Poláci: „Nechceme tu Berlín, Lampedusu ani Francii“

Poláci: „Nechceme tu Berlín, Lampedusu ani Francii“

Titulní obrázek ukazuje publikum na fotbalovém zápasu, který se odehrál o víkendu. Poláci na něm reagují na schválený migrační pakt EU. Jak již víte, tak pakt byl minulý týden schválen, protože tentokrát šlo o hlasování kvalifikovanou většinou.

Odmítavé hlasování Polska a Maďarska a zdržení se České republiky, Slovenska a Rakouska pak bylo jen jakýmsi symbolickým gestem.

Migrační pakt EU začne platit v únoru 2024, předtím ještě jeho upravená verze projde hlasováním v europarlamentu, což je však v podstatě jen maličkost, neboť již předem je jasné, že bude mít opět podporu většiny Evropany zvolených europoslanců.

Emoce jsou proto v Polsku po tomto hlasování o novém migračním paktu Evropské unie z minulého týdne  vysoké.

Během nedávného fotbalového zápasu ve Varšavě se fanoušci Legie Varšava, známí  svou vášnivou podporou, chopili příležitosti, aby učinili jasné prohlášení.

S transparentem s nápisem „Nechceme tu Berlín, Lampedusu ani Francii – nulovou toleranci vůči imigrantům“ vyjádřili svůj rozhodný nesouhlas s novou politikou EU.

Pozoruhodné je, že fanoušci druhého týmu z Čenstochové, kteří jsou jinak úhlavní nepřátelé příznivců Legie Varšava, se připojili k solidaritě tím, že na svém transparentu vyvěsili podobný vzkaz.

Tento neobvyklý akt jednoty a spolupráce mezi polskými fotbalovými fanoušky podtrhuje hloubku nesouhlasu s hlasováním o migračním paktu.

Ohodnoťte tento příspěvek!
[Celkem: 41 Průměrně: 5]

3 thoughts on “Poláci: „Nechceme tu Berlín, Lampedusu ani Francii“

  1. Ten odporný starý gej Kaczynski nikdy /na rozdiel od predstaviteľov Konfederácie, správcov stránky autonom.pl či futbalových fanúšikov/ vlastencom nebol, vždy oddane slúžil židom ,USA aj EÚ a /na rozdiel od dvojčaťa, obete z roku 2010/ odmieta akékoľvek úvahy o vystúpení zo zločineckých spolkov. Pochybujem,že sa do konca života prizná k nespornej homosexualite.

  2. A v Česku lidé dále spí. Probuzení bude drsné!! Žádné problémy neexistují a nic se prece neděje. Oni na ČT 1 a 24 přece nic neříkají.

  3. Švédsku se nepodařilo integrovat velké počty migrantů, které v posledních dvou desetiletích přijalo. Došlo tak ke vzniku paralelních společností a násilí vyvolávanému gangy. řekla to švédská premiérka Magdalena Anderssonová, která představila několik iniciativ k boji proti organizovanému zločinu. Multikulturalizace v pojetí bruselských eurohujerů je sofistikovaná islamizace a genderová ideologická dogmata zase zjevně slouží aktivistům LGBT k nastolení nadvlády nad normálními lidmi a institutu rodiny. Pro islamistu jsem nevěřící pes, který má povinnost platit. Merkelovsko-eurohujerská tolerance a merkelovsky nekritické obdivování islámu jsou příčinami bujícího zla. ústavy států padly a zlegalizovala se šmelina, úžer, podvod a psycho. společnost založená na spotřebě a konzumu je zdegenerovaná a odsouzená k sebezáhubě. přebujelá nomenklatura je výsledek euroatlantických hodnot a kultury zločinných establišmentů schovávajících se za pojmy svobody a demokracie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tyto stránky využívají soubory cookies, další informace naleznete zde.

View more
Přijmout
Odmítnout