek na bázi mRNA by nikdy neměl být použit pro účely imunizace,“ napsal.

Dr. Geert Vanden Bossche dále upozornil na varování dr. Roseové:

Doktorka Jessica Rose na mě stále působí jako impozantní vědec a vysoce inteligentní myslitel. Její Substacky jsou jediné, které stále čtu. Nedávno jsem četl její následující příspěvek:  DNA objevené v komerčních lahvičkách podle zásady předběžné opatrnosti.

Naprosto souhlasím s Jessicou. Těmto parchantům neprojde jednoduše provedení řádného čištění a kontroly kvality konečného produktu.

Jak správně uvádí: „Problémy spojené s upravenými mRNA covid-19 injekčními produkty nejsou pouze problémem kontaminace DNA. Toto je další problém spojený s modifikovanými produkty mRNA“.

Samozřejmě je zde také toxicita lipidových nanočástic („LNP“), ale existuje další obrovský, imunologický problém.

Všechna imunologická a molekulární epidemiologická data shromážděná od populací, které jsou očkovány vakcínami proti covidu na bázi mRNA, jasně ukazují, že tyto vakcíny vedou k přeostření imunity.

Je to proto, že vakcíny proti covidu na bázi mRNA generují protilátky s nízkou afinitou proti spike (“S”) proteinu, který je exprimován na povrchu transfekovaných hostitelských buněk.

To je něco, co zjevně nenastává během přirozené infekce hostitelských buněk SARS- CoV-2.

Indukce Abs (protilátek) s nízkou afinitou vůči cizímu Ag [antigenu], který je exprimován na povrchu vlastních buněk těla (mimo molekuly prezentující antigen!) nevyhnutelně spouští imunitní patologii.

Vysvětlení základů protilátek versus antigeny najdete ZDE .

Protože tyto Abs [protilátky] s nízkou afinitou maskují imunodominantní domény na proteinu S, nutí imunitní systém soustředit se na jiné – konzervovanější – antigenní domény.

Nicméně, protože posledně jmenované jsou imunní  subdominantní – tj. mají nižší vnitřní imunogenicitu – vyvolané (zkříženě neutralizující) Abs rychle dosahují suboptimálních koncentrací. 

Přítomnost suboptimálních koncentrací neutralizujících protilátek ve velkém měřítku generuje imunitní selekční tlak na úrovni populace, který řídí imunitní únik.

Jinými slovy, i ty „nejčistší“ mRNA-covid vakcíny budou vždy podporovat imunitní patologii a pohánět katastrofální virový imunitní únik.

Jako ostřílený vakcinolog proto zastávám názor, že žádný injekční přípravek na bázi mRNA by nikdy neměl být použit pro účely imunizace. 

Koneckonců, účelem vakcín je vytvářet imunitní ochranu a ne vyvolávat imunitní patologii nebo zvyšovat onemocnění!

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 19 Průměrně: 5]

6 thoughts on “Geert Vanden Bossche: „Žádný injekční přípravek na bázi mRNA by nikdy neměl být používán pro účely imunizace“

 1. Zdokumentováno. Další odvážný člověk, tentokrát 1x očkovaná žena, podává trestní oznámení na vládu Andreje Babiše a vládu Petra Fialy pro genocidu národa experimentálními vakcínami.
  Také mj. žádá o prověření, zda ve vládě máme fašisty. Informuje a žádá o prověření skutku, že rozdělení Československé republiky bylo protiprávní a namísto Československa vznikly protiprávně ČR, LTD, a SR, s.r.o. …
  https://find-and-update.company-information.service.gov.uk/company/04706523/officers
  https://www.facebook.com/61551549951801/videos/593470599503692/
  ****
  k rozdělení československa
  http://www.czechaslavakia.cz/
  http://dierzavi.cz/kontakt.html#

 2. Rozumní ľudia si uvedomujú, že obrovský nárast chorôb v posledných desaťročiach nie je náhoda. Kontrolóri využívajú ľudstvo na pokusy, pretože nás považujú za svoj majetok, hnuteľný majetok a v najlepšom prípade nie sme lepší ako domáce zvieratá. Chceli prísť na to, ako najlepšie zlikvidovať väčšinu z nás a zároveň spôsobiť čo najviac bolesti a utrpenia. Keď sa pozrieme na všetky toxíny, ktoré na nás v rôznych podobách vyvrhli, je naozaj zázrak, že sme ešte stále tu a bojujeme tento posledný boj o našu existenciu. Oni presne vedia, čo robia, a práve toto “vedome” bude posledným klincom do ich rakvy. Sú to psychopati v každom zmysle slova.
  Táto každodenná chemikália spôsobuje rakovinu a Parkinsonovu chorobu | Dr. Ray Dorsey video
  https://www.youtube.com/watch?v=P6_wR-26yAs

  zdroj textu https://vitazstvosvetla.org/spravy-29-10-2023/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout