Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video)

Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video)

Globalisté a jejich loutky své plány nijak netají. Vše nám řeknou předem – a je jen na nás, zda to pochopíme. Většina lidí tato oznámení vůbec nezaznamená nebo se jimi vůbec nezaobírají.

Již mnohokrát jste zde mohli shlédnout různá starší videa, která dokazují, že mnohé z toho, co se odehrálo v posledních letech, bylo již dříve předpovězeno.

Ovšem nebyla to jen prohlášení globalistických loutek jako Bill Gates, Klaus Schwab či George Soros, co nám předem napovědělo budoucí dění.

Jedni z čelních globalistů, Rothschildové, již roky ve svém časopise zveřejňují obrázky, které nám ukazují svět let budoucích. A pokud si je srovnáte s reálným děním, pak zjistíte, že mnohé předpověděli roky dopředu.

Ne proto, že by byli jasnovidci. Jsou jednoduše těmi, kdo světové dění ve skutečnosti řídí.

Rothschildové skrývají všechny druhy vodítek na titulní straně svého časopisu The Economist. Pokud budete sledovat titulní stránku tohoto časopisu, budete vědět, co se bude dít v příštích letech nebo desetiletích.

Obraz

Jeff Berwick z The Dollar Vigilante ukazuje ve videu výše titulní stranu týdeníku The Economist z ledna 2013. „Hrubý průvodce peklem,“ píše se tučným červeným písmem.

Na titulní straně můžete vidět někoho z Hamásu s rogalem, jak bojuje s Netanjahuem. Můžete také vidět ďábla stojícího vedle stroje s nápisem „změna klimatu.“

„Věděli to už před 10 lety. Tehdy tomu říkali globální oteplování, dokud se neukázalo, že se mnohde výrazně ochlazuje,“ řekl Berwick.

„Barack Obama byl také na titulní straně časopisu v lednu 2013 na lodi pride. „Gay pride nebyla v té době příliš známá. A čeho jsme byli svědky v posledních letech? Všude vidíte věci, které mají co do činění s LGBT. V dnešní době má každý vlajku hrdosti,“ říká Berwick.

„To vše bylo na titulní stránce časopisu Rothschildů před 10 lety.“

A nebyla to jen obálka z roku 2013, kde jsme našli předpovědi na roky pozdější.

Také v roce 2018 se na obálce časopisu objevil zajímavý obrázek:

leadeconomist20182 Význam záhadných zpráv na obálce časopisu The Economist "Svět v roce 2019"

TW2019 COVER US no b c no spine cmyk 1 1 e1572026762505 Význam záhadných zpráv na obálce časopisu The Economist "Svět v roce 2019"

Všimněte si mimo jiné luskouna, který byl spolu s netopýrem jedním z „viníků“ rozšíření Covidu mezi lidi podle pohádky, kterou Fauci šířil po celém světě. V roce 2019 ho měl sníst nějaký Číňan – a dál již tuto povídačku známe.

Dále je zde vidět Covid pas v ruce tzv. „vitruviánského“ muže, který má navíc na jedné ruce vytetováno něco jako šroubovnici DNA (mRNA injekce).

Dále je vidět čáp, který nese dítě s čárovým kódem (čipování celé populace od narození je již v plánu, mohlo by jít také o přidělení ID celé populaci, což je ekvivalent čárového kódu).

Povšimněte si také 4 jezdců „apokalypsy.“ A co se o nich v Bibli píše?

Jezdci vyjíždějí při rozlomení prvních čtyř ze sedmi pečetí, které uzavírají svitek předaný Beránkovi (Kristu). Beránek se pouští do rozlamování jednotlivých pečetí a při každém zlomení kniha popisuje události, které v důsledku toho nastanou.

V případě prvních čtyř pečetí vyjíždějí apokalyptičtí jezdci:

 1. „… bílý kůň a na něm jezdec s lukem. Byl mu dán věnec dobyvatele, aby dobýval.“ (Mor, také nazývaný Dobyvatel)
 2. „… druhý kůň, ohnivý, jehož jezdec obdržel moc odejmout zemi mír, aby se všichni navzájem vraždili.“ (Válka)
 3. „… kůň černý, jehož jezdec měl v ruce váhy. … Za denní mzdu jen mírka pšenice, za denní mzdu tři mírky ječmene. Olej a víno však ne!“ (Hladomor)
 4. „… kůň šedivý, a jméno jeho jezdce Smrt, a svět mrtvých zůstával za ním.“ (Smrt)

Kniha Zjevení dále pokračuje: „těm jezdcům byla dána moc, aby čtvrtinu země zhubili mečem, hladem, morem a dravými šelmami.“

Jelikož je kniha Zjevení v dějinách nejčastěji interpretována jako kniha popisující průběh světových dějin nebo ještě spíše poslední dny světa, jsou apokalyptičtí jezdci symbolem přicházejícího konce a utrpení, které Bůh na lidi v onen čas má poslat.


Tedy jde o jasné poselství nadcházející depopulace (čtvrtina lidí má zahynout).

Na obou obrázcích najdete mnohé z toho, co nějakým způsobem „sedí“ na dění zejména posledních let – a lze předpokládat, že ve skutečnosti jde o předpověď do roku 2030, pro který je udáván nejeden cíl (Agenda 2030).

Ostatně, zkuste si sami najít paralely mezi obrázky z roku 2013 a 2018 a pozdějším děním. Najdete toho samozřejmě mnohem víc….

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 31 Průměrně: 4.9]

5 thoughts on “Podívejte se, jak globalisté ohlašují své plány předem (video)

 1. Globalsti v skutočnosti tento svet neriadia, sú loutkami tých na top vrchole pyramídy moci a budú obetovaní, tak ako mnohí iní pri dalosti, ktorá má mnoho názvov ako napríklad Veľký reset, II.príchod Krista, reštart, Bod obratu, prechod na inú zem, alebo do 5D atp.

 2. Apokalipsa podla sv. Jana sa naplnuje a posolstva Panny Marie od cias Franc. revolucie to len spresnuju a potvrdzuju. Aj preto bolo smrtiace ockovanie zamerane najma na krajiny krestanske ci s krestanskou tradiciou! Mohamedan o tom nevie a neveri v to…
  Boj zla s dobrom vrcholi, a to v kazdej oblasti! Nie len v kazdodennej, alej aj v duchovnej, ako je vo svatom pisme napisane! A satanisti sa tym netaja!
  https://protiproud.info/duchovni-svet/7531-kardinal-mller-synodalni-proces-je-nepratelske-prevzeti-cirkve-sveceni-zen-ci-zehnani-homosexualum-je-jen-prvnim-krokem-nejde-o-aplaus-mas-papez-neni-absolutisticky-panovnik-hlavou-je-kristus-vzdorujme.htm

 3. Svet ridi sest padlych andelu. Jejich tiskovym mluvcim je kardinal Judas. Vsichni sidli tri kilometry pod Vatikanem. To jsou hlavni vudci svetoveho deni. To je ten uplny vrchol pyramidy. Pod temito bytostmi jsou vlady, prezidenti a postupne vse dolu. Ti jsou jimi ovladani a plni jejich rozkazy. Vse je naplanovano roky dopredu, a vse se postupne naplnuje v tomto svete. Proroctvi nejsou, to cemu se rika proroctvi jsou pouze a jen plany sesti padlych andelu ktere se v soucasne dobe snazi uvest do chodu. Oni se ty jejich plany realizuji nepretrzite, ale obycejny clovek si toho moc nevsima. Ma vymyty mozek,je zamestnan praci,vyspat se a znova do prace, potom svata bedna,neco poji a jde spat. System to tak zaridil,aby nikdo nemel cas na premysleni o deni vsude okolo sebe. Globaliste vzdy ukazuji plany, ale lide to bohuzel nezajima, k jejich chybe. Maji presprilis nefunkcni mozky. A nyni po ocku biologickou zbrani, jsou uplne odpojeni od reality.Pokud ty zapichy preziji. Aspon nejakou dobu. Vidim to dnes a denne. Jak rika donald trump, lidem to nestaci rici, musi se jim to ukazat. Ale malo lidi je v obrazu a v tematu..A to je voda na jejich mlyn. Mluvi umyslne v obrazcich. Ucel aby lidi nepochopili, je to rec pro ne a jejich symboly. Oni celou dobu mluvi v symbolech kterym rozumi oni. A mluvi i gesty mezi sebou. Je na kazdem z nas ty symboly a gesta prelozit do srozumitelne reci. Rozlustenim clovek pochopi jejich plany. Oni se ani neboji ukazovat plany, je malo lidi , kteri je pochopi.

  1. Pekne recicky, ale zase ziadny dokaz, nic podlozene… len tvoje predstavy. Akurat by ma zaujimalo z coho vlastne vychadzas (napr. len z cast i pisma svateho, kt sa ti hodi?) a v co vlastne veris, lebo to co pises nedava ziadny hlboky zmysel… len plytky pozemsky vyznam… a ich ciel tiez nie je plytkym pozemskym. Nie su tak primitivni.
   Najvacsim klamstvom diabla je to, ze ludia neveria v jeho existenciu! Pocul so niekedy nieco take? 😉

  2. Nikto nevie, kto je na tom vrchole. Všetci ako globalisti, ilumináti, rosekruciani, slobodomurári a iné tajné spolky, včítane reprezentantov moci sú pod vrcholom. Verím, že sa nájdu ľudia, ktorí sa prsia tým, že predsa oni sú na tom vrchole, ale tak to nie je. Aj ilumináti vedia, že existuje niečo vyššie, hovoria tomu „sila“, niečo ako sa spomína v Star Wars. Môžu to byť ľudia, ale aj nemusia.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout